Masaż twarzy przeciwzmarszczkowy na wideo oraz szczegółowy opis technologii

Dla każdego z nas, gdy przychodzi czas, aby zastanowić się nad pytaniem: co zrobić z pierwszych zmarszczek na twarzy i czy istnieje lepszy sposób, niż je ukryć pod warstwą makijażu. Od dawna znany jest prosty i tani sposób, aby utrzymać dobry wygląd – zmarszczki na twarzy. Gwiazdy filmowe i gwiazdy show-biznesu nie je ignorować, może to lepiej przyjrzeć, a my?

load...

Zawartość:

Masowanie likwiduje zmarszczki – prawda czy mit

Masaż twarzy – jest to standard dla dekad i zażądał zabieg kosmetyczny. Jego pierwsza opracowała Helena Rubinstein, założyciela słynnej linii kosmetycznej i kosmetyczki przez siebie zawodzie. Następnie masaż obejmował kilka bardzo prostych sztuczek, ale w ten sposób wyniki są imponujące bogate odwiedzających salon Rubinstein, który opuścił entuzjastyczne recenzje, co przyczyniło się do popularyzacji tej procedury.

I chyba kobiety byłby masowo i dziesięcioleciach wydawać pieniądze na marne? Popytaj wśród znajomych, czy ktoś miał kurs masażu w salonie piękności, słuchać ich opinii. W końcu, idź zrobić pierwszy kurs w najbliższym salonie, to nie jest tak drogie. A potem wyciągnąć wnioski na własną rękę. Bądźcie pewni: Madonna, Sharon Stone, Sofia Rotaru, Lyme Vajkule i bezwzględną większość pozostałych gwiazd, które są standardem w wielu zachowania młodości i piękna, nigdy nie przeoczyć kosmetyczny masaż twarzy. Ale tajemnice zachowania jej piękna u kobiet nie jest szeroko dostępny, prawda? Gwiazdy to nie jest wyjątkiem.

load...

Jak działa masaż na

Skóry. Lekarze, w przeciwieństwie do gwiazd show-biznesu, nie ma potrzeby ukrywania czegokolwiek. Dlatego lekarze chcący wyjaśnić, co się dzieje na skórę twarzy z jej głaskania i pocierania:

 • Krok krwi w naczyniach włosowatych przyspiesza swoje tempo.
 • Krokiem

 • W komórkach skóry po przepływu krwi przyspieszony metabolizm. Krok
 • Kolagen i elastyna są produkowane w komórkach szybko iw większych ilościach.
 • Stage kolagenu i elastyny ​​sprawiają że skóra jest bardziej elastyczna.
 • Stage Zmarszczki znikają.

Innym efektem masażu – rozluźnienie głębokich mięśni twarzy, których wiele jest w ciągłym stresie, co przyczynia się do pojawienia się pierwszych zmarszczek.

Wynikiem prawidłowego masażu mogą stać się widoczne wygładzenie zmarszczek, zapobiega powstawaniu nowych, bardziej precyzyjnych konturów twarzy, obrzęk oczu i zanik drugiego podbródka.

Technika odmładzania skóry Emma Hardy

Masaż twarzy w pytaniach i odpowiedziach

 • W jakim wieku rozpocząć leczenie?

Masaż – nie jest to jedyny sposób usuwania, lecz także doskonały zapobiegania i jak w przypadku każdej zapobiegania, nie jest konieczne, aby go opóźnić. Pierwsze zmarszczki pojawiają się zwykle w wieku „trochę ponad trzydzieści”, tak zwykłych procedur lepszy start w 25-28 lat.

 • Samo-masażu lub salon kosmetyczny?

We wnętrzach, aby te rodzaje masaży, których nie można zrobić samemu. Ten plastik, wpływając na bardzo głębokich warstw skóry i mięśni, nefrytu, który wymaga użycia profesjonalnych narzędzi, policzkową, który jest wykonany z jamy ustnej, a także hiszpański, biovaskulyarny i wiele innych. Wszyscy wymaga posiadania specjalnych umiejętności, profesjonalnego sprzętu i produktów do pielęgnacji skóry w salonie.

Jeśli nie ma pieniędzy lub czasu na regularne wizyty u kosmetyczki, to nie znaczy, trzeba usiąść i patrzeć, jak zmarszczki mnożą. Najlepiej jest do masażu w domu, w spokoju. Na szczęście istnieje wiele rodzajów tego, istnieje również dość proste, a jednak wystarczająco skuteczne.

 • Jak często trzeba zrobić masaż twarzy przeciwzmarszczkowe domu?

