Masaż twarzy przeciwzmarszczkowy: zatrzymać młodych i piękne

Zawartość:

Każda kobieta stara się przedłużyć swoją młodość, nie chcąc pogodzić się z pierwszymi oznakami starzenia. Ktoś w nadziei na cud kupuje wszystkie najdroższy krem ​​z podnoszenia efekt, podczas gdy inni uważnie studiując informacje na temat gorsetów ortopedycznych i magii zastrzyków botoksu. Jednak ci, a inni nie zapominać, że istnieje inny, wieków sprawdzone metody radzenia sobie z nieprzyjemnymi zmarszczek na skórze: zmarszczki na twarzy. A wcześniejszy start to zrobić, tym lepiej!

load...

Masaż może pomóc skórze utrzymać jędrność i elastyczność?

Piękno naszej skóry w dużej mierze zależy od prawidłowego krążenia krwi i normalnego funkcjonowania procesów metabolicznych w organizmie. Pozostawić masując ruchami w celu zwiększenia przepływu krwi w organizmie, łagodzi obrzęk i poprawić wygląd skóry. Ponadto, dzięki tym masażu można pozbyć się drobnych blizn po trądziku i zaczerwienienie spowodowane bliskim układzie naczyń włosowatych do powierzchni skóry.

Każda kobieta, która zwraca uwagę na jej piękno, jest po prostu do tego zobowiązane zmarszczek mimicznych. Wszakże, jak podrosną, więc chcę, aby zatrzymać młodych i atrakcyjne, i nie zamieni się w „ciotki” z pomarszczoną twarzą i oczami przyciemnione. Dlatego też, w pogoń za pomocą innowacyjnych produktów do pielęgnacji skóry, nie należy zapominać, że w każdej chwili jest to masaż twarzy był głównym wrogiem starzejących się kobiet.

Choć, niestety, wiek – nie jedyny powód, aby włączyć się do kosmetyczki na profesjonalny masaż twarzy zmarszczki. Wiadomym jest, że wiele kobiet zmarszczki pojawiają się bardzo młodego wieku, i jest to związane z reguły z ich predyspozycji genetycznych. Ale te dziewczynki, których matki i babki w wieku dość późno, nie relaks: złe środowisko, stały stres, szalone tempo współczesnego życia – wszystko to prowadzi do przedwczesnego starzenia się skóry. I tych, którzy cierpią z powodu poważnych chorób i zaburzeń hormonalnych, warto o wiele bardziej poważne inni traktują swoje problemy skórne i pozwolić, aby zatrzymać młodych jak najdłużej.


Masaż twarzy – najlepsza profilaktyka przedwczesnego starzenia się skóry

Znany fraza że choroba łatwiej jest zapobiegać niż leczyć, można przypisać do wyeliminowania zmarszczek na twarzy i szyi. Oczywiście, pojawienie się zmarszczek trudno nazwać chorobą – jest to raczej czysto fizjologiczny, a nawet całkiem normalny proces w życiu każdej kobiety. Ale to tylko poprzez zrozumienie tego faktu nikt nie staje się łatwiejsze. Więc nie czekaj na twarzy i szyi pokrywa gęsta sieć głębokich zmarszczek, aby zmienić ten stan rzeczy na lepsze będzie trudne. Chociaż w tym przypadku nie powinno się umieścić na krzyżu: troska o jego ukochana jest przydatna w każdym wieku.

load...

Im wcześniej zaczniesz odwiedzić kosmetyczkę i zrobić masaż twarzy przeciwzmarszczkowe, tym mniej prawdopodobne jest to, aby w wieku przedwcześnie. W końcu, procedura ta jest nie tylko użyteczny, ale również bardzo przyjemny: otrzymasz sporą dawkę endorfin pod rękach doświadczonego mistrza, i relaksująca muzyka daje prawdziwą euforię. W ciągu zaledwie kilku sesjach, skóra w obszarach problemowych stać się bardziej elastyczna i poprawia cerę.

Wyglądasz młodziej od kilku lat i kochać siebie zaktualizowane – wystarczy masować wyniki są inspirujące i inspiracją dla nowych osiągnięć. I jeżeli procedura masaż dodać kilka masek na twarz, darsonval i inne przyjemności estetycznej, opłata z wesołością do skóry będzie wystarczająco długo.


Jak zrobić masaż przeciwzmarszczkowe w domu?

Choć nie wszystkie kobiety mogą sobie pozwolić z usług doświadczonych specjalistów. Jeśli jesteś jednym z nich – nie rozpaczaj: ta sztuka może się nauczyć w domu. Zdaniem ekspertów, masaż – łatwa do nauczenia się proces. Jest jedna ważna zasada masować aktywne punkty muszą albo jeden lub dwa palce dłoni. Bądź ostrożny z delikatnej skóry twarzy! Masaż opuszkami palców właściwe miejsce, ale nie naciskaj – od siły uderzenia należy wystąpić zarówno przyjemne i bolesne.

  • Połóż palce nad brwiami po obu stronach w taki sposób, że stykają się w środku czoła. Od środka czoła do skroni, przesuń palcem do napięcia zwraca je bez wysiłku. Te ruchy masujące pomagają radzić sobie z pionowych zmarszczek na czole.
  • Umieścić podkładki na palcach indeksu whisky i kilkakrotnie nacisnąć obszar czasowy. Ruch ten normalizuje procesy w skórze. Właśnie w tym momencie uderzenia każdym razem przesuwając masażu z jednej strony na inną osobę.
  • Co by zapobiec pojawieniu się fałdów nosowo-wargowych i przezwyciężyć tworzenie zatkane pory, należy wykonać następujące ruchy masażu. Umieść wskazującym i środkowym palcem w zagłębieniach na brzegach nozdrzy i mocno naciskać w tej dziedzinie kilka razy.
  • Masaż kończy nasz następny ruch: Połóż palce wskazujące poziomo, jedna nad wargą, drugi pod nim. Wpływ na punkcie o usta delikatnym naciskiem, ruch ten zapewnia głęboki relaks twarzy i całego ciała.

Niektóre rodzaje masażu to stara historia, niektóre zostały wymyślone niedawno. Możesz również być w stanie doświadczyć wszyscy – byłoby życzyć. Bez względu na to, co lubisz – do masażu z kosmetyczka w dobrym salonie lub w domu w wygodnym fotelu – co najważniejsze, można dać skórze szansę przedłużyć młodość i piękno przez długi czas.

load...