Marzenie. Zdecyduj się. Ucieleśnia!

„Cena pożądania” – pierwszy polski interaktywny pokaz tańca

Pragnienie sławy i inspiruje człowiek spożywa w czasie. Chciwość motywuje, ale bez sensu staje się niebezpiecznym wrogiem. Pasja inspiruje osoby, ale z czasem jego moc spada. Jak czujesz, kiedy można się skusić, ale kiedy przyszedł czas, by powiedzieć: „Stop!”?

load...

W dniu 11 grudnia w Teatrze Rozmaitości o 20:00 odbędzie się pokaz tańca dramat ” Cena pożądania „. Dzięki unikalnej formie interaktywnego działania publiczność pokaz po raz pierwszy w Polsce będzie mógł wybrać, co oświadczenie wynik.

Zgodnie z urzekającym sceny muzycznej rozłożyć na pokaz na dużą skalę, mówiąc o zło ludzkiej duszy. Trzy główne postacie występy ucieleśnieniem pragnienie namiętności, chciwości i chwale . Pojedziesz do świata, w którym marzenia, a zobaczysz na własne oczy, dokąd prowadzi. Będziesz miał niepowtarzalną okazję do głosowania na jednego z wariantów ostatecznej show. Wybór zależy od tego, czy pragnienie, aby dać lub wycofać! „.. Sen zdecydowanych działań” Dyrektor i inspirator show, zwycięzca konkursu Ogólnopolskiego Od marki Rexona Anastasia Yurasova wreszcie spełnić profesjonalny marzenie – aby zaprezentować swój pokaz tańca z unikalną grafiką, dosłownie „rewitalizacji” dekoracje na scenie.

Na premierze w mediach głównego nurtu oczekuje, a także wybitnych kultury i sztuki, w tym muzy projektu – popularnego DJ, stylistka i prezenterka TV Aleksandra Fedorowa.

Marzenie. Zdecyduj się. Akt. Rexona nigdy Cię nie zawiedzie!

Zobacz wideo wszystkich uczestników projektu i finalistów, jak i głos, a teraz wpływają skrypt można pokazać na oficjalnym kanale Rexona Women.

load...