Masaż antycellulitowy: skuteczność postępowaniu oraz opis

antycellulitowy masaż może poprawić kondycję skóry na obszarach problemowych. Ma on na celu zwiększyć krążenie krwi, limfy, usuwa obrzęki, zmniejszenie tkanki tłuszczowej. W rezultacie skóra wygląda zadbana, jędrna i zdrowa. Masażysta Działania intensywne, czasem bolesne. Również do obsługi klienta jest wiele technik sprzętowych. Aby skonsolidować uzyskanych wyników zaleca się stosowanie specjalnych środków kosmetycznych.

load...

Zawartość:

Zasady zwalczać cellulit

Zmiany w podskórnej warstwie tłuszczu – niedożywienie dochodzenia, brak równowagi hormonalnej, siedzący tryb życia. Wszystko to przyczynia się do tego, że skóra ma postać „skórki pomarańczowej”. Masaż antycellulitowy pomaga zapobiegać i zwalczać ten problem kosmetyczny. Jest to szczególnie skuteczne, gdy są stosowane pojedynczo wybiera skomplikowanych procedur terapeutycznych. Sam masażu odbywa się na skórę i tkanki podskórnej przy minimalnym wpływie na nerwach, mięśniach.

Oto główne zasady walki z cellulitem: Procedury

 • działania oparte na cechach gipotsitov – komórki gromadzą tłuszcz. Pod wpływem masażu cellulitu „bąble” są usuwane. Cage, przechowywania tłuszczu, zdeformowane, zmieszane z płynem tkankowym i przepływa przez system wydalniczy przetwarzanie narządów (nerki, jelita, wątroba węzły, chłonne, etc.).
 • Zintegrowanego podejścia do indywidualnych procedur selekcji. Oprócz ekspozycji ręcznej stosowany miodu, konserwy masaże, okłady i więcej.
 • Intensywność i czas ekspozycji procedury jest wybrany indywidualnie, biorąc pod uwagę funkcje klienta (wieku, masy ciała, obecności współistniejących chorób).

Należy pamiętać, że korzystanie z profesjonalnych produktów kosmetycznych lub wieloetapowych antycellulitowe okłady połączone z masażem może zmniejszyć liczbę procedur 6-8.

load...

Cechy antycellulitowy masażu

Najskuteczniejszym antycellulitowy masaż uważany jest instrukcja celu korekcji zlokalizowanych złogów tłuszczu w uda, brzuch, pośladki. Podczas procedury części temperaturze ciała wzrasta do 1,5-2ºS który jest naukowo nazywanego zaczerwienieniem skóry. Po sesji w celu uniknięcia hipotermii.

Jaki był efekt

  Procedur

 • Aby poprawić krążenie krwi, co jest jednym z głównych zadań;
 • W aktywując procesy regeneracji komórek i mocy;
 • Poprawić drenaż limfatyczny;
 • W zmniejszeniu obrzęku i ilości tkanki tłuszczowej;
 • Poprawić strukturę skóry;
 • Na stymulację gruczołów łojowych;
 • Wzrost

 • Się napięcia mięśniowego;
 • W skutecznym usuwaniu toksyn, toksyny;
 • W pobudzaniu produkcji kolagenu i elastyny.
 • Ile to jest

  Koszt antycellulitowy masaż zależy od wielu czynników: czasu trwania sesji, kwalifikacje masażysty, prestiż limuzyny. W każdym przypadku procedura jest dość drogie, ale w wielu miejscach oferują klientom dobre zniżki, gdy płacisz za cały kurs. Średnio trzeba iść 10-15 masaże antycellulitowe, aby zmniejszyć objawy problemów kosmetycznych o 1 etapie.

  Zaleca się, aby odwiedzić masażysty 2-3 razy w tygodniu. Czas trwania pojedynczej sesji średnio 40-45 minut, a może zmieniać się od 20 do 70 minut. Aby wesprzeć wynik powinien odbywać co miesiąc innej procedury masażu. Powtórz pełny kurs może być w ciągu sześciu miesięcy.

  Jak jest sesji

  Opisujemy etapy procedury antycellulitowy masaż.

  1. Zastosowanie środków do masażu (krem, żel, oleju lub uciążliwego elementów, istotne jest, aby ich do klienta nie było alergiczne).
  2. Przygotowanie skóry, ogrzewając je przy pomocy dostatecznie intensywne uderzeń.
  3. Intensywne pocieranie i techniki tłoczenia, aby wyeliminować obrzęki.
  4. Wykorzystanie

  5. Technologii wstrząsy drgań (Pat poshlepyvanie), który jest dość bolesny. Masażysta określa intensywność i czas trwania, opartego na uczuciach klienta. Używane schiptseoobraznye, grableoobraznye, grebneeobraznye sztuczki dla tej techniki.
  6. Wykończeniowe uderzeń.

