Masaż próżniowy cellulitu: zasady rodzimego

Kształtne biodra gładkie bez garbu i talii osy priori są symbolami kobiecości, urody i wdzięku, ale nie każda kobieta może pochwalić się doskonałym dodatkiem. Naruszenie dieta, brak snu, brak ruchu – a ciało nie tworzą pod skórę osławionego „skórki pomarańczowej”. W celu przezwyciężenia dodatkowych złóż w obszarach krytycznych pomaga cellulitu masaż próżniowy, to doskonałe narzędzie dla tych, którzy chcą schudnąć biernie.

load...

Zawartość:

Odmiany masażu próżniowego

Efekty ręczne i sprzętowe

Tradycyjny masaż z cellulitem wykonywane ręcznie: specjalne ruchy są skierowane na rozwój tkanek podskórnych oraz zniszczenia zgromadzonej tam przez kilka lat, granulki tłuszczu. Próżniowania uda, pośladki i talia przypomina zwykły masaż, ale odbywa się z wykorzystaniem sprzętu specjalistycznego (butelek) lub przy użyciu najnowszych technologii sprzętowych.

load...

Zdecydowaliśmy się wypróbować nową drogę? Następnie dokładnie przeanalizować swoje możliwości finansowe i dostępności wolnego czasu, ponieważ turystyka w centrum piękności – dość drogie. Znacznie tańszy koszt procedury krajowe wykonywane niezależnie tanie słoiki Pochłaniacze są sprzedawane w każdym drogerii. Rozważmy zalety obu metod.

Jeśli preferowane sprzętową próżniowy masaż cellulit, przygotuj polegać na umiejętności kosmetyczki, ponieważ twoja rola jest całkowicie pasywny. Doświadczony kapitan jest w stanie osiągnąć wspaniały efekt w ciągu kilku miesięcy: cellulit zacznie zanikać, skóra stopniowo spłaszczają się i stają się bardziej elastyczne.

Zalety stosowania specjalnego sprzętu:

 • Wybór najbardziej korzystnego trybu pracy (poprzez pulsowanie stała);
 • Możliwość regulacji siły nacisku na skórę;
 • Stosowanie dodatkowych dysz, na przykład, rolki;
 • Szybkich rezultatów.

Drogie i metody dostępne

Koszt leczenia jednego małego obszaru dotknięte cellulitem urządzenia – około 400 rubli. Ale nie należy zapominać o dwóch ważnych rzeczy: takich stref na ciele kilka, a dla widocznego efektu będzie musiał przejść kurs masaży. Jeśli obliczyć całkowite koszty, będzie zawrócić 8,000-10,000 rubli – ilości, że nie każda kobieta jest w stanie bezboleśnie usunąć z budżetu rodzinnego.

I tu musimy pamiętać o tym, że w domu można również spędzić relaksujący masaż antycellulitowy próżni – prawie za darmo, nie licząc kosztów nabycia specjalistycznego sprzętu i oleju. Zestaw silikonowych elastycznych puszek kosztuje około 350 rubli, a olejek do masażu lub kremowo – 100-300 rubli. Niski koszt – główną zaletą głównej walce tłuszczu, ale istnieje więcej zalet. Robi korekcji kształtu ciała może być w każdym czasie, łatwe łączenie manipulowanie słoiki z resztą. Kilka prostych ruchów, opis, który jest zwykle podawana w instrukcji – w ciągu kilku tygodni, skóra staje się zdrowy wygląd i znakomitą odporność.

Masować brzuch słoik od Anna Kurkurinoy

Niuanse próżni masuj

Kupujemy wszystko, czego potrzeba

Pierwszą rzeczą do zrobienia – aby uzyskać banki i środki do ich lepszego poślizgu na skórze. Słoiki są różne: guma, silikon i szkła na frajerów-like analogów tych ubiegłego wieku. Bardziej komfortowe są uważane za produkty z silikonu lub lateksu, które są zawarte w trybie lekką presję na ścianie.

