Masaż twarzy Jacquet: maszyny zerwane odmłodzenie + video

techniki masażu do twarzy najczęściej zbudowany na łagodnym, skóra sparing technik i kosmetyczek regularnie ostrzega przed negatywnymi skutkami intensywnego rozciągania skóry, nawet przy stosowaniu kremu. Interesujące jest to, aby wiedzieć, że masaż twarzy Jacquet opiera się na dość agresywne szczypanie skóry i warstwy podskórnej, staje się coraz bardziej popularne dzięki zauważalnych rezultatów każdego roku.

load...

Zawartość:

Wersje chińskie i francuskie

Masażu. Technika masażu wynalazek szczypta przypisuje do francuskiego dermatologa Leonard Jacquet. Nazywa się wciąż i nosi. W rzeczywistości oskubane techniki masażu jest znana od wieków i jest aktywnie praktykował w klinikach specjalizujących się w chińskich tradycyjnych metod medycyny. Jedyną innowacją zaproponowany przez Francuza, można nazwać tylko nałożenie metod chińskich masażystów pracuje masować zmarszczek twarzy jak szczypanie, zaciski i masażu wibracyjnego w domu przed użył go po całym ciele z wyjątkiem twarzy.

Chińskie piękności sobie zatrzymał się szczypie kontur twarzy na brodzie i szyi, ale nie odważył się rozciągnąć twarz. Choć być może jest to spowodowane specyfiką zewnątrz wschodnich ludów, dla których pełnią i obrzęk – jest raczej wyjątkiem, oraz wykonywanie technik wyrywanie się mocno rozciągniętej skóry jest trudne.

load...

W każdym razie „pionierskie” techniki masażu szczypta twarz mocno przymocowany do Francuza, który opisał je szczegółowo w swoich pismach pod koniec 18 wieku.

Wskazania i przeciwwskazania

L. M. L. Jacquet (1860-1914), tworząc metodologii wyrwane masażu, nie należy oczekiwać, że będzie on stosowany w celach kosmetycznych i zapobiegania zmian skórnych związanych z wiekiem. Celem rozwiązania było techniką zapobiegawczym, który promuje wczesne odzyskanie skóry po leczeniu chorób dermatologicznych. Napływ krwi spowodowane intensywnym uchwytów skóry i warstwy podskórnej, a także przyczynia się do możliwych tych procesów. Obfity wzbogacenie skóry z tlenem zawartym w umacnianiu krwi i limfy uruchamia własne procesy regeneracyjne w organizmie.

Autor zaleca wyrywanie masaż twarzy w leczeniu takich chorób, jak:

 • Tłustej łojotok;
 • Trądzik i jego następstwa; blizny
 • Lli_1; zaskórniki

  Lli_1;

  Trądzik lli_1;

 • Zaburzeń krążenia i obszarów stagnacji;
 • Nadmierna aktywność gruczołów saloodeleniya twarzy.

Pewna liczba przeciwwskazań do masażu twarzy Jacquet jest związany z intensywnością tej dziedzinie, wyrywanie masażu nie mogą być trzymane w takich warunkach:

 • Wszelkie uszkodzenia skóry w obszarach poddanych;
 • Dysfunkcji i wrażliwości nerwu twarzowego; opryszczka
 • I inne procesy zapalne w twarz;
 • Problemy

 • Z naczyń krwionośnych pracy, w tym blisko siatki naczyń do powierzchni skóry; Choroba nadciśnieniowa
 • W ciężkiej postaci;
 • Egzemę i inne zapalenia skóry, związane z suppurations otmokaniyami lub tkanek;
 • Przeczulica.

Oprócz tych przeciwwskazań, należy wziąć pod uwagę, autor zalecanego czasu trwania leczenia: nie powinien on przekraczać 10-12 minut, i natychmiast zatrzymać, gdy skóra staje się nadmierne zaczerwienienia.

Oczekiwany efekt masażu oskubane

Nowoczesne masażyści, którzy oskubane technikę zapowiada szereg pozytywnych efektów po przebiegu masaż twarzy Jacquet:

 • Zmniejszenie natłuszczenia skóry ze względu na normalizacji procesów metabolicznych;
 • Eliminacji

 • Zmian zapalnych w naskórku i problemy skórne;
 • Poprawić cerę, problemy przebarwień i otępienia skóry; Usunięcie
 • Trądziku i trądziku i zapobieganiu nawrotom wygląd; tone wzmocnić mięśnie twarzy i kontur twarzy;
 • Promowania resorpcję blizn, a nie sztywnych blizny;
 • Spadek aktywności starzenia skóry, zapobiegania zmian związanych z wiekiem.

Technika masażu twarzy metodą Leonarda Jacquesa

W badaniu wideo masaż twarzy może być wrażenie na Jacques, że technika nie wymaga specjalnych umiejętności, ale nawet doświadczeni Estheticians są podejmowane dla realizacji takiej procedury. Oskubane mistrzów masażu nauczane oddzielnie, przy ostrożnym pracy off przyjęć, ponieważ ich stosowanie może powodować amatorskie przeciwny do pożądanego efektu: zamiast podnoszenia podwójny podbródek również obrzęk i zaczerwienienie skóry dodaje tłustości.

