Masaż antycellulitowy – najlepszym narzędziem do zwalczania skórki pomarańczowej

„Skórki pomarańczowej” boją masażery jako przegrani pasa. Kosmetologów powiedzieć, że najbardziej Szybki i skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu – to efekt mechanicznego. Czy uważasz, że nie będzie w stanie pokonać choroby, dla ciebie – nie jest terapeutą, a nie lekarza i kosmetyczki? Mylisz się! Przemysł kosmetyczny rozwija się skokowo. Aby powrócić do doskonałego ciała trzeba tylko masaż antycellulitowy i cierpliwości. Ale jak nie mylić z wyborem najbardziej efektywny i kupić masażysty cellulitu?

load...

Zawartość:

Na skórki pomarańczowej

Dlaczego każda z kobiet, prędzej czy później, ale spotyka się z cellulitem? To tak nakazał charakter, ponieważ płci pięknej ma warstwę podskórnego tłuszczu. Tłuszcz – niegrzeczna „towarzysz”, który lubi być wprowadzane do organizmu w najbardziej nieodpowiednich miejscach. Większość statecznika nie jest konieczne, aby pozbyć, potwierdzi każdy lekarz.

Średni warstwa tłuszczu powinna być obecna w każdej młodej damy, ponieważ ten czas – siatka bezpieczeństwa w przypadku wystąpienia siły wyższej oraz „materiału” do tworzenia zaokrąglonych kształtach, szalony ulubione ludzi. W związku z tym, że nie jest konieczne, aby odciąć zasilanie na masaż antycellulitowy, próbując spalić tłuszcz w jego dążeniu, aby zabić „skórki pomarańczowej”. Wystarczy „złośliwy” wysłać na jego miejscu, rozbijając znienawidzonych guzki i zamieniając tłuszcz w cienkiej tkaniny zdrowego podskórnej, co sprawia, pośladki, brzuch pyszne i kuszące.

load...

Leczenie cellulitu w domu

Znajomość masażery

Do walki z „pomarańczową skórkę” na własną rękę, oczywiście, najlepiej potrzebują „urządzenie”. Tymczasem przemysł kosmetyczny oferuje skuteczną cellulit masażer w takiej obfitości, że czasami oślepiony. Nie kupuj tego samego polmagazina, prawda?

Jak dokonać najlepszego wyboru? Które Masażer antycellulitowy okazała się najlepsza w domu? Uniwersalna odpowiedź na te pytania brzmi: nie. Ktoś nadaje się tylko masaż manualny cellulitu, ale niektóre panie nie wyobrażam sobie siebie bez elektrycznych „urządzeń”, które zwalniają ich z kłopotów i straty czasu.

Do treści

Tajemnice Aparatura

Choice

Aby dokonać mądrego wyboru w oparciu o następujące parametry.

  1. Zdolność finansowa (elektryczny masażer cellulit może kosztować dziesięć razy droższe niż w instrukcji).
  2. Skłonność do lenistwa. Weź drewniany wałek masażer cellulit. Masaże Korzystając z tego urządzenia zasilanie kosztów można porównać do procesu przygotowania barszczu. Czy jesteś gotowy do takich badań? Jeśli nie, kupić elektryczny „urządzenie”, który pracuje dla szybkiego i łatwego programu.
  3. Czas

  4. Wypoczynek. Bogatsze życie, tym bardziej automatyzm być antycellulitowy masaż dla ciała. Kup najszybszych maszyn i należy uważnie przeczytać instrukcję przed wybraniem – potrzebny jest „urządzeniem”, która umożliwi równoległe z masażem robić inne rzeczy. Oczywiście, będzie latać, jak mówią, dużo pieniędzy, ale dlatego, że w twoim przypadku, czas – pieniądze, prawda?
  5. Resahr5

. Do treści ↑

Zasada działania urządzenia

Jak antycellulitowy do masażu? Zacznijmy od najbardziej nowoczesnych modeli. Na przykład, elektryczny masażer cellulit – urządzenie „2 w 1”, a następnie „3 w 1”. To „urządzenie” może być tak Vakkumnye-rolki i igły wibracji i jednocześnie i „zabić” stłuczki nie jest gorsza niż w łonie salonie piękności. Ponadto w zestawie „Zaawansowane” modele często obejmują cały dysze Extravaganza różniących się wielkością i kształtem, co ułatwia walkę z „pomarańczowej skórki” w trudnych i delikatnych obszarach.

W instrukcji modeli, niektóre z nich nie są tak skuteczne, jak elektryczny „braci”, jednak jak już rozumieć, wymaga dużych inwestycji pod względem siły fizycznej. Wybierz masaż, że są wygodne w ręku, najbardziej odpowiednie do leczenia danego obszaru. Jeśli „skórka pomarańczowa” powstał w trudno dostępnych miejscach, zakupić model z długim uchwytem.

Co do ręcznego montażu urządzenia, a także są odcienie. Na przykład, jednostka Fingerlinga nie tylko pomaga usunąć nierówności, ale także poprawić elastyczność skóry, ale wałek cellulit masażer z brzydkich piłek i usuwa nadmiar tłuszczu, jeśli masz jeden.

Nie zapomnieć o najprostszych zastawek cellulitu – rękawicach, które z czasem mogą być stosowane zamiast myjki uzdatniania wody, co pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek.

Udane wybór antycellulitowy do masażu i szybkiego powrotu ciała piękna!

load...