Masaż dla powiększania piersi: woda, regulacja, spot

Zawartość:

Masaż dla powiększania piersi – czy to działa? Och, jak chciałbym, aby uzyskać pozytywną odpowiedź! Ale nie wszystko jest takie proste. Aby osiągnąć rzeczywisty wzrost (rozmiar 1-2) jest możliwe tylko za pomocą chirurgii plastycznej. Ale mięśnie klatki piersiowej zacisnąć, dostosować swój kształt, tak że wydawało się już, że jest całkiem możliwe. Tym bardziej, że do masażu – to nie tylko pożyteczne, ale także przyjemne procedura. Zobaczmy jakie korzyści masażu piersi, a co jego poglądy najbardziej skuteczne.

load...

Korzyści z masażu

Regularny masaż może zdziałać cuda! Poprawia mikrokrążenie krwi i limfy, co znajduje odzwierciedlenie w wyglądzie biustu i jego zdrowie. Masaż na powiększenie piersi – jest to zabieg medyczny, który musi być połączony z zabiegów kosmetycznych i aktywności fizycznej. Jedynym sposobem, aby osiągnąć pozytywny wynik. A mianowicie:

 • Pierś będzie wyższa;
 • Skóra nabiera elastyczności i gładkości;
 • Zwiększ tkliwość piersi.

Masaż można wykonać samodzielnie. Wystarczy pamiętać, że piersi – jest to najbardziej delikatny część kobiecego ciała. Brak gwałtownych ruchów i szorstkie nie powinno być. Jeśli nagle czuć się nieswojo, należy zmienić taktykę. Wyeliminować wszelkiego rodzaju poprawek, skręcanie i ciśnienia. Nie wolno ciągnąć za skórę – może to prowadzić do siniaki i rozstępów.

Masaż piersi jest kilka rodzajów, a jeśli chcesz, aby wizualnie zwiększyć go, postępować jak opisano poniżej z pomocą wskazówek.

Woda masować piersi

Konieczne jest, aby rozpocząć z uzdatniania wody.

 • Założyliśmy temperaturę wody, tak że wydawało się nieco chłodno;
 • Zwiększyć ciśnienie do maksimum;
 • Skierować strumień wody na piersi nieznacznie powyżej brodawki i sprawiają, okrężnymi ruchami z ręki przez 2-3 minuty;
 • Robimy to samo dla drugiej piersi;
 • Po zabiegu można zwiększyć temperaturę wody o kilka stopni, i po prostu trzymać na szyi i jet obszar biustu.

Masaż ten podnosi napięcie mięśni. Ponadto, pomaga zaburzenia nerwowe i bezsenność, łagodzi napięcie przed pójściem do łóżka, relaksujący i podnoszący na duchu.

load...

Korekta masaż piersi

Kolejny etap – sprostowanie masażu. Na jego realizację trzeba będzie żadnego tłuszczu krem ​​zawierający składniki nawilżające i zmiękczające skórę.

 • Weź niewielką ilość kremu i pocierać ją na piersi okrężnymi ruchami wskazówek zegara. Przechwytywanie i obszar powyżej piersi;
 • Następnie głaskania do smoczka na na ramionach;
 • Następny zrobić „piłowania” ruch za pomocą palców;
 • Teraz kłaniając jednej piersi ręką, a palcami drugiej strony delikatnie uderzając o niego;
 • Powtórz tę procedurę dla drugiej piersi;
 • Następnie można wykonać toczenia ruch skierowany od brodawki do dolnej części klatki piersiowej. Ruchy są wykonywane dwoma palcami. Należy rozpocząć w okolicy brodawki, stopniowo przesuwając się;
 • Zakończ masaż z delikatnymi ruchami pompowych.

Jeśli procedura zostanie wykonana przez człowieka, którego kochała, ona przynieść lepsze rezultaty. Z jego krwi dotyka zwiększyć poziom hormonów żeńskich, ale w rzeczywistości mają one wpływ na wielkość biustu.

Woda i naprawcze masaż piersi można przeprowadzać tak często, jak tylko chcesz. Im więcej sesje wydasz, tym więcej dostanie pozytywny wynik szybciej.

Spot masaż Shiatsu

Procedura ta pochodzi z Chin. Sekret jest prosty – działając w określonych punktach ciała, możliwe jest zwiększenie piersi. Wykonać masaż na własną rękę jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Po pierwsze, nie są fizycznie w stanie to zrobić, ponieważ w wielu punktach są niezbędne z tyłu i na plecach. A po drugie – jest to niebezpieczne. Nie ryzykuj zdrowia, ponieważ naciśnięcie niewłaściwego punktu, może uszkodzić działanie jakiegokolwiek narządu. Aby poznać wszystkie szczegóły, trzeba mieć tytuł zawodowy – to przynajmniej.

Jeśli nauczyliśmy lokalizację wszystkich właściwych punktów i nadal postanowił spróbować zrobić masaż punktowy, aby zwiększyć piersi w domu, należy zwrócić uwagę na wytycznych podanych poniżej i skorzystać z pomocy przyjaciół.

 • Zabieg przeprowadzany jest z kciukami. Nie musi nacisnąć cały palec, a tylko małą poduszkę, tylko z góry na dół;
 • Pierwszym punktem, który musi być wciśnięty znajdują się w szyję. Istnieje tylko osiem. Aby przeprowadzić pełen cykl masażu jest potrzebne trzy razy, aby przejść przez wszystkie punkty, wpływają na siebie, pięć razy przez dwie minuty;
 • Kolejny punkt znajduje się na tył głowy. Gdzie zaczyna się wzrost włosów. Wpływ na tym etapie musi być bardzo ostrożny. Czas prasowania – 5-7 sekund;
 • Następnie przejdź do punktu ramieniu. Dwa z nich znajdują się one tuż nad obojczykiem. Naciśnięcie należy przeprowadzić na dwa sposoby. Czas 5-7 sekund, a odstęp pomiędzy zestawami – 20 sekund;
 • A ostatnie sześć punktów znajdują się między łopatkami. Czas trwania narażenia jest także 5-7 sekund dla każdego.

Jak widać, shiatsu masaż – skomplikowany proces. I byłoby lepiej, jeśli skorzystać z pomocy specjalisty. Tak, procedura jest warta pieniędzy, ale dlatego, że ich zdrowie jest droższe, prawda?

load...