Masaż erotyczny: jak zrobić noc niezapomniany?

Zawartość:

Jak wiemy, nawet najbardziej wyraziste emocje ustępują z czasem. Życie i codziennych trosk często spożywają nasze myśli, pasja wsuwa się na drugie miejsce. Zwłaszcza jeśli związek z mężczyzną trwała dość długo. Ale w życiu każdej kobiety przychodzi czas, kiedy chciała wskrzesić dawne uczucia i być z powrotem na wysokości szczęścia.

load...

Szczególnie dotyczy to intymną stronę życia, pasji i emocji trudnych do utrzymania na odpowiednim poziomie przez całe życie razem. Dlatego w arsenale każdego płci powinien być mały usprawnień, które uczynią każda noc wyjątkowy i niezapomniany. Jeśli jesteś gotów do wprowadzenia pewnego wysiłku i spędzić trochę czasu, przeczytaj nasz artykuł, który mówi ci, jak zrobić masaż erotyczny ulubionego gościa.

Wiele par użyć tego jako grę wstępną masażu seksualnego, ale niewielu wie, jak robić masaż erotyczny, który można naprawdę odpocząć, a co najważniejsze doprowadzić mężczyznę. Być może po raz pierwszy nie dostaniesz wszystko idealne, ale, jak wiemy, nie ma ograniczenia co do perfekcji, a z czasem na pewno osiągnąć swój. I w pewnym wytrwale stać się prawdziwym guru erotycznego masażu pleców, klatki piersiowej i innych stref erogennych.

Od czego zacząć?

Tak, uczenie się, jak zrobić masaż erotyczny człowieka. Głównym celem tego masażu – pobudzenie. I jest to raczej trudne do osiągnięcia, jeśli partner myśli o negocjacjach biznesowych, które przychodzą do niego jutro. Dlatego pierwszym krokiem na drodze do namiętnej nocy – odpoczynek. Aby to zrobić, można użyć standardowych metod – np szklankę swojego ulubionego wina. Najważniejszą rzeczą jest, aby nie przesadzić, w przeciwnym razie zamiast pasji masz intymnych rozmów czy sen mocarza.

load...

Jest jeszcze inny sposób na relaks – ciepłej i przyjemnej kąpieli. Możesz pomóc swój ulubiony facet umyć włosy: miękkie okrężnymi ruchami z ręki na głowie nie pozostawi nikogo obojętnym człowiekiem.

Światło gładząc plecy pozwoli mu odpocząć, nie tylko moralnie, ale też fizycznie. I w tym przypadku lepiej jest zrobić bez wełny, która, o dziwo, wielu ludzi czuje się zupełnie bezużyteczne urządzenie tylko podrażnić skórę. Umieść na rękę trochę żelu pod prysznic i pocierać go po plecach. Odpowiednie oto kilka kropli olejku relaksującego, takie jak lawenda lub grejpfrutów.

Zanim zrobisz erotyczny masaż, warto pomyśleć o bieliźnie: Twój strój powinien pasować do okazji. Jeśli nagle masz takie ubrania nie jest dostępna – można to zrobić w ogóle bez niego. W pokoju nie powinna być zbyt wysoka lub zbyt niska, i dbać o miękkim, przytłumionym świetle. Lepiej jest zapalić światło nocne lub założyć świece na całym obwodzie pomieszczenia, aby stworzyć odpowiednią kameralną atmosferę.

I jeszcze jedna zasada, że ​​nie można pominąć: nie karmić jej grube człowieka i ciężkich posiłków, czy może on faktycznie spać w kluczowym momencie. Lekka kolacja w takich sytuacjach, ale nikt nie ingerował, ale tłuszczu, wędzone i solone lepiej wstrzymać się.

Technika masaż erotyczny lub prostych kroków wobec seksualności

Pamiętaj, masaż erotyczny dla mężczyzn – nie jest to procedura medyczna, gdzie najważniejsze – naciskając na niektórych punktach z wystarczającą siłą. Jeśli doczekać namiętnej nocy, zastępca miękkie i delikatne w dotyku intensywne, nawet nieco agresywne. Obserwować reakcję swojego partnera – jego emocje powinny jak sitowie, następnie prowadząc go do pobudzenia, a następnie ponownie wprowadzić go w stan spoczynku.