W tym samym czasie, technika ta jest bardzo opiera się tylko na trzech metod:

 • Głębokie uchwyty (szczypanie) powłoki z warstw podskórnych;
 • Ugniatania obejmuje również rozwój nie tylko skóry, ale także podskórnych warstw mięśni; Drgania
 • Zbiega się z poprawek i ciśnieniem.

Widzimy, że kreator aktywnie prominaetsya tkanki, unikając nadmiernego nacisku dopiero w wieku okolicy, a niektóre nawet przypominać ruch wyciskania pryszczy. Takie ruchy są naprawdę zaprojektowane do niszczenia zmian zapalnych i ropienie warstw podskórnych, co ułatwia ich szybką resorpcję. Podczas procedury nie rzadko rozbija nawet trądzik i ściskając zawartość probówki na powierzchni. Dlatego na etapie przygotowania do masażu koniecznie zawierać oczyszczania skóry, a ręce kapitana muszą być starannie leczonych antyseptyczne. Wariacje są przeprowadzane szybko, rytmicznie, pozwalając skórze odpocząć i zrelaksować się na przemian z wibracjami.

Podczas masażu Jacquet nieużywany kremów i olejków. Wiąże się to nie tylko ze specyfiką techniki, w których suwak palce zatrzymać, ale od rodzaju skóry najczęściej wymieniane na ten masaż klientów. Dla skóry tłustej, skłonnej do wysypki, trądzik większości zapaleń i kremów tłuszczowych i olejów korzyści nie przynoszą. Jako dodatek do masażu Jacquet stosowany talk.

Linie masaż

Uruchamianie masaż twarzy na dowolnej technologii nie może przejść chaotycznie. Podstawą jest zrobione z tej samej linii, która przylega do pana bardziej znane techniki masażu twarzy.

 • Pierwsza grupa zaczyna się od linii masażu czoło depresji i wydatki na łukach czoło do skroni, czoło na boki i do głowy. Szczypanie tej części twarzy jest dosyć problematyczne ze względu na napięte skóry i jej ścisłym dopasowaniem się do przednich kości, ale ugniatania i wibracji bardzo odpowiednie. Przyczyniają się one do zmarszczki i fałdy zespół brwiowy.
 • Wokół oczu jest sprasowany z wewnętrznym kącie oka na zewnątrz na górnej powiece i w przeciwnym kierunku na dół. Według procedury Jacquet to wrażliwy obszar został opracowany jedynie umiarkowane wibracje wcięcia, szczypie i chwyta tkanki zabronione.
 • Od połowy linii nosa masażu rozchodzą się w kierunku uszu. Rozwój matowa, starzenie się skóry, szczypie w tej strefie powróci zdrowy blask jasny.
 • Od skrzydłach linii nosa przejść do policzków i muszli usznych. Skóra w tym obszarze jest umiarkowany, w celu utrzymania jej elastyczność, dużą uwagę przywiązuje się do ogrzewania i wcięć mięśnie, aby przywrócić kontury policzków i zwiotczenie ich zapobiegania.
 • Linie

 • Biegnącej od kącików ust do płatków uszu należy również silne ciągnięcie, ale umiarkowanie głębokie zakładki tworzące przepływ krwi do obszaru, zmniejszają głębokość zmarszczek najbardziej kontrastujących.
 • Linia

 • Od środka podbródka na dolnej kości szczęki – strefę intensywnej ekspozycji. Miejsce badania obszaru pomaga pozbyć, drugiego podbródka i dokręcić kontur twarzy. Procedura ta jest wykonywana przy maksymalnym napięciu skóry w miejscu – głowicy nachylonej do tyłu.
 • Dekolt, z kim i postanowił rozpocząć masaż twarzy Jacquet, ogrzać się w środku się od szyi do podbródka, ale w dół po bokach: od uszu do ramion. Praca za pośrednictwem tej strefy pomaga zmniejszyć zwiotczała skóra szyi, które często daje wiek kobiety. W tej procedurze, obszar masażu są również zachęcani do odchyl głowę do tyłu i odciągnąć skórę jak najwięcej.

Wideo: master class na masażu Jacquet

Leczenie i przebieg

Cała procedura oskubane masaż z wstępnego czyszczenia osoby nie zajmie więcej niż 20 minut, natomiast cienką skórę masując ograniczony do 5-7 minut. Kurs składa się z 15-20 procedur, które mają osiągnąć maksymalne wyniki na cotygodniowym z powtarzaniem sześciu miesięcy.

Ten masaż pomoże rozwiązać wiele problemów skórnych. Ale wybór specjalisty należy traktować bardzo poważnie. Zaufaj osobę tylko do osób, które potwierdzają ich profesjonalizm odpowiednie dokumenty i referencje od klientów.

load...