Maseczka cukinii – panaceum na starzenie się skóry

Starając się zachować młodość i elastyczność skóry, często uciekają się do pomocy samej natury. Organiczne owoce i warzywa nie tylko pomaga zachować zdrowie, przywracając witalność, ale także pozwalają przedłużyć młodość i urodę. Znany i lubiany przez wielu z nas oprócz gotowania cukinię, i jest szeroko stosowany w kosmetyce. Najczęstszym maseczka z cukinii mogących zapobiec pojawieniu się pierwszych zmarszczek.

load...

Zawartość:

Sekretem skuteczności cukinią w kosmetologii

Cukinia z interesujących cech smakowych, kompleks zawiera najbardziej intensywnych naturalne witaminy (A, B, C, H, potas, wapń, RR), jak również kwasy organiczne i substancje mineralne.

składniki mineralne, które tworzą dietę warzywną, pomaga wyeliminować ciemne plamy pod oczami.

Maski cukinii stanie stymulować metabolizm. Dzięki bogatej kompozycji składników, są doskonałym narzędziem do zapobiegania przedwczesnego starzenia się skóry. Aby powrócić do swojego blasku i zdrowego kolorytu, nie ma potrzeby kupowania drogich kosmetyków. Odmładzające twarzy maski cukinii można wykonać własnymi rękami, po przeprowadzeniu badań którykolwiek z poniższych receptur.

load...

Wskazania do zastosowania kompozycji roślinnych

Proste recepty, stosowane nawet przez naszych prababek, będzie bardzo przydatna, jeśli Twoja skóra:

  • Zmęczona;
  • Zbyt suche;
  • Stracił zdrowy blask;
  • Pigmentowy;
  • Luźne i blaknięcie.

Ponieważ głównym składnikiem kompozycji jest bardzo łagodny dla tkanki, maski szpiku nie ma przeciwwskazań. Jednak przygotowane mieszaniny początkowo warte wypróbowania, włożywszy go na nadgarstku przez 10 minut. Jeśli nie obserwuje się zaczerwienienie i zapalenie wykładzin, kompozycja może spróbować i stosować na twarz.

Przepisy maski do twarzy z cukinii

Najprostszym rozwiązaniem – zetrzeć obrane ciało.

Kleik stosuje się w grubości 1 cm na powierzchni i przykryć gazę lub tkaninę bawełnianą.

Dla każdego pożądanego efektu kosmetycznego opartego na cukinii inkubowano przez 15-20 minut, po czym starannie płukane z tkaniny twarzy nasączoną mleka lub jedynie w ciepłej wodzie.

Żywnościowe kompozycje do skóry suchej

Nawilżają i odżywiają suchą skórę, aby pomóc lekarstwo na podstawie miąższu warzyw, mąki pszennej i surowego żółtka jaja kurzego. Gotować z pomocą blendera, wymieszać 200 g główny składnik z 2 łyżki. Mąki i łyżki żółtko. Napełnić mieszano przez 0,5 godziny. L. Oliwa z oliwek i stosuje się go na szyi i twarzy.

Składniki miesza się w równych proporcjach, jest oskarżony o 1 łyżeczka oliwy z oliwek i umieścić cienką warstwę.

Dries tłustej

Udane połączenie cukinii daje miód. Taka mieszanina wysycha doskonale i odmładza skórę. Optymalnie nadaje się do niej i podatne na zapalenie skóry tłustej, ponieważ ma właściwości antyseptyczne.

W celu przygotowania kompozycji 200 g pulpy ocierać o małej tarką i ubrany 2 łyżki. łyżki miodu. W celu przygotowania homogenicznej mieszaniny, kandyzowany miodu musi być najpierw topi się w łaźni wodnej.

Nie mniej skuteczna maska ​​squash, część, która zawiera wyciągi z ziół i produktów mlecznych. Na przykład, aby przygotować kompozycję zmniejszania się 200 g startego miąższu, 2 łyżki. łyżki wlewu dziurawca i 1 łyżeczka soku z aloesu.

Uniwersalny do kombinowanego

Idealny do rodzaju cery mieszanej – maska ​​z dodatkiem płatków owsianych parze. Przygotowanie dwóch części płatków owsianych miesza się z 1 części startej roślinnego miazgi.

Do wytwarzania czynnika anty-aging miesza się w równych proporcjach postrzępione ciało diety warzyw korzeniowych i gojenie, ubrany jej kilka kropel cytryny i powoduje pod oczami.

Każda z tych masek jest łatwe do wykonania w domu od prostych, naturalnych i dostępnych składników. Wynik jest taki sam, z nie będzie mniejsza niż po zastosowaniu gotowych środków przechowywania.

Film Przepis Pumpkin Mask od Snezana Egorova

load...