Masaż domu może być wykonane co najmniej raz dziennie, 2-3 razy w tygodniu – to minimalny. Najlepszy czas – rano, zaraz po przebudzeniu, potem będzie pobudzanie i łagodzą obrzęki po śnie, i daje odcień skóry. Jeśli nie masz czasu, w godzinach porannych, masaż można zrobić przed pójściem do łóżka.

Sprzęt masażu domu

Czy to zawsze po uzdatnianiu wody lub Mleczko z tonikiem. Masaż odbywa się w kilku etapach.

 1. Przygotowanie. Stosowane do kremów nawilżających lub oleju (jojoba, morele, awokado), po którym można przejść bezpośrednio do masażu. Sporządzono go lekko, nie rozciągać skóry i udaru mózgu.
 2. Praca z liniami masowania. Głaskanie skóry nie jest prowadzone w sposób arbitralny, ale na niektórych liniach, zwany masażu. Jest to linia najmniejszego napięcia skóry. Jeśli nie przykleja się do skóry, może być rozciągany, a następnie zmarszczki się zwiększać. Linie masażu przejść od linii środkowej czoła do skroni z wewnętrznego kąta oka na zewnątrz (na górnej powiece), od zewnętrznej do wewnętrznej rogu (na dolnej powieki); od środka brody wzdłuż konturu twarzy na płatków uszu, od czoła do czubka nosa; od kącikach ust do uszu.

Jest to bardzo ważne. Wszelkie procedury z osobą – stosowanie krem, tonik, mleczko, peeling, złuszczanie powinny być również wykonywane przez przylegającą do masażu linie.

Sami te linie i skorygować kierunek jazdy na nich najlepiej jest spojrzeć na zdjęcie i zapamiętać. Zaleca się, aby wykonać następujące ruchy na liniach masaż:

 1. Kilku minutach gładząc palcami na liniach masaż twarzy, aby rozgrzać i przygotować skórę.
 2. Lekko pochylony 20-30 sekund i pat na całą twarz z ręki.
 3. Palce

 4. Okazję z brwi do linii włosów. Dłonie
 5. Powoli wygładzają skórę: na policzki – 20 sekund od środka czoła do świątyń – 20 sekund przez owalną twarz od podbródka up – 20 sekund.
 6. Zamknij oczy i delikatnie ściśnij kilkukrotnie palców na skórę wokół oczu.
 7. Szyi również nie mogą być ignorowane: zaprokinte głowę w lewo i gładką skórę na prawej stronie szyi palcami lewej ręki od dołu do góry – 20 sekund i powtórz po lewej stronie prawej dłoni – 20 sekund.

Pre szyi zbyt kremowy smaru lub masła. Po zabiegu, usuń resztę kremu wacikiem. Cały proces nie więcej niż pięć minut trwa.
To nie tylko technika, których jest kilka, można jeszcze zobaczyć na filmie.

Najprostszym twarzy

Prawdopodobnie najprostszą techniką do użytku domowego – punkt masaż twarzy. Uczynić go 2-3 razy w tygodniu, w pozycji siedzącej przed lustrem. Opisz położenie słów w obliczu aktywnych punktów – niewdzięczne zadanie, o wiele łatwiej je zobaczyć na zdjęcie i zapamiętać. Osoba ta musi być oczyszczone i zastosowania kremu – odżywienie i nawilżenie. Należy zacząć od najlepszych punktów i przesunąć w dół.

Technologia prosta: nacisnąć palcem znacząco na punkcie przez 5-7 sekund, a następnie nacisnąć mocniej (a jeśli trzeba trzymać pinezkę na desce) i uwolnienie. W tym samym czasie prasie sparowany punkt, palce obu rąk na pojedynczym – dominującym palca dłoni.

Przeciwwskazania

Proste masażu tylko na pierwszy rzut oka. Po przytrzymaniu go, oczywiście, nie używa narkotyków, ale jest to procedura medyczna, więc nie ma przeciwwskazań. Przeciwwskazania zmarszczki twarzy dla tych, którzy są na brodawki twarzy i moli większych, chorych na hemofilię, a także tych, którzy są aktualnie obecne w obliczu otwartego urazu lub zapalenia, opryszczka – ropnie, podrażnienia, zaczerwienienia.

Aby zachować piękno i młodość nie powinna być zaniedbywana przez którąkolwiek z metod oraz najlepszych aktu w kompleksie – diety, ćwiczenia, snu i odpoczynku, masażu, kosmetyki. Następnie wyniki będą co powiedział tam.

load...