Masaż z cellulitem: Rodzaje i tajemnic procedury

Cellulit – zmora kobiet. Kilka osób udało się uniknąć „miłość” z tą plagą. Jednak każda kobieta ma do wyboru – aby „skórka pomarańczowa” na żywo na swoim ciele lub pozbyć szpecące grudek piękno zawsze. Najważniejsze – nie leń się i wybrać najbardziej skuteczny sposób na walkę z „najeźdźcami”. Doświadczeni kosmetologów autorytatywnie stwierdzenie, że „skórka pomarańczowa” wystarczy „przerwa”. Co więcej, nie oszczędzając skórę – do bólu, bo gdy na przykład wykupić drzazgę, zbyt nieprzyjemne, ale jest to środek konieczny, prawda?! Dlatego masować z cellulitem – numer 1 broń w walce o piękno skóry. Gotowy do ramienia TREŚCI 😕 Uul_1

load...
 • Jak to działa
 • 10 zasad masować
 • Technika masażu siebie w domu
 • Pozbycie się cellulitu na nogach
 • Zdejmij skórkę pomarańczową z pośladków
 • Self-masować brzuch
 • Kabina oferuje
 • Trzy rodzaje Masaż antycellulitowy w domu na wideo
 • Jak to działa

  Czasami ludzie błędnie myślą, że masaż – jest „zgorszenie”, postępowanie ze względu na przyjemności, nie ma wpływu na zdrowie. Co mogę powiedzieć? Każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka. Jeśli pozwalają organizmowi zawodowego mistrza wcześniej wiadomo, co realizować cel, albo nauczyć się umiejętnie zrobić sobie masaż, a potem kilka tygodni w celu uzyskania nagrody bezbłędne ciało. Choć ruch niezgrabne i źle wydana zadaniem kosmetyczka może zachęcić do przyłączenia się towarzystwem ludzi, którzy nie wierzą, że można pokonać cellulit.

  Więc jaki efekt przyniesie Ci kurs umiejętnie przeprowadzony masaż?

  • Poprawa krążenia krwi;
  • Utlenowania tkanek;
  • Aktywację

  • Metaboliczne;
  • Poprawiła ogniwa zasilające; Eliminacja
  • Procesów stojących w tkankach;
  • wyprowadzania produktów rozkładu z organizmu;
  • Poprawić wydajność układu limfatycznego;
  • Usuwania nadmiaru płynu z tkanki;
  • Przyspiesza proces regeneracji skóry;
  • Podnoszenia napięcia mięśniowego;
  • Normalizacji gruczołów łojowych;
  • Poprawić elastyczność tkanki łącznej;
  • Przezwyciężyć zmęczenie i przypływ energii;
  • Zapobiegać starzeniu się naskórka;
  • Poprawić napięcie skóry;
  • Zwiększyć odporność organizmu;
  • Poprawa

   load...
  • Nastroju;
  • Powrotu

  • Piękna skóry.

  Jak widać, kurs masażu nie tylko usuwa nienawidził nierówności, ale także przyniesie Ci „Bonus”, która nie spodziewała.

  10 zasad masować

  Podjęliśmy decyzję, aby Masaż antycellulitowy w domu? Dobrym rozwiązaniem, które pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także czas. Ale oczywiście będą skuteczne tylko wtedy, gdy robisz wszystko dobrze – zgodnie z zasadami, nie jest zbyt leniwa i nie oszukują samych siebie.

  Więc co należy wiedzieć przed wypowiedzieć wojnę „skórki pomarańczowej”?

  1. Do masażu wydajność jest konieczne do ukończenia pełnego cyklu nauki (10 sesji).
  2. Nie zaleca się robić przerwy między zabiegami 1 i mniej niż 7 dni, najbardziej optymalny rozstaw – 1 sesja w ciągu 2-3 dni.
  3. W trakcie postępowania, niektóre obszary najlepiej zostawić w spokoju, w przeciwnym razie można zranić. Obejmują one obszar podkolanowych, wewnętrzne ud, pachy, obszar wokół obszaru łonowego i pachwiny obszarze.
  4. Optymalny czas trwania masażu – pół godziny, ale pierwsze sesje lepiej zrobić w 15 minut, podczas gdy od połowy oczywiście, można stopniowo zwiększać czas trwania – do 1 godziny.
  5. Rozpocząć postępowanie powinno być, kiedy mięśnie są rozluźnione, a skóra jest rozgrzana (po prysznic, szorowanie lub wanna terapeutyczna).
  6. Ręce należy myć przed masażem, wytrzeć do sucha i pocierać trochę – do ciepła.
  7. Rozpocząć sesję zawsze powinny być gładkie, uważając, łagodne ruchy.
  8. Tempo masażu powinien mieć charakter rosnący. Każda kolejna procedura powinna być trochę trudniej ostatni.
  9. Podczas masowania kosmetyczki zalecają stosowanie środków z specjalnie zaprojektowany do walki z „skórki pomarańczowej” strukturę. Można kupić gotowe kompozycje lub tworzyć własne ręce.
  10. Najbardziej efektywny czas na masaż – rano, kiedy mięśnie są rozluźnione, a ty jesteś pełen energii.