Powietrze wychodzące z słoika, tworząc środowisko próżniową, która daje pożądany efekt – poprawia krążenie krwi i przepływ limfy ustala, rozbija cellulit. Gdy prisosetsya masującego mocno do skóry, konieczne jest powoli wzdłuż krytycznych miejscach. Wskazane jest, aby nauczyć się kilku systemów opartych na nadzór medyczny: Ruch na niektórych liniach jest znacznie lepsza niż chaotyczny skóry tarcie we wszystkich kierunkach.

Procedura jest praktycznie niemożliwe bez użycia narzędzi, w celu zwiększenia poślizgu jednocześnie odżywiają skórę. Masaż oznacza, że ​​można kupić w aptece lub tworzyć własne z różnych olejów i tłustego kremu. W skład niektórych antycellulitowych koktajle zawierają papryka czerwona, który jest przydatny do poprawy ukrwienia obszarów stagnacji.

W mieszaninie olejów kosmetycznych mogą być zawarte na podstawie roślin, takich jak:

 • Rozmarynu;
 • Cynamonu lli_1;

 • Mandaryńskim;
 • Geranium lli_1;

 • Czarnym pieprzem.

Jeżeli istnieje specjalny krem ​​do rąk, do masażu próżniowego cellulitu w użytku domowego oliwek lub oleju roślinnego. Pierwsza znana wysoka zawartość substancji odżywczych.

Pamiętaj sekwencja

Wiele z nich jest zaniepokojony jak zrobić antycellulitowy masaż próżni, bez szkody dla organizmu, i vice versa, co czyni go najbardziej skuteczne i użyteczne. To proste, jeżeli w czasie procedury przestrzegać pewnych zasad:

 • Nie zaniedbuj etap przygotowawczy. Bicze doskonale rozgrzać skórę i rozproszyć krwi. Ruch włosy gumy powoduje silny ból:
 • Przed zabiegiem konieczne jest, aby depilacja.
 • Krem

 • Lub olej powinien być dużo banków swobodnie przesuwać w dobrym kierunku.
 • Wygląd

 • Siniaki po zabiegu – złym sygnałem, zasinienie hamuje resorpcję cellulitu. Należy zmniejszyć ciśnienie w naczyniach lub intensywność ich przemieszczania się po skórze.
 • Nie zapomnij o dynamice: bank musi być stale w ruchu, nie zatrzymując się w jednym miejscu.
 • Aby uchwycić „niewygodny” strefę, zmieniać postawy ciała. Na przykład, obszary pod pośladkami być masowane przez oddanie nogę rośnie.

Ciężkie zaczerwienienie skóry po sesji – jest to dobry znak, mówiąc o poprawę krążenia.

Procedura sprzętu masaż próżniowy

Przeciwwskazania

Procedurę

W pewnych sytuacjach prowadzić sprzętowy lub masaż próżniowy domu jest surowo zabronione. Trudno jest ocenić, czy masaż próżniowy pomaga cellulitu jeżeli powoduje nasilenie objawów jakiejkolwiek choroby. Liczne powody uniemożliwiające procedura może być określana wizualnie – jest, na przykład, trądzik różowaty, żylaki, choroby krostkowa, ran i innych schorzeń skórnych.

Inne przeciwwskazania są wykrywane dopiero po badaniu lekarskim, i obejmują:

 • Zakrzepowe zapalenie żył;
 • Zaburzenia rytmu serca;
 • Zapalenie węzłów chłonnych;
 • Obrzęki;
 • Kamicy lli_1.

Wysokie temperatury i zaostrzenia chorób przewlekłych utrudnia również realizację wszystkich zabiegów kosmetycznych.

Ale jeśli zdrowie jest OK, ale jedynym powodem do smutku – cellulit, skomplikowane procedury próżniowe pomogą pozbyć się tego kłopotu. Jak zrobić masaż próżniowo słoiki cellulitu można zobaczyć w filmie Anny Kurkurinoy.

load...