Począwszy masażu jest lepiej z rąk lub stóp. Delikatnie ugniatają każdy palec, a jeśli masz partnera z relacji na tyle zaufania, można nawet pocałować albo lizać im. Wielu mężczyzn wielce podekscytowani, kiedy kobieta lizać palce. To koniec, istnieją wyjątki – niektórzy ludzie, jest to mylące. Ale wiesz lepiej niż swojego partnera, ale dlatego, że lista konkretnych działań jest znany tylko Tobie.

Po kolana łagodnie przejść do bioder i pośladków, masaż warto dokładniej. Następnie wykonaj masaż pleców, łatwo dotykania palcami. Teraz zapytać zdecydować się przewrócić – nadszedł czas, aby podjąć piersi. Ostrożnie należy unikać dotykania genitaliów, czy nie gra wstępna nie będzie działać – to na ostry seks.

Pępek u mężczyzn jest ważnym strefy erogenne: jeśli delikatnie pieścić ją palcami lub językiem, wtedy twój partner jest podniecony szybko. Sutków u mężczyzn również wiele erogenne strefy. Oczywiście, ten obszar przedstawicieli silniejszej płci nie jest tak czuły jak w przypadku kobiet, ale do pozbawienia jej uwagę nie jest konieczne. Pat swój język sutki i delikatnie masować je palcami. Obszar ten nie toleruje szorstki dotyk, ponieważ skóra jest bardzo miękka.

Sztuczki z wielkim podnieceniu

Masaż erotyczny mężczyzn – kameralna sztuka, ale ponieważ nie ma jasno określony zestaw reguł, które pozwolą wypracować uniwersalną technikę. Poszczególne ruchy, skupiając się na konkretnych obszarach i listę wszystkich możliwych tabu zależy od cech swojego wybrańca. Wystarczy naprawdę czuje swojego partnera, będzie w stanie zrozumieć, gdzie i jak iść dalej.

Istnieje kilka sztuczek, które pomogą ci obudzić w człowieku pasję, nawet jeśli nie jak masaż po raz pierwszy.

  • Siła robocza

Zgadzam się z góry ze swoim partnerem o tym, co cię nie dotknął. Aby upewnić się, że można nawet związać ręce łagodnie. Jeśli twój partner nie jest w stanie cię dotknąć, będzie to znacznie zwiększyć swój popęd płciowy.

  • Zagrajmy

Podczas masażu przypadkowo zadente genitalia stragany rąk. Grać z nimi, być nieprzewidywalne – zwiększy to tylko na atrakcyjności.

  • Używamy ekscytujące zapachy

Podczas tego rodzaju gry seks może być również używany jako asystent olejków eterycznych, ale te, które mają działanie pobudzające, takie jak olejek pomarańczowy lub cyprys.

  • Więcej pasją

Wielu mężczyzn lubi dotykać ani nie gryzie paznokcie, ale należy uważać, aby nie zranić swojego partnera.

  • Dotykowe wrażenia

Spróbuj dotknąć niektórych obszarów przy użyciu włosy albo, na przykład, pas jedwabiu – w wielu silniejszej płci jak sztuczki są po prostu oszałamiające. Przez obszar karku i pod pachami, można również pochodzić nadzwyczajne erotic oddychać na nich.

  • Zna miary

Upewnij się, że człowiek nie jest przepalony – jeśli to było przesycone i chłodzi, a następnie zamiast namiętnej nocy można dostać frustracji i rozczarowania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić masaż erotyczny, używając nie tylko zalecenia teoretyczne – i zaufać własnej intuicji. Aby upewnić się, że twój partner jest zrelaksowany, podniecony i gotowy na jasnym błysku pasji, musi czuć, że jesteś na to gotowy.

Poczuj swojego partnera, niech swoją wrodzoną kobiecość i seksualność, aby poprowadzić swoich działań, nie bój się wykraczać poza zwykłe i dopuszczalne. I po chwili doskonale opanował technikę masażu erotycznego, który pozwoli Ci włączyć zwykłą noc w jasny, namiętny i niezapomniany.

load...