Marzenie. Zdecyduj się. Narzędzia!

W Warszawie ludzie widzieli cenę pragnień.

Nie tak dawno temu w Teatrze Rozmaitości gospodarzem finałów All-Polska Konkurs „Dream. Zdecyduj się. Podjęcia działań.” Organizatorami pokazu – marki Rexona i choreograf Anastasia Yurasova – wykonana pierwsza polska interaktywna sala taneczna Przedstawienie zostało wyprzedane w hali. Przypomnijmy, że prawo do zostania choreografem Anastasia otrzymała po wygraniu etapu wstępnego, po którym Rexona dał jej szansę, by spełnić marzenia i zrealizować tak potężną show.

load...

Anastasia wywarł ogromne wysiłki, aby wygrać show i wprowadzić go w życie. Przez cały rok, walczyła na tę okazję, a wraz z setkami innych zawodników wzięło udział w fazie kwalifikacyjnej konkursu „Dream. Zdecyduj się. Podjęcia działań.” Tam zdobyła uznanie jury z własną historią i niesamowitą chęć przenieść marzenia w realnym życiu. W ostatniej rundzie Nastia pozostawia żadnych szans pozostałych trzech finalistów i zdobył prawo do wygrania godzinę zapakowany zdobył widzów Teatr Rozmaitości.

Triumph w fazie kwalifikacyjnej, to był dopiero początek. Potem kilka miesięcy przy maksymalnym wsparciu Nastya Rexona tworzone i przećwiczone przyszłość serialu. Dwieście osób z całego kraju próbowało swoich sił w castingu, co zaowocowało możliwość udziału w show otrzymali 47 najlepszych tancerzy Polska. Jednocześnie ważne było nie tylko być w stanie usiąść na sznurka i kreatywności, ale również być w stanie poruszać i tańczyć na wysokich obcasach. I obaj chłopcy i dziewczęta. Po pięćdziesięciu noce bez snu i trzystu godzin dziennych facetów szkoleniowych wymyślił rachunku na pamięć znają swoje zadania.

Od samego początku prezentacji w hali zgromadzonych widzów poczuła energię, która pochodzi z tancerzami. Zapalające kostiumy, „na żywo” na scenie krajobrazy, niesamowite akrobacje na tancerzy – każdy, kto był w tym czasie w pokoju, z pewnością zapamięta ten występ.

Ważne jest, aby zrozumieć, że „Cena pożądania” – to nie tylko spektakl taneczny. Jest to również prawdziwe show! Główne ludzkie przywary: pożądanie, chciwość i chwała -Tutaj przedstawione w trzech częściach. Te trzy bohaterki przejść do czynienia z pewnego Murzyna (dosłownie – diabła), aby uzyskać wszystko teraz. W końcu, wciąż umówić się z czarnym człowiekiem, ponieważ zależy od losu każdego z nich.

load...

Kolejne twórcy idei pokazu – każdy widz może mieć wpływ na ostateczne działania i oferują własną wersję rozwiązania. Wybrać można było chodzić do modeli warstwowych teatralnych i głosować na swojego ulubionego opcji. Głównym walka była pomiędzy dwoma możliwych podejść – odpuszczania lub potępić bohaterki. Stąd określa, czy ostateczna tragiczne i zadowolony.

W sali było wiele znanych osobistości. Na przykład, prezenterka radiowa i telewizyjna Katarzyna Gordon był zachwycony tym, co widział i wspólne wrażenia, co pamiętała czarnego człowieka, ostateczna i że wybrał najbardziej pamiętnych w pokazie. Katarzyna również zauważyć, że wspaniale, gdy istnieją

Spektakl „Cena pożądania” szoku Teatr Rozmaitości – oglądać finał konkursu „Sen zdecydowane działania.” Dotarliśmy około 1300 widzów, wśród nich autorzy i inni przedstawiciele głównych krajów kolorowych magazynów.. Gośćmi imprezy byli również wiodącym Olga Shelest Aleksander A., ​​Catherine Gordon, aktorka Alicja Grebenshchikov, gwiazda serialu „School” Anna Shepeleva, projektant mody Masza Tsigal i słynnego modelu męskiego z długimi rudymi włosami Danila Polyakov.

load...