  Warto zwrócić uwagę! W masażu z cellulitem, niestety, istnieją przeciwwskazania. Ci, którzy cierpią z powodu żylaków lub choroby serca, lekarze powinni zasięgnąć alternatywną procedurę.

  Technika samodzielnego masażu na

  Domu. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić self-masaż na cellulit, trzeba znać technikę, nauczyć się ruch i kilka razy na praktykę. Według statystyk, „skórka pomarańczowa” jest często pokryta uda i pośladki oraz brzuch i łydki.

  Pozbycie się cellulitu na nogach

  1. Biodrach. Masażyści są zalecane do procedury, która ma pozostać siedząc na kanapie, fotelu. To powinno być masowane zgięte nogi i za darmo – ciągnąć. Rozluźnić mięśnie. Procedura zaczyna się od uderzeń obiema rękami, a następnie podłączyć elektrody palców, a następnie proces zaangażowany i z tyłu ręce. Ruch jest lepiej, aby oddolnym, spokojnie, ale rytmicznie. Następne Reception – wyciskanie. Ręka w tym może mieć, jak chcesz – i wzdłuż iw poprzek bioder, najważniejsze – aby zapewnić powierzchnię umiarkowanym ciśnieniem. Jego palce zacisnęły się proces w zasadzie dotyczyły kciuka i dłoni. To jest po szlifowaniu, które mogą być proste, okrągłe lub spirali – decydować o sobie. Nawiasem mówiąc, można przełączać się między nimi.
  2. Shins. Do samodzielnego masować te obszary eksperci radzą, aby utrzymać się na podłodze – na macie. Nogi podczas procedury powinny być w zgiętej pozycji. Zaczyna sesję z uderzeń, przechodząc do ugniatania, która poprzez działania przyrody przypominają wyrabiania ciasta – wystarczy chwycić skórę i delikatnie ugniatać, poruszając podudzia. Ruch może rozpocząć z jednej strony, a następnie podłącz drugi. Podczas zacierania szczotki powinny być przez mięśnie. Procedura wstrząsając mięśnie sfinalizowane. Wymaga to kciuk i mały palec, aby wykorzystać mięsień łydki, pozostałe palce, aby podnieść ją trochę i zaczną trząść, zarówno wzdłuż iw poprzek.
  3. Zdejmij skórkę pomarańczową z pośladków

   Pośladki, które są również często stają się więźniami cellulitu, potrzebują specjalnego masażu, wraz z ruchami perkusyjnych. Jednak, aby rozpocząć procedurę następujący sposób tradycję z uderzeń, które poruszają się w ugniatania. Następnie podłącz technik perkusyjnych, z którym nie są znane. Jak je zrobić? To proste – dotknięcie kostki lub palców na powierzchni pośladków. Intensywność ataków mogą być różne. Zakończ masaż przez potrząsanie mięśnie potrzebują (jak to zrobić, to już wiemy).

   Self-masować brzuch

   Brzuch – przedmiotem dumy któregokolwiek z kobietami, więc dla tej części ciała muszą być starannie monitorowane. Self-masaż brzucha różni delikatność ruchu, ciśnienie powinno być niższe niż w przypadku masuje nogi i pośladki. Część pierwsza – głaskanie. Potem następuje ciągnięcie skóry i mięśni, drżenie. Z tej listy sztuczek nie znają jedynie ciągnięcie, należy więc mówić o tym więcej. Wystarczy zaschipyvaem skórę palcami, które są wygodne dla Ciebie, podnieś klapkę i dramatycznie jego uwalnianie. Zaleca się, aby uchwycić dużych powierzchniach, mających wpływ na wewnętrzną warstwę naskórka.

   Można w nich masażu każdy problematycznych części osobno lub masowanie wszystkich części ciała.

   Kabina oferuje

   Jeśli nie ma ochoty lub czasu, aby zrozumieć naukę samodzielnego masażu, budżet pozwala, idź do salonu masażu lub centrum kosmetologii i powierzyć swoje ciało do specjalistów. Wybór Master oferują wszelkiego rodzaju sprzętu lub kurs masaży wykonywanych ręcznie.

   Salony masażu Sprzęt przedstawiony w szerokim obfitości. W walce ze „skórką pomarańczową” sama doskonale sprawdzonym próżniowej i masaże limfatyczne odwadniających, sesje LPG. Nowoczesny sprzęt do efektów mechanicznych na skórę umożliwia regulację ciśnienia i głębokości działania, a temperatura w głowic masujących strefy kontaktu ze skórą. Estheticians mogą wykazywać jedynie żądaną wydajność oraz prawo do „zarządzania” maszynę.

   Istnieje opinia, że ​​żadna maszyna nie zastąpi ludzkiego dotyku profesjonalnych rękach. Jesteś podobnych poglądach? Nie wahaj się powiedzieć panu. Będzie oferowane cały rozpraszanie procedur wykonywanych ręcznie. Wśród nich może być tradycyjny masaż antycellulitowy i Bańki (próżnia), lozhechny, miód i inne rodzaje procedur. Wybierz, co lubisz, nie przegap sesje i po zapominać nieszczęście parę tygodni.

   Trzy rodzaje Masaż antycellulitowy w domu na

   Wideo

   Masaże – Twój wierny sojusznik w walce o piękno ciała i skóry perfekcji.

  load...