  Ponieważ ten rodzaj masażu jest dość intensywny, że masażyści często alternatywne ustępy 3 i 4 kilka razy. Ruch odbywa się naczyń, kostki, żebro lub całej powierzchni dłoni.

  Ważne! Po antycellulitowy masaż nie powinno być żadnych śladów. W związku z tym, że skóra jest gotowa, nagrzewa się dobrze. Czasami drobne siniaki po pierwszej sesji jest nadal. Powodem tego jest duża wrażliwość skóry klienta. Następnie, ich wygląd nie jest normą i może być oznaką zmęczenia masażysta lub braku profesjonalizmu. Generalnie siniaki po antycellulitowy masaż prowadzi do naruszenia procesów regeneracji. Dlatego błędne zdania, że ​​po bolesne procedury powinny wystąpić krwiaki.

  Jak naprawić wynikiem

  Cellulit masażu przynieść maksymalne korzyści potrzebne do wykonywania codziennych ćwiczeń fizycznych i przestrzegania zasad zdrowego odżywiania. Lista zasad, których należy przestrzegać:

  • Regularna umiarkowana żywności; Odrzucenie
  • Alkoholowych i gazowanych napojów;
  • Odrzucenie obfitym posiłku przed snem;
  • Picie wystarczającej ilości płynów;
  • Regularnej aktywności fizycznej.

  Ponadto, w celu utrzymania wynik powinien okresowo ulegać dodatkowe masażu. Możesz też pomóc sobie i dom. Należy masować codziennie suche obszary problemowe skóry rolkę masującą lub szczotki z naturalnego włosia. Procedura ta jest najlepiej wykonać rano lub wieczorem, kończąc usztywniający zimny prysznic.

  Warto zwrócić uwagę na antycellulitowy kompleks do użytku domowego przez Vichi, Biotherm, Shiseido, Collistar itp Różnorodność olejów, żele do modelowania, surowice pomóc pielęgnacji skóry przyjemne i proste. Na cellulit problemu należy podchodzić kompleksowo, łącząc masaż manualny do aktywności fizycznej, zbilansowanej diety, stosowania narzędzi i zabiegów kosmetycznych.

  Przeciwwskazania do masażu ręcznego:

  • Zakrzepica, żylaki, zakrzepowe zapalenie żył;
  • Ciąży;
  • Chorób układu sercowo-naczyniowego;
  • Miesiączki lli_1;

  • Ostrej fazie choroby zakaźne;
  • Onkologii lli_1.

  Procedury sprzętowe

  Antycellulitowy Aparat masujący jest podzielony na masażu wibracyjnego, presoterapii, pneumomassage, Endermologie, masaż w fotelu do masażu i termovibromassazh. Poniżej przedstawione są najbardziej popularne.

  • Whirlpool charakteryzuje wpływem strumieni wodnych, dostarczanych pod wysokim ciśnieniem do skóry. Sesja jest prowadzona w gorącej kąpieli. Po Whirlpool należy dobrze wysuszyć, włożył garnitur lub suknia i skarpetki. Procedura została z powodzeniem stosowany w celu zapobiegania rozwojowi cellulitu, relaks, łagodzi zmęczenie.
  • Vibromassage ma pozytywny wpływ nie tylko na skórę, ale również dla mięśni i stawów. Jest wskazany do pleców, nóg, brzucha. Nadmierne stosowanie tego rodzaju masażu sprzętowej nie jest konieczne, ponieważ nadmierna ekspozycja na drgania ciała ma swoje negatywne skutki.
  • Masaż próżniowy (pneumomassage) jest skutecznym sposobem na rozwiązanie problemu cellulitu. Ograniczenie jego nadwagi o ponad 20%. Działanie opiera się na przemian z wysokim i niskim ciśnieniu.

  Do treści

  Jak opanować technika

  Z silnym pragnieniem, można wybrać się na kursy, aby dowiedzieć się, jak prowadzić zarówno ręczne i procedur na własnym sprzęcie (przyrządy do masażu antycellulitowym sprzedawane są swobodnie). Ale zdecydowana większość klas są przeznaczone dla osób, które znają podstawy masażu leczniczego. Czas ich trwania – od kilku dni do kilku miesięcy, w zależności od zastosowania. W rezultacie, można dowiedzieć się nie tylko techniki masażu, ale również uzyskanie pełnej wiedzy dotyczącej problemów cellulitu, sporządzanie programów leczenia, skutecznych środków kosmetycznych, etc.

  Do treści

  Profesjonalna sesja antycellulitowy masaż

  Masaż antycellulitowy nie jest panaceum. Jest to wielka pomoc, zatrzymuje gipotsitov proliferacji. Jest on używany do masażu, a także zapobiega powstawaniu „skórki pomarańczowej”.

  load...