Masaż twarzy w domu: sprzęt wideo

Jaki byłby idealny rysunek lub posiadał kobietą, ona nie będzie mógł czuć się piękne, jeśli niedoskonały twarz. Oczywiście, człowiek „o” kobiecej urody na różne sposoby: ktoś rzuca pierwsze spojrzenie na biodrach, zwróć uwagę na drugiej piersi i zainteresowanych trzecią nogę. Ale, tak czy owak, „certyfikacja” zawsze kończy się twarz, które domyślnie powinny być zadbane i młode. Dlatego wszelkie i wszystkie kobiety, które chcą kontynuować podbój męskich serc, trzeba dowiedzieć się, jak zrobić masaż twarzy w domu, który służy jako przewodnik po świecie piękna.

load...

Zawartość:

Gdy rodzi twarzy

Występował w czasach starożytnych. Ludzie instynktownie doszedł do wniosku, że głaskanie lub pocieranie dotkniętych miejsc łagodzi ból. Gdy tylko ludzie nauczyli się traktować w toku były różne metody, ale masaż był zawsze w czołówce. Tymczasem, po raz pierwszy robi masaż dla uśmierzenia bólu, ale nie ze względu na urodę. Ale później wszystko się zmieniło. Pierwsza technika masażu twarzy urodził się w starożytnym Egipcie, podstawy tej techniki, nawiasem mówiąc, używamy teraz. Istnieją dowody na to, że uczniowie legendarnego Galen – Roman utalentowany lekarz zalecił również, że ich pacjenci, którzy są zainteresowani, jak zachować młodą osobę do wykonywania masażu, zabiegi z wykorzystaniem ropy naftowej lub specjalną maść na nich.

Jak widać, masaż twarzy – starożytnego mędrca, niosąc światu piękno. Z biegiem czasu, technologii poprawiła się, opracowaliśmy nową technikę, jednak historia nie zachowały się nazwiska wszystkich autorów ekspertyzy masażu. Ale niektórzy z nas wciąż coś wiedzieć. Na przykład, pridumschitsa znane w dziedzinie kosmetologii, słynny francuski kurtyzaną, pochodzący z XVII wieku – Ninon de Lenclos, nawet w 80 lat wyglądał pięknie i nie muszą stawić czoła żadnych zmarszczek. Na pytanie, jak udało się jej w tak podeszłym wieku, aby zachować twarz młoda, ona odpowiedziała, że ​​miał „broń” przeciwko walce ze starością – specjalny masaż twarzy. Ninon starannie masując skórę zamszową powtarzające sesje dwa razy dziennie, tak aby był bez skazy wygląd i niezliczona ilość fanów. Tak, że współczesne kobiety mają wiele nauczyć od uroków starożytnego okresu.

load...

Film Encyklopedia samodzielnego masażu twarzy

Cele postępowania oraz oczekiwane korzyści

Mało kto powiedziałby, że twarz Massing – to przede wszystkim przyjemność. I, jak większość akcji, więc następnym podziwem w lustrze. A co możemy powiedzieć o efekcie końcowym – upadek męskie serca u twoich stóp.

Jakie inne cele masaż twarzy?

 • Rozluźnienie mięśni, co zapobiega powstawaniu problemów kosmetycznych;
 • Czuje się lepiej, że będzie pozytywna, to miły bonus dla aktywnej kobiety współczesnej;
 • Poprawa

 • Metabolizmu, dzięki czemu stajemy się szczuplejsze i piękniejsze;
 • Walczyć ze zmęczeniem w wyniku całkowitego zatrudnienia dzisiejsze mody;
 • Poprawić jakość snu, co jest ważne dla utrzymania zdrowia i urody;
 • Retencji

 • I odbudowa piękno twarzy.

„Wszystko jest w porządku, ale wszelkie zmiany będą widoczne bezpośrednio na twojej twarzy?” – Pytasz. Oczekujemy, że te wyniki mogą być:

 • Zmarszczki, fałdy i zmarszczki na skórze;
 • Przyspieszają regenerację tkanek;
 • Wyeliminować zwiotczenie skóry;
 • Złuszczają martwe komórki naskórka;
 • Oczyszczająca jako całości;
 • Eliminacji siniaki i obrzęki pod oczami;
 • Zanik podwójnego podbródka;
 • Poprawić cerę;
 • Poprawić elastyczność skóry;
 • Wyeliminowanie tłuszczu;
 • Poprawę konturów twarzy;
 • Zanik obrzęków;
 • Wygląd

 • Rumieniec;
 • Poprawić napięcie skóry.

