Masażery do stóp

Wystarczy wyobrazić sobie, ile obciążenie każdy dzień przypada na nogi. Muszą ponieść cały ciężar ciała w ciągu dnia. I dążenie do mody, często sprawia nam nosić piękne, ale niewygodnych butów, zwłaszcza na wysokich obcasach, z którego wieczoru obrzęk i ból w nogach. Niestety, jeśli czas nie dbać o swoje nogi, a potem, w czasie, istnieje ryzyko dokonania „bukiet” z chorobami: żylaki, choroby zwyrodnieniowej stawów deformującej i inne równie nieprzyjemne konsekwencje. Niestety, wszystkie te choroby są przewlekłe i są bardzo niechętnie reagują na leczenie, dlatego tak ważne jest, aby spędzać czas, aby zapobiec ich wystąpieniu.

load...

Wanny z hydromasażem są szeroko stosowane w celu łagodzenia zmęczenie i rozluźnić mięśnie nóg. Tace wykonane z tworzywa sztucznego, ze zintegrowaną aeratora i pompy. Czasami jako suplementy są one wstawiane magnesy lub lampy na podczerwień. Z pomocą wanien z hydromasażem dla nóg, wykonany higieniczny i kosmetyczny masaż stóp, który doskonale usuwa zmęczenie, obrzęki, przywraca normalne napięcie mięśni, poprawia krążenie krwi. Plus, jest stymulacja biologicznie aktywnych punktów znajdujących się na stopach i które są projekcje prawie wszystkich narządów wewnętrznych. Tak więc, stymulacja prowadzi się w całym organizmie.

Najważniejszym i najbardziej atrakcyjnym elementem kąpieli elektrycznych dla stóp – masaż z pęcherzyków powietrza. Powietrza jest wyrzucany z siłą w wodzie, tworząc silny masażu wibracyjnego, które wnika głęboko w tkankach. Masaż ten przyczynia się do zwiększenia przepływu krwi, co powoduje, że organizm otrzymuje się większą ilość składników odżywczych i tlenu i stymuluje przemianę materii.

Równie przyjemny sposób masażu wytwarzane cienkie strumienie wody, doprowadza się pod ciśnieniem. Procedura ta pozwala na rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększa ciśnienie krwi, ma odświeżający efekt.

Niektóre kąpiel stóp z jacuzzi wyposażone w magnesy do regularnych zabiegów skurcze, bóle mięśni i stawów. Magnesy są zamontowane w dnie naczynia i tworzenia słabego pola magnetycznego, co ma ogromny wpływ gojący na cały organizm.

load...

W niektórych tacek zostały osadzone lampy na podczerwień (umieszczonym poniżej wodoszczelnej osłony). Lampa rozgrzewająca może być stosowany zarówno w pustych w wypełniającym wannę – efekt będzie dodatni. Promieniowanie podczerwone jest dobre dla poprawy krążenia krwi i zwiększenie elastyczności mięśni.

Wystarczy kilka minut dziennie wystarczy, aby odpocząć nogi i ból zniknął.

Korzyści z hydromasażem

Poza faktem, że kąpiel stóp, hydromasaż i proste, doskonale łagodzi zmęczenie, mają też szereg wskazań medycznych. Na przykład, przystanek hydro został z powodzeniem wykorzystywane w akupunkturze, która polega na wpływaniu na samych punktów na stopach, które są odpowiedzialne za większość ważnych narządów. Tak więc, działając na niektórych obszarach stóp, można pozytywnie wpływać na pracę niektórych organów i masować całą stopę wielki wpływ na organizm jako całość.

Z wanny z hydromasażem, można pozytywnie wpłynąć na migdałki, płuc, żołądka, nerek, wątroby, pęcherza moczowego, nerw kulszowy, dodatek i inne narządy.

Ale, niestety, korzystanie z wanny z hydromasażem dostępne nie dla wszystkich. Bez względu na to, jak użyteczne i bezpieczne, nie mają jacuzzi dla stóp, mają też przeciwwskazań. Na przykład, w przypadku guzów, otwarte rany na nogach, stany zapalne, urazy mięśni, alergie i grzybiczych zmian skórnych, należy skorzystać z wanny z hydromasażem jest przeciwwskazane. Nie zaleca się przeprowadzenie masażu podczas polineuropatii (zredukowanej wrażliwości zakończeń nerwowych), gdyż prawdopodobieństwo hipotermii lub spalić. Bądź ostrożny z wykorzystaniem wanny z hydromasażem w okresie ciąży i zaburzeń krążenia. Aby nie ryzykować, skonsultować się ze specjalistą. Najprawdopodobniej lekarz pozwoli Ci wziąć kąpiel dla stóp, ale nie zbyt gorąco i krótkotrwałe. Wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem, jeśli masz bóle stawów, choroby naczyniowe, żylaki lub zakrzepica, cukrzyca, rak. Ogólnie rzecz biorąc, główne zalecenie – aby upewnić się, że ich stan po użyciu kąpieli. Jeśli czujesz się gorzej – to lepiej skonsultować się z lekarzem lub przerwać korzystanie z masażu.

