Masaż antycellulitowy brzucha: Jak to zrobić samemu?

Każdy z nas chce być szczupła i piękna, ale zdarza się, że w tym ćwiczeniu nie mają ani czasu, ani energii, przestrzegania rygorystycznych diet skomplikowanych harmonogram życia i pragnienie dobrego jedzenia, ale nadal chcesz, aby Twoje ciało idealne. Aby pomóc w takich przypadkach dochodzi do cellulitu masaż brzucha i innych części ciała, które będzie zacisnąć skórę i usuwa szorstkość tkanki tłuszczowej.

load...

Robi to sam może być, że nie wymaga żadnego specjalistycznego sprzętu, oprócz prosty w realizacji. Oczywiście, to nie będzie panaceum na akumulację tłuszczu czystej, aktywności fizycznej i diety rewizji jest nadal potrzebna. Ale, jak to często bywa, pierwsza akcja dla siebie może pociągać za sobą pełen zakres zmian.

Jak zrobić masaż antycellulitowy

Należy pamiętać, że najbardziej imponujące wyniki można osiągnąć, jeśli nie masować na czczo, a następnie pojawi się więcej głębokie studium mięśni. Bądź ostrożny, nawyk po pierwszych odsłoniętych obszarach mogą zranić procedurę samo może być niewielkie siniaki. Nie martw się, jest to dowód jakości masażu, ale w tym przypadku konieczne jest, aby dokładnie regulować ciśnienie.

Przed ustawieniem się na zwiedzanie sama technologia, trzeba zrobić kilka rzeczy. Najpierw musimy oczyścić i ogrzać skórę, to szlifowanie na sucho pasują idealnie. Najlepiej, powinny one być wykonane ze specjalną szczotką lub rękawicą do masażu. Skórę należy masować w kręgu, zawsze w kierunku ruchu wskazówek zegara, aż trochę zaczerwienienie. Procedura ta nie powinna płacić więcej niż pięć minut, bo można uszkodzić powierzchnię skóry. Jeśli pole przeznaczone masażu mają wrzody, oparzenia lub inne naruszenia integralności osłony, masując te miejsca są przeciwwskazane.

load...

Po przygotowaniu skóry, można rozpocząć. Najlepiej jest stosować specjalne kremy lub olejki do masażu, ale można zastąpić je talkiem. Pamiętaj, że tak jak w przypadku ogrzewania skóry, wszystkie ruchy powinny być wykonywane w kierunku ruchu wskazówek zegara. Upewnij się, że ręce są „miękkie” i „spokój”, ponieważ, pomimo możliwości zakupu różnorodnych narzędzi specjalnych, nasze ręce – najlepszych możliwych narzędzi.

Jeśli mówimy o podstawowych technikach bez użycia miodu lub puszek, nie tak dużo. Aby zacząć mówić o technice dociskowej, ten rodzaj masażu powinno odbywać się w pozycji leżącej; stosując krem ​​antycellulitowy będzie wzmocnić efekt, ale można użyć zwykłego oleju masażu. Zrelaksuj się i chwycić fałd tłuszczu palcami, a następnie w jaki sposób, aby przenieść go w kółko, szybko chwytając fałd, zwiększenie ciśnienia z każdej nowej rundy. Procedura ta musi zostać przeprowadzona w ciągu dziesięciu do piętnastu minut, w czasie, zwiększając czas sesji. Ta pozornie prosta forma masażu jest bardzo skuteczne, ponieważ pomaga osiągnąć niesamowite rezultaty w krótkim czasie.

Jeszcze bardziej prosty, ale bardzo skuteczny ruch – ruch kołowy otwarta dłoń z wyciągniętymi palcami, zasada jest taka sama – powtarzające się ruchy, z każdą rundą zwiększając ciśnienie. Ale nie przesadzaj. Można dokonać pięść i kostki doprowadziły żołądka. Jeśli połączyć tę metodę i zastępcę z otwartym masaż dłoni, wyniki za kilka tygodni będziesz zaskoczony.

Jest również bardzo skuteczny masaż antycellulitowy miód – technika ta została wymyślona dawno temu i jest w rzeczywistości, masaż próżniowy. Dla niego trzeba niewielką ilość miodu, w razie potrzeby, można dodać trochę olejku. Palmy, które są stosowane miodu, wykonane klapsa na brzuchu. Miód ze względu na jego właściwości, jak przykleja się do skóry dłoni, a kiedy można puścić je tworzyć ten sam skutek podciśnienia.

Jeśli w procesie skóry wydzielać biała substancja z porów, nie martw się – jest to naturalny i zdrowy proces wydobywania toksyn. Czas trwania leczenia – około pół godziny; podczas masażu jest najbardziej skuteczny na przemian poklepywanie i dostrajania. Po zakończeniu, zabrać ciepłe, ale nie gorące, prysznic.

Jest to możliwe, łącząc przyjemne z pożytecznym, używany antycellulitowy masaż zwykłym prysznicem. Masaż wodny sprawi, gładka i elastyczna skóra i poprawić funkcjonowanie przewodu pokarmowego. W przykładzie wykonania, jest to tak proste jak miód i zerwane. Przed rozpoczęciem procedury do regulacji temperatury wody – powinien być ciepły lub chłodny. Skieruj strumień wody na brzuchu i prowadzić go w okręgu w kierunku ruchu wskazówek zegara, zmiana temperatury i ciśnienia wody.

Masaż ten jest łatwiej zrobić w sposób regularny niż w przypadku innych typów. Trudno jest zmusić się, aby dostać się do sklepu i kupić miód lub wykroić czas rano, na czczo, aby prawidłowo się szczypać; ale prysznic bierze każdy z nas, więc dać sobie dziesięć minut podczas higienicznej uzdatniania wody zawsze jest możliwe. Wyniki regularny masaż, który można zrobić z wodą, zostaną pokazane na tydzień i będziesz mile zaskoczony. Jednak należy pamiętać, że: ten masaż jest przeciwwskazany w czasie ciąży.

Oczywiście, masaż antycellulitowy w obszarze brzucha powinny być wykonane bardzo starannie. Zbyt głębokie studium może niekorzystnie wpływać na funkcjonowanie narządów wewnętrznych, które w tej dziedzinie jest wiele. Dlatego dla znaczących wyników będzie trwał dłużej niż, na przykład, strefa bryczesy. Ale nie stracić cierpliwość i nie wyrzucaj go.

 

Jeśli którykolwiek z tych trzech opcji masażu zrobić dość regularnie, figura ulegnie zmianie, zwłaszcza jeśli są ich zastępcy lub połączyć. Oczywiście, jeśli są nawet nieco poprawi diety i ożywić trochę sportu, tańca lub jogi, wyniki nie będą trzymać cię czeka zbyt długo.

load...