Więcej szczegółów pomogą Ci dowiedzieć się, jak masaż twarzy, informacje zwrotne od fanów konkretnej techniki, z których istnieje obecnie bardzo wiele w kosmetologii.

Jak przygotować się do Proces

Teraz, gdy są przekonani, że do masażu – jest alternatywą dla gospodarstwa domowego z plastiku, a znacznie bardziej opłacalne finansowo, to jest czas, aby dowiedzieć się, jak zrobić masaż twarzy.

Po pierwsze, trzeba wybrać technikę, dobry w nowoczesnej kosmetologii istnieje szeroki wybór. Jednak „Mistrzowie Spraw masażu” polecam na początek transformacji klasyki, stopniowo dodając do swojego innego sprzętu.

Po drugie, konieczne jest, aby kupić krem ​​do masażu twarzy, a także do badania alergii. Aby to zrobić, należy zastosować środek do mycia na małej powierzchni skóry na wewnętrznej stronie ramienia w łokciu i odczekaj 10 minut, jeśli nie wystąpią jakiekolwiek zmiany w skórze, to garnitury śmietany. Niektórzy ludzie wolą korzystać z procedury masaż twarzy oleju. Doskonale sprawdziły się w tym zakresie, takich jak oleje lniany, migdałów i bawełny. Jednakże, mają swobodę wyboru środków służących do masażu do gustu, najważniejsze – nie zapomnij umieścić go przed sesją.

Po trzecie, pobespokoytes rąk, ponieważ – głównym pracy „narzędziem”. Usunąć pierścionki, bransoletki i inną biżuterię, sprawdzić paznokcie, podać je w kolejności, aby przypadkowo nie drapać skóry podczas zabiegu. Następnie ręce należy umyć i wytrzeć.

Po czwarte, kosmetyczki powinni przygotować nie tylko „narzędzi” do masażu, ale również otoczenie „czerwony”. Wietrzenie pomieszczenia, znaleźć wygodny fotel, włącz kojącą muzykę i dostroić się do zabawy.

Po piąte, przed masuje się przygotować „web” – osoba. Usuń resztki kosmetyków za pośrednictwem swojego ulubionego galaretkę. Na życzenie można wykorzystać i zarośli. Nie zapomnij usunąć włosy pod taśmą lub bandażem.

Podstawą – linia masażu

Chcesz dowiedzieć się, jak zrobić masaż twarzy do odrzutu od niego była maksymalna? Dowiedz linii masażu. Ruch w trakcie postępowania tylko do następujących zasad:

 1. Czole. Powinny przejść z obszaru nosa do początku wzrostu włosów, a także z nosa, przekazując brwi, czoło, albo od środka w kierunku skroni.
 2. Szyi lli_1. Od podstawy szyi i obojczyka należy przenieść na podbródku. Za – jest odwrotnie.

  Nosa lli_1. Od mostu nosa należy przenieść do skrzydeł lub czubka nosa.

 3. Policzkach. Od środka górnej krawędzi albo brody, jak również w kącikach ust, aby przejść do płatów usznych, a z dolnej krawędzi – w kierunku od brody. Od nosa do świątyń jest konieczne, aby przejść do obszaru lub górną wargą i na jego skrzydłach – do ucha środkowego.
 4. Oczy. Od zewnętrznej części oka musi poruszać się do wewnątrz, a z niej – w strefie zewnętrznej powiek.

Lepiej pomóc zrozumieć, w jaki sposób linie na masaż twarzy jest zrobione, obraz opracowany kosmetologów. Podłączyć je do sprawy na etapie uczenia się, a następnie w miarę upływu czasu byś wnieść wniosek do automatyzmu.

To ważne, aby wiedzieć! Nawiasem mówiąc, każdy krem ​​lub inny środek swoich kosmetyków, eksperci w dziedzinie urody polecają również zastosowanie do opisanych linii masażu.

