Maseczka z aspiryny: domowe recepty

Home kosmetologii staje się coraz bardziej popularne. Kiedy obudził się z urokliwa jasne słoiki i marek głośnych, wiele sobie sprawę, że skład najdroższych narzędzi jest bardzo proste, a zatem nie są one tak trudne do powtórzenia w domu, a nawet dostosowane do specyficznych właściwości problemu. Jedną z substancji, które często znajdują się w wykazie składników na trądzik leki – kwas acetylosalicylowy. Bardziej zaznajomieni nazwa leku – kwas acetylosalicylowy, który istnieje w każdej domowej apteczce. Maseczka z aspiryną, wykonany własnymi rękami, nie przyznają się efektywność kosztownego zakupu leku i nawet nie trzeba go do produkcji kupowania czegokolwiek dalej: wszystkie produkty są już w lodówce.

load...

Zawartość:

Aspiryna Nieruchomości w zewnętrznym

Aplikacji

Aspirynę – ester kwasu salicylowego octu, jednym z najbardziej popularnych przeciwbólowych sprzedawanych w każdej aptece bez recepty. Rutynowo zaakceptować zachowywała tablet od wszelkiego rodzaju bólu, gdy temperatura wzrasta, objawy przeziębienia i innych chorób pozornie nieistotnych, bez uciekania się do lekarza i nie myśleć o mechanice leku.

load...

W rzeczywistości, aspiryna – jedno z największych osiągnięć farmaceutyków i wynalazca za odkrycie unikalnej konstrukcji, która jest wykonana z kory wierzby, nawet otrzymał Nagrodę Nobla. Stosuje się miejscowo aspiryna kilka osób przyjdzie do głowy, choć aspiryna jest notowana na opakowaniach wielu toniki i okłady na trądzik, a aspiryna ma takie same właściwości – działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, rozrzedzenie krwi, rozszerzające naczynia.

To wyjaśnia zasady maski twarzowej z aspiryną.

Maska aspiryna: zasady stosowania i zaleceń

Jak preparatu farmaceutycznego oprócz pozytywny wpływ kwasu acetylosalicylowego, istnieją przeciwwskazania. Muszą być odczytane przed masz zamiar przygotować i stosować maskę na twarz aspiryny.

Wskazania

Maska aspiryna twarzy jest idealny dla skóry tłustej, która jest podatna na zapychanie i powstawania trądziku, usuwanie zaczerwienienie i ukryć lokalizacją w pobliżu powierzchni skóry sieci naczyniowej, odświeżyć i odmłodzić naskórek. Octowy, jak cały kwas ma właściwości wybielaczem, więc kolorowe wyświetlacze w dostosowywaniu powierzchni nadaje się do zapobiegania typowym „Znaki” palaczy – zaczerwienienie nosa.

Wyschły zimą skórzaną maską z aspiryną złuszczają, dając możliwość szybkiego uaktualnienia. Porowata skóry, która jest podatna na zabrudzenia, takie postępowanie byłoby oczyszczone i pozbyć łojowych wtyczek są często główną przyczynę trądziku i nastolatków trądzik. Patologicznych lub tymczasowe wazeliniarstwo po zastosowaniu tej kompozycji zmieni aksamitną gładkość.

Przeciwwskazania

Kwas – Substancja podsushivayuschee, należy wziąć pod uwagę przy tworzeniu funduszy. Problem ten może być łatwo usunięty. Regulacja skończyło nieruchomość może być dodany do pokruszonego aspiryny miodu maską zostaną zastosowane w wieku skóry i suche.

Kategorycznie nie nadaje Maseczka z miodu i aspiryny w obecności na powierzchni skóry świeże zadrapania. Właściwości rozrzedzenie krwi i zdolność do rozszerzenia naczyń krwionośnych prowadzi do długotrwałych krwawiących ran, a aspiryna, z którego twarzy maska ​​jest prawie jedna trzecia, będzie szczypać obszary rannych. W obecności zarysowań i uszkodzeń należy trzymać się na zabiegi kosmetyczne na 2-3 dni, czekając na pełne blizn.

