Masaż próżniowy cellulitu – instrument nowego wieku do walki z pomarańczową skórką

„Skórki pomarańczowej” psuje piękno każdej innej kobiety. Z jednej strony, to jest – to tragedia, ale z drugiej – jest to dobra wiadomość. Dlaczego? To proste: częste dolegliwości, które dotykają wielu ludzi, zawsze zwracała większej uwagi, więc ofiarami choroby mogą liczyć na skutecznych sposobów leczenia różnorodnych zdrowych receptur i wspaniałych instrumentów. Jednym z najlepszych sposobów walki z „pomarańczowej skórki” jest uważany za masaż próżniowy. Więc co to jest cellulit masaż próżniowy do wyboru, czy jest to możliwe do wykonania tej procedury jest w domu?

load...

Zawartość:

Wprowadzenie Video cellulitu

Cudowna moc

Próżniowej. Jeśli kłócimy się w sposób naukowy, próżnia jest środowiskiem, gdzie ciśnienie powietrza jest znacznie poniżej normy – atmosferycznego. Zgodnie z prawami natury ciśnienia wewnętrznego w komórkach ludzkiego ciała, włącznie z cellulitem, nie różni się od wskaźnika zewnętrznego. W tym stanie, jak to mówią, każdy jest zadowolony z jego komfort, w tym „skórki pomarańczowej”. Ale jak tylko sztucznie obniżyć ciśnienie wewnątrz tkanki, wszystko się zmienia: komórki tłuszczowe, które wizualnie pojawiają się jako grudki lub nagromadzenia koralików, wystarczy burst – o jak balon.

load...

W wyniku wewnętrznych mikroskopijnych „wybuchów” wyświetlany jest nadmiar tłuszczu z organizmu, a „zgody” na swój charakter, część jest zwracana do jego miejscu – pod skórą w postaci cienkiej warstwy. Powierzchnia skóry jest wypoziomowana, staje się bardziej elastyczny, powraca zdrowej cery.

Jakie są masażery

Urządzenie do masażu próżniowego dzieli się na dwa rodzaje:

  • Professional (przeznaczone do salonów i gabinetów kosmetycznych); amatorskie
  • (zorientowane i self-use).

Z kolei oba rodzaje „urządzeń” są zarówno elektryczne i ręczne.

Ceny urządzeń

Modele do użytku ręcznego są stosunkowo tanie (ale nie z powodu słabej wydajności). Ale koszt modeli elektrycznych czasami przewraca się i jest bardzo różna. Dlaczego ceny energii próżni masażysty cellulitem tak różne? To wszystko o maszynie marki, a co za tym idzie, niezawodność maszyn, urządzeń i, oczywiście, szybkość obrotów – wyższe niż są, tym silniejszy zespół, a więc bardziej efektywny sposób. Jeśli używasz formy cellulitu, to lepiej, oczywiście, wybrać potężny elektryczny „urządzenie”, znany producent, bo trzeba walczyć z wgłębieniami, „ukryte” głęboko pod skórą.

Niewielu z ograniczeniami

Niestety, tumbler próżniowe cellulitu, istnieją przeciwwskazania. Za pomocą tej metody radzenia sobie ze „skórką pomarańczową” nie może:

  • Pacjentów z żylakami;
  • Cierpiących na obrzęk tkanek;
  • Pani z dolegliwościami serca;
  • Osób z uszkodzoną skórę w obszarze zagrożonym;
  • Wysokie ciśnienie krwi;
  • Ciąży.

Leczenie Salon

Jeśli zdecydujesz się powierzyć swoje ciało kapitana, być mądry, ponieważ tylko salony nie może sobie pozwolić na zakup bardzo drogiego antycellulitowy masażer podciśnienie, które zabijają „skórki pomarańczowej” zaledwie 5-10 procedur.

Tak, jak jest proces? Kosmetyczka oczyszczają skórę w obszarach dotkniętych schorzeniem, a następnie doprowadzić do specjalnego narzędzia i przejdź do „rozgrzewki” – Hand-ugniatanie tkanki, która trwa kilka minut. Ponadto, proces ten jest połączony w rzeczywistości słuchawce. Kreator konfiguruje urządzenie i dyszę (masaż miska) zacznie jechać na skórze. Jednocześnie poczujesz, że tkanka w obszarach problemowych są zasysane do środka. Ruch w trakcie sesji są okrągłe, zygzak i prosta – to wszystko zależy od danego obszaru i samego urządzenia. Mistrz i tak działa zgodnie z instrukcją.

W zależności od obszaru oddziaływania, procedura może trwać 20-60 minut. Jeśli obsługiwane w etapach kilku częściach ciała, a nawet więcej. Masaż próżniowy nie można nazwać przyjemne, gdyż ze względu na specjalny ciśnieniowy o bolesność. Niektóre kobiety nawet pojawiają się niewielkie siniaki. Tymczasem nieprzyjemne doświadczenie pełni umorzone cudowny efekt procedur cyklu odległość.

Próżnia własny masażu

W domu można kupić jako pojazd elektryczny (na pewno nie tak silne jak w kabinie) i ręcznego urządzenia – specjalny bank. Zastosuj próżniowy masaż cellulit w domu powinny być ściśle według instrukcji, zgodnie z zakupionego modelu.

Nie zapomnij, aby oczyścić skórę przed zabiegiem, jak i po – nawilżają leczonego obszaru. Aby pokonać „skórki pomarańczowej” będzie wymagało więcej niż sesje w kabinie, ale można zaoszczędzić czas i pieniądze na drogę we wnętrzu.

Kubek próżniowy – najlepsza broń w „walce” z znienawidzonego cellulitu.

load...