W celu osiągnięcia maksymalnych korzyści z wanny z hydromasażem, można użyć specjalnych dodatków kosmetycznych. Może to być różne oleje, sól, zioła, pianki lub mleko do kąpieli. Ekstrakty ziołowe i olejki eteryczne mają pozytywny wpływ na cały organizm. Ekstrakt z rumianku, na przykład, będzie przydatna dla skóry wrażliwej, a lawenda może pomóc złagodzić stres i ukoić swoje nogi po ciężkim dniu pracy. Jeśli cierpisz na stałym obrzękiem nóg, stosowany jako dodatek kosmetyczny wyciągiem z kasztanowca. Jeśli chodzi o nadmierne pocenie się stóp w ciepłej wodzie, dodać kilka suszonych kwiatów rozmarynu. Przed pójściem spać, można wziąć relaksującą kąpiel z Melissą.

Niektóre kąpiel specjalnie wyposażony w mały zbiornik na oleje i sole. Pozwala to stopniowo rozpuścić w ciepłej wodzie dat swoich suplementów i otrzymać maksymalne korzyści kąpiele.

Bardzo przydatne do podjęcia kontrastujące kąpiel stóp. Znacząco poprawiają krążenie krwi oraz poprawić ogólną tonację całego organizmu. Jest to bardzo ważne, czas trwania i intensywność oddziaływania takich kąpielach. W celu przeprowadzenia tego postępowania jest konieczne, aby dwie kąpiele których: oda wypełnienia z gorącą wodą, innym porządku. Nogi muszą być alternatywnie zanurzano w zimnej wodzie, po czym na gorąco, a następnie wytarto do sucha ręcznikiem kąpieli. To wszystko! Nie nadużywaj tej procedury używać nie więcej niż dwa razy w tygodniu.

Dziewczyny którzy doświadczyli co gorącej kąpieli stóp opinie pozostawione są prawie zawsze pozytywne.

Aby korzystać z kąpieli Whirlpool wytoczone jedynie pozytywne rezultaty, należy przestrzegać pewnych środków ostrożności. Na początek pamiętaj: kąpiel stóp mogą być podjęte tylko siedząc. W dolnej części urządzenia nie jest przeznaczony do dużych obciążeń i kąpieli można złamać.

Do przeprowadzenia procedur koniecznych do wypełnienia tacę z wodą, ale w żadnym wypadku nie pozwalają na całkowite zanurzenie urządzenia w wodzie. Nigdy nie używać urządzenia do sieci, jeśli już obniżyli swoje nogi w wannie i nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru. Nie należy używać urządzenia w pomieszczeniach o dużej wilgotności.

Typy i modele wanien z hydromasażem

Teraz kąpiel – to przyjemność dostępny dla wszystkich. Na sklepowych można zobaczyć dużą liczbę różnych modeli masażery. Oto kilka przykładów najbardziej popularnych wanien z hydromasażem.

Wanna z hydromasażem dla firmy Lanaform BUBBLE MASS stóp. Z jego pomocą zrobić zarówno wibracje i masaż bąbelkowy. Ponadto, zbiornik jest wyposażony w lampę podczerwieni, który zapewnia głębokie nagrzewanie tkanki. Kąpiel ta jest łatwo usuwa obrzęki i zmęczenie, przyczynić się do łagodzenia stresu i łagodzenia bólu w nogach.

Wanienki z mocą Turbomassage BF2017. Zastosowanie tej kąpieli zapewnia głęboki relaks i działanie tonizujące. Działając na biologicznie aktywnych punktów na stopach, możliwe jest, aby pozbyć się choroby przeziębieniach, migrenowe bóle głowy, żylaki i inne choroby. Kąpiel ta jest również pojemnik na olej, bardziej przyjemnego procedury.

Wanna z hydromasażem dla MD6014 stóp. Za pomocą tego urządzenia najskuteczniej wpływ na żyły, co zwiększa ich barwy, ułatwiające odpływ krwi. Idealnie usuwa obrzęki i jest wyposażona w element grzejny, który utrzymuje temperaturę wody w temperaturze 42 ° C w trakcie całej procedury.

Hot tub Babyliss 8046E Hydro Spa, produkcja francuska, łagodzi stres i napięcie, łagodzi ból. Łączy on w sobie masaż i paszy pęcherzyki ma trzy tryby intensywności.

Wanna z hydromasażem dla BOSCH nogach, w Chinach, jest bardzo popularne i niedrogie modelu. Wielu kupujących jak to ze względu na różnorodność poziomów intensywności masażu oraz niektórych specjalnych dysz, które zapewniają najbardziej przyjemny i komfortowy masaż. Modele łazienki są w różnych kolorach, więc będą one miały godne miejsce w łazience. Zestaw do wielu modeli wanien z hydromasażem dla stóp Bosch obejmuje zestaw do pedicure, dla wygodniejszego pielęgnacji stóp.

Wiele osób woli niezawodne wanny z hydromasażem, wykonany w Japonii. Pobudzają krążenie krwi w nogach, to miły masaż stopy, pomogą zrelaksować się i łagodzi zmęczenie, ma rewitalizujący wpływ na cały organizm. Podajnik umożliwia masaż w trzech różnych trybach: sucha, masaż z użyciem wody i pęcherzyki powietrza.

Wybór należy do Ciebie. Cena jacuzzi waha się od 1000 do 10 000 tysięcy rubli, co czyni je dostępne dla każdej kobiety. Dbać o piękno i zdrowie!

load...