Osoby z podwyższonym skłonnością do alergii nie mogą indywidualnie podejść podobną twarzy maski, miód i aspiryna może powodować reakcje w równym stopniu, więc przed zastosowaniem kompozycji na skórę twarzy jest konieczna do przeprowadzenia próbkę w zgięciu łokcia w obszarze z najbardziej delikatnej skóry. Płukanie składu w ciągu 10 minut po aplikacji, należy upewnić się, że skóra nie jest czerwona, nie zacznie łuszczyć i swędzenie. W tym przypadku, można bezpiecznie korzystać z narzędzia.

Po opracowaniu leków nadmiernie kwasowych skóra jest wrażliwa na światło UV. Maseczka z miodu i aspiryna stosowana jest na 15 minut przed snem, z wyjątkiem coraz luchetsy słońcem przez 6-8 godzin. Następnego dnia, jeśli nie można wykluczyć spacer w jasnym słońcu, można użyć kremu z filtrem UV.

Technika przygotowania

Aby przygotować maskę aspiryna będzie pasować do każdego rodzaju kwestii wyjątkiem preparatu musującego, ale z tabletek w szkliwo będzie musiał usunąć skórę. Zrób to całkiem proste. Przed użyciem należy się upewnić, że tabletki nie wyjdzie trwałość i opakowań, które budzi wątpliwości co do integralności jest w stanie nienaruszonym, bez ciasto jest wilgotne i ma jednolity kolor. Używaj do pozostałości maski, a szkoda wyrzucić po prostu nie do przyjęcia. Takie środki ostrożności są konieczne, ponieważ produkt nie jest uszkodzony przyniesie nic prócz szkody dla skóry.

Podobnie jak w przypadku wszystkich leków opartych na funt kwasu lepsze aspiryny w drewnianym zaprawy bez kontaktu z metalem. Odbywa się to bezpośrednio przed użyciem. Stosowania innych leków o podobnym działaniu, nawet w kompozycji zawierającej kwas acetylosalicylowy, niemożliwe jest, że każdy suplement może dramatycznie zmienić właściwości leku i powodować nieprzewidywalne reakcje.

Popularne twarzy maski na bazie aspiryny

Maska różowaty

Sieć naczyń na powierzchni może być usuwany z maską aspiryny jogurtu. Na dwóch postrzępionych tabletek trzeba pół łyżeczki jogurtu jakiejkolwiek zawartości tłuszczu. Kleik jest stosowana jako kropki, a na całą twarz z wyjątkiem obszarów pod oczami. Zmyć po 10 minutach.

Skład matujący do problemu i tłustej skóry

Przygotowano pastę aspiryny wodą, stosowany jest w ruchu kołowego na zasadzie skrobanie i lewo przez 5-7 minut i zmyć ciepłą wodą.

Odświeżanie oznacza normalną

Skóry

Może być mieszany z łyżeczką miodu przetarł dwie tabletki aspiryny. Kompozycja jest utrzymywane na skórze w ciągu 15 minut i przemyto ciepłą wodą.

Wybielanie maska ​​z gliny

Suche biały lub niebieski gliny zmieszane z kruszonym aspiryny w stosunku 4/1. Rozcieńczyć wodą do konsystencji śmietany, stosuje i jak peeling i maska.

Nutrient kompozycja z jojoby

Oleju

W łyżkę olej jojoba dodaje się do proszku z jednej aspiryny. Kompozycję ogrzewa się na łaźni parowej i stosowane w postaci gorącej. Spłukać ciepłą wodą bez mydła po 15 minutach.

Przeciwnicy domowych kosmetykach jako dowód jego poglądów przypominają małej przydatności do spożycia takich produktów i konieczność ścisłego monitorowania swoich uczuć, aby uniknąć reakcji alergicznych i indywidualnej nietolerancji. Korzyści są oczywiste: w celu wzięcia pod uwagę stan zapalny lub odświeżyć cerę wystarczy otworzyć apteczka, narzędzia do tworzenia masek z aspiryną jest zawsze pod ręką.

load...