Kierunek – masaż

Silnika. Tak więc, teoretycznie, wiesz jak to zrobić masaż twarzy na liniach, nadszedł czas, aby przejść bezpośrednio do ruchów, które nie są w najmniejszym stopniu zależy od jakości procedury. Zapamiętać:

 1. Ugniatanie. Zapisu ruchu jest mięśniem, jak i w kierunku poprzecznym. Przez ugniatanie większą napływu limfy do tkanek, zwalnia napięcie mięśniowe, poprawia metabolizmu i odżywiania skóry.
 2. Głaskanie lli_1. Najbardziej przyjemne Manipulacja produkowane dłoni lub palców. Co daje głaskanie, ale przyjemność? Wnioski z toksyn, a także poprawa układu krążenia.

 3. Wibracji. Jako skok odbywa się za pomocą opuszków palców lub dłoni, ale charakter oddziaływania jest znacznie silniejsza. Ze względu na wibracje zmiękczają i zmniejszyć blizny, poprawia napięcie skóry.
 4. ścieranie. Ta spirala lub kolistymi ruchami za pomocą palców. W rezultacie tarcie obrzęk znikają topienia tłuszczu. To właśnie w tym ruchu w oparciu odchudzania masażu twarzy.
 5. Pat lli_1. Proces jest szybki i krótkie ciosy ręką, jego krawędź opuszkami palców lub z bliskiej odległości. Dzięki Pat usunięte emocje i napięcie nerwowe, poprawia napięcie mięśni, prawidłowy przepływ krwi, wymianę ciepła i gruczołów łojowych.

  Rodzaje masażu – co wybrać

  Gdy studiował podstawy, nadszedł czas, aby dokonać wyboru. Ale jak nie zgubić się w wielu technikach, jak wybrać taki, który przyczyni się do zwiększenia piękno i rozwiązać Twój problem? Dla prawidłowego wyboru należy kierować się tymi podstawowymi technikami:

  • Masaż klasyczny, którego celem jest zapobieganie starzeniu skóry i utrzymaniu zdrowia i pielęgnacji urody. Może classic – to korzystne rozwiązanie dla wszystkich problemów kosmetycznych, ale ostrożnie należy traktować ludzi, którzy są skłonni do ciężkiego obrzęku tkanek. W takich okolicznościach nie można masować powierzchnię oczu i powiek;
  • Masażu kosmetycznego, który poprawia przemianę materii, przywracając kontury twarzy, co eliminuje podwójny podbródek, zmarszczki i fałdy skórne. Dzięki masażu kosmetycznego spowalnia proces rozkładu tkanek i poprawia kondycję skóry;
  • Plastik masażu, polecany dla pań po 30 roku – doskonałe „narzędzia” do zwalczania zmarszczek mimicznych i zwiotczenie skóry. Po kilku sesjach zauważalnie odświeża twarz, przejdź obrzęki, zmarszczki i poprawia owal twarzy;
  • Akupresury lli_1, przynosząc nie tylko piękna, ale także zdrowia, jako sposób przezwyciężenia różnych chorób. W przypadku wybrania punktu masaż twarzy tak często, może to zrobić? Na przykład, legendarny japoński Shiatsu co najmniej raz dziennie, to bezpieczeństwo jest nie tylko twoje piękno, ale także dobre samopoczucie;

  • Masażu Jacquet lub wyrywanie, który jest przepisywany na trądzik, nadmierne wydzielanie sebum. Ponad 10 sesje go wszystkie trądziku, tłustej skóry jest normalne;
  • Drenaż limfatyczny, oszczędzając skórę przed negatywnym wpływem środowiska, kojące na układ nerwowy i poprawia kondycję skóry. Po kilku zabiegach można zauważyć, że dodatkowe objętości (wraz z toksyn i zanieczyszczeń) gaśnie, nastrój zostały ulepszone, a skóra jest przekształcany;
  • Masaż relaksacyjny, który, co do zasady, zawarte w złożonych programów pielęgnacyjnych, jak rozluźnia mięśnie twarzy, łagodzi stres, oczyszcza skórę, dając „zielone światło” do innych użytecznych procedur.

  Teraz są doskonale prowadzony w świat masażu, co oznacza, że ​​twoja twarz będzie zawsze młode, zadbane i piękne.

load...