Masaż antycellulitowy miód: jak zrobić i ewentualne przeciwwskazania

Cellulit może zepsuć nastrój każdej kobiety. Szczególnie staje się nie do zniesienia przed zbliżeniem podróż do morza lub w przeddzień święta, kiedy chcesz wyglądać dobrze. Gabinety kosmetyczne oferują różne procedury, obiecując całkowicie rozwiązać problem. Ale nie zawsze jest to łatwe, aby znaleźć czas, a budżet będzie miał znaczące „przerysować”. Najlepszym wyjściem – antycellulitowy masaż miodowy, które mogą być przeprowadzane w sposób niezależny.

load...

Zawartość:

Oczekiwany Procedura

Wynik miodu. Że skóra staje się znowu gładką i elastyczną, to jest konieczne wydzielanie toksyn i odtwarzania tkanki podskórnej. Ten problem można rozwiązać masaż miodowy, nawet jeśli odbywa się w domu.

Miód zawiera wiele witamin, makro, elementy i inne akty cennych substancji śladowych jako sorbent, wyciągając płynu śródmiąższowego i podskórnej tkanki tłuszczowej produktów przemiany materii. To jest do mycia. Ma antyseptycznie, zabija zarazki i przywraca strukturę tkanek. Miód jest bardzo szybko wchłaniana, więc organizm nie trzeba poświęcić energię na jej wchłanianie.

load...

Działanie mechaniczne z zastosowaniem leczenia smakolyki korzystny wpływ na cały organizm.

 • Przyspieszenie metabolizmu między komórkami i płynu, który wypełnia przestrzeni międzykomórkowej. Jest jedzenie i terminowe aktualizacji. To eliminuje zastój procesów metabolicznych.
 • Przyśpiesza usuwanie nadmiaru cieczy z korpusu.
 • Poprawia krążenie krwi w obszarach dotkniętych wcześniej.
 • Z masażem mięśni relaks i stać się znów elastyczne. Zwraca ruchomość tkanek łącznych.
 • Oczyszcza pory skóry, ponownego obiegu tlenu.
 • Normalizuje pracę gruczołów łojowych.
 • Jest to idealny środek profilaktyczny, który pomaga długo zachować młodość i gładkość skóry.
 • Ponadto poprawa ogólnego stanu organizmu, układ odpornościowy jest wzmocnione.

W celach terapeutycznych, masaż antycellulitowy przeprowadza kursy dla 12 zabiegów (co drugi dzień) z odstępie 3-4 tygodni, w profilaktyce – 2-3 razy w roku.

Warunki przygotowania do masażu

Aby uzyskać użycie ciała, konieczne jest, aby wiedzieć – jak zrobić masaż antycellulitowy miód.

Odbywa się na czystą skórę, więc trzeba najpierw wziąć prysznic. Dla procedury nadaje się tylko nezasaharenny miodem naturalnym. Stosuje się go do cienkiej warstwy skóry. Aby obsłużyć jeden obszar problemu (na przykład w stopach) wystarczy łyżka. Miód jest zalecane, aby dodać 2-3 kropli olejków eterycznych. Procedura ta przyniesie bardziej znaczący wynik i rozweselić.

To jest ważne! Ręce masażysty powinno być ciepłe i suche, nawet w trakcie sesji powinny być myte.

Pierwsze 2-3 leczenia mogą być stosowane jako dodatek do masażu ropy naftowej, dalej – nie tylko miodu. Cellulit masażu odbywa się na obszarach zagrożonych, zatrzymując w każdej strefie na 10 minut.

Technika

Ciało powinno być ciepłe. Tarcie to zrealizować na różne sposoby, aby to krawędzi obu rąk. Zaczyna powoli płynących ruchów masażu, a następnie stopniowo tempo przyspiesza.

Masaż hands

Z tyłu, zewnętrzna boczna i tył ud dłoni masażysty silnie dociśnięta do ciała i nagle zrywa. To uwalnia porów i zwiększenie przepływu krwi. Pozostałe obszary problemowe masaż jest łagodny sposób: ręka nie wciśnięty tyle luka występuje po krótkim poruszyć ciało. W miejscach, gdzie skóra jest szczególnie cienka, ruch odbywa się tylko w zasięgu ręki.

To jest zabawa! Podczas sesji, na dłonie masażysty pojawiają się szare granulki. Ten brud i nieświeże produkty przemiany materii, które przyciąga miód z porów skóry. Ręce powinny być okresowo czyszczone.

Po zabiegu należy usunąć resztki miodu na skórę poprzez wafla lub ręczników frotte namoczone w gorącej wodzie. Następnie należy jeszcze raz przemywa i dołączyć do leczonego obszaru przez 3-4 minut.

Niezależnie przeprowadzenia masażu nie jest tak wygodne, więc dla jednej sesji jest konieczne dla realizacji nie więcej niż 2 strefach. Na przykład, w jeden dzień – biodra, pośladki, i w drugim – ręcznie lub żołądka.

łyżki pracy

Bardziej precyzyjne oddziaływanie na cellulit produkowane przez konwencjonalne łyżki. Ciepłe, suche, smarować miodem i stosowane do obszaru problemowego (delikatność i mogą być stosowane na skórę) i ostro jednej strony. Dla szybszego przetwarzania jest użycie dwóch łyżeczek, na przemian dotykając ich ciała.

Po oczyszczeniu obrabianej powierzchni zaleca się wcierać olejek kosmetyczny i owinąć się ciepłym kocem przez 15-20 minut.

To jest ważne! Wykonać masaż antycellulitowy miód nie może być w okolicy pachwiny. Tutaj skóra jest bardzo delikatna i znajdują się blisko powierzchni naczyń krwionośnych.

Główne przeciwwskazania

Pomimo faktu, że miód jest bardzo przydatna, a masaż jest w stanie uleczyć całe ciało, istnieją przeciwwskazania do zabiegu:

 • uczulenie na miód;
 • Krytyczne dni;
 • Wszelkie procesy zapalne w organizmie;
 • Wysokie ciśnienie krwi, temperaturę;
 • Cięć lli_1, otarcia na obszarze planowanego leczenia;

 • Okresie pooperacyjnym;
 • Ciąży;
 • Wątroby i niewydolność nerek;
 • Raka lli_1.

Przeszkodą do tej metody walki z cellulitem mogą być inne wskazania. Określenia ich lekarz.

Nie zapominaj, że pojawienie się nieestetycznych dołeczki łatwiej jest zapobiegać niż z nimi walczyć. Cellulit występuje niezależnie od wieku i kompilacji. Głównymi przyczynami są środowiska, nieodpowiednia dieta, pasywny styl życia. I, jeśli jest to możliwe, aby poradzić sobie z pierwszym, a następnie reszta podlega korekcji.

Negatywny wpływ na półprodukt ciała, słodkie napoje gazowane, fast food. Aby utrzymać piękną sylwetkę i gładką skórę ma zawierać więcej surowych owoców i warzyw do menu potrawy przygotowywane metody hartowania, pieczenia, gotowania. Vivacity i zdrowia daje lekcje w siłowni, basen, masaż.

Instrukcja video dla

Masaż miodowy

load...