Marmalade czerwona cebula karmelizowanymi: cebula jam przepis

Dziś chcę podzielić się z wami coś naprawdę niezwykłego. Fakt, że wielu z nas kiedykolwiek próbowałem, a nawet nie wiedzą o istnieniu takich potraw. Jest to jednak wielkie jak chleb na śniadanie lub jako dodatek do mięsa na kolację. Przedstawiam wam zdumiewającą czerwoną cebulę marmolady. Smakosze to danie jest również znany jako konfiturą z cebuli, marmolady ale jestem ładniejsza. Zawartość:

load...

Kiedy po raz pierwszy spróbował to i przygotował wyjątkową rzecz, ja, delikatnie mówiąc, wstrząśnięty. Niezwykle bogaty smak: słone i słodkie w tym samym czasie. Równie idealne do mięs, serów, chleba. Prawdę mówiąc, to również wygląda świetnie. Zaczynajmy tak szybko, jak to możliwe.

Składniki

  • Czerwone cebule – 3-4 głowach.
  • Oleju

  • Jarzynowa – 20 gr.
  • Masło – 40 gr.
  • Czerwone wino stołowe – 100 ml.
  • Cukier – 100 gr.
  • świeżego tymianku – 5-6 gałązki.
  • Sól do smaku.

To wszystko, co potrzebne do przygotowania marmolady z karmelizowaną czerwoną cebulą.

load...

Będę ostrzegają, że proces jej przygotowania jest bardzo pracochłonne. Będziesz potrzebował co najmniej 30-40 minut wolnego czasu, ale uwierzcie mi, że warto.

Przygotuj wszystko trzeba

Pokroić cebulę w cienkie pół-ringów. Im cieńsza go narezhete, tym lepiej, więc spróbować. Natychmiast przygotować wszystko inne, bo czas ważenia i dozowania składników cię nie będzie. Wlać wino i umieścić obok pieca. Rozłożyć listki tymianku. Odmierzyć ilość cukru.

Karamelizuem łuk

Przejdźmy. Naszym zadaniem karmelizacji cebulę, jest to złożony proces, który wymaga uwagi i kontroli. Włącz maksymalnego ogrzewania na patelni i wlać go w oleju roślinnym. Gdy olej jest podgrzewany, Wymieszać z cebulą na maśle i natychmiast zaczynają się mieszać. Mieszać cały czas trzeba, w żadnym przypadku nie wstrzymać. Im częściej i bardziej intensywnie miesza ci cebuli, tym bardziej poprawne będzie karmelizacji, czyli pokryte złotym skorupie. Na czerwonym dziobem nie jest zbyt dobry, aby zobaczyć, ale proszę mi wierzyć, że tak jest. Po 15-20 minutach, to koniec, to możemy zmniejszyć ogień do minimum i mieszać nie jest teraz tak często.

Proszę być gotowy łuk

Cebula nie karmelizowane, naszym zadaniem jest teraz po prostu się przygotować, bo w środku jest jeszcze mokry. Na nim można uciec z około 15-20 minut. Spróbuj cebulę, jeśli nie trzeszczą, nadszedł czas, aby dodać czerwone wino. Jest całkowicie odparowuje, a następnie dodać sól i cukier. Mieszając, należy odczekać, aż cukier całkowