Marynowane pomidory nadziewane warzywami – delikatność i wiele więcej!

Zawartość:

Późną jesienią, kiedy słońce jest bardziej oszczędnie wysyła swoje ciepło do gruntu w ogrodzie w różnych nadal zielone, brązowe i pomidorów blanzhevye. Bądź na mróz, nie mam czasu. Można, oczywiście, do zbierania pomidorów i umieścić na starzenie w ciepłym miejscu. Jednak korzyści te są znacznie gorszy smak jego kolegów, zaczerwieniona w buszu. Ale one są doskonale nadaje się do produkcji konserw i wytrawiania.

load...

Jeśli chcesz soli pomidory były gotowe do jedzenia szybciej, spróbuj je przed wnoszenia ich do rzeczy.

Te nadziewane pomidory fast food – prawdziwy przysmak.
Powrót do spisu treści

Jakie są odmiany pomidorów nadają się do nadziewania

Szczególnie nadaje się do wypełniania pustych specjalnych odmian. – „Novogogoshary”, „Bułgaria”, „ŻÓŁTY staffer” lub „Don Kichot” Ostatni hybrydowy nawet kształt papryką z grubych mięsistych ścian i nielicznych nasion. Ale nawet jeśli uprawiane konwencjonalnego pomidory- „krem”, oni też mogą nadziać warzywa. Należy zauważyć, że prace przygotowawcze w tym przypadku będzie bardziej czasochłonne, ponieważ przed solenie trzeba usunąć część miąższu pomidorowego.


Powrót do spisu treści

Farsz gotowanie

Aby przygotować nadzienie, drobno posiekać kapustę, paprykę i swoje ulubione zioła (pietruszka, koper). Jesienne soczyste marchewki może utrzeć za pomocą robota kuchennego, ale to najlepiej zmielić go na specjalną tarką do gotowania marchewki „w języku koreańskim.” Również w farszu dodać posiekany czosnek i ostrą papryką. Główna masa mielonego ilości kapusty i proporcji pozostałych warzyw – arbitralne i zależy od preferencji smakowych. Po wypełnienie jest gotowy, dodać do niej niewielką ilość soli, dobrze wymieszać i odstawić na chwilę. Teraz pomidory kolejkę.
Powrót do spisu treści

load...

Przygotowanie pomidora do wypychania

Pomidory się dokładnie i suchego prania. Jeśli mają małe plamy lub uszkodzenia – to nie ma znaczenia, potargał miejsce można wyciąć.

Tniemy pomidory przygotowane przez „cap” nadsekaya owoców z jednej strony nie do samego końca. Jeśli pomidory nie są puste, łyżeczki do wykupienia ostre krawędzie pulpy w celu uzyskania wymaganej wnękę, która szczelnie wypełnić przygotowany farsz. Miąższ jest wyciągiem z owoców, nie wyrzucać, a dodamy między rzędami nadziewane pomidory, bo te kawałki w prokvashivanii tylko dodatkowo dać dodatkową intensywność całym bukietem smaków. W rezultacie można uzyskać solone pomidory, smak, który wygra cię na zawsze.


Powrót do spisu treści

Ostatnim an_4em

Rzeczy pomidory dodać zbiornik do wytrawiania. To może być dużym garnku szkliwa lub specjalnym plastikowym pudełku, ale, oczywiście, najlepszym rozwiązaniem – drewniana beczka. Szybkie nadziewane marynowanymi pomidorami, gotowane w takim pojemniku, różnych niuansów ostrym smaku, które nie mogą zostać osiągnięte za pomocą szklanych lub plastikowych wiadro do solenia.

Przygotowane owoce ułożone warstwami, zraszanie obficie specjalnej mieszanki. Od jego składu to zależy w dużej mierze od tego, co smakuje są słone fast food pomidory. Są wymagane do korzystania z liści i korzenie chrzanu, łodygi suszone nasiona koper, liście wiśni i czarnych porzeczek. Umieścić w przyszłych solonych pomidorów kilka liści laurowych, które nadają szczególny smak. Jeśli lubisz pikantne pomidory, może być umieszczony pomiędzy warstwami kilku pierścieni papryką gorzka, ale jej stosowanie należy uważać, aby nie przesadzić, inaczej słone pomidory fast food może zbyt gorzki. Nasiona kolendry i łodygi kolendra, goździki i ziele angielskie – im więcej rodzajów przypraw, pachnące pomidory nadziewane szybciej.

Gdy wszystkie pomidory ciasno przygotować wypełnienia, do których 4,5 litra wymieszać Woda 1 kubka cukru i tej samej soli. W celu zwiększenia ilości fermentacji kwasu mlekowego w solance można dodawać 50 gramów. Ocet lub ½ st. Serwatka.

Pokrywa górna z liści pomidora i chrzanu czystą ściereczką na których można umieścić drewniany klub lub płyty o odpowiedniej średnicy i jarzma środkowego nasilenia. W tym przypadku, pomidory muszą być całkowicie pokryta solanką.

Takie gwałtowne gotowanie pomidory będą gotowe w ciągu trzech dni, po których mogą zostać rozszerzone w butlach szklanych i wstawić do lodówki. Jeszcze lepszym rozwiązaniem: umieścić wszystkie naraz beczki w chłodnym miejscu (piwnica lub lodowiec), gdzie będzie przechowywany.


Powrót do spisu treści

Dwa kolejne express przepis

Jeśli nie chcesz tracić cennego czasu na przygotowanie się jako znakomitych przekąsek, może być używany i prostsze recepty. Na przykład, sól pomidorów w plastikowej torebce. Małe pomidory przydatnych do tego przepisu. Dokładnie je płukanie pod bieżącą wodą, ostry drewniany kij (pamiątka z baru sushi) przebić każdą łodygę owoców w dziedzinie poprzez umieszczenie w otworze kawałek czosnku. Przygotowane pomidory umieszczone w szczelnej plastikowej torby, w której do zalewania dla każdego kg pomidorów 1 łyżka. L. Sól 1 h. L. Cukru i kilka pocięte kopru. Wstrząsnąć torbę wszystkie składniki są równomiernie rozprowadzane. Wiązane torba ogrzać przez dwa dni, nie zapominając okresowo wstrząsnąć, a po upływie 48 godzin od pobrania próbki.

Jeszcze szybciej można jeść „Ćwiartka” pomidory. Do przygotowania niniejszej wyraźnej silne przekąsek owocowych każdy pomidor poprzecznie wyciętych z łodygi na dno, nie dorezaya do końca, że ​​trzymał się razem. Zamiast mieszaniny soli wycięcia miejsca i rozdrobnionej czosnku koper, przepuszczona przez prasę. Tak przygotowane pomidory ułożone w szalce szkliwa i wciśnięty małą ucisku. I są gotowe na następny dzień, więc baw się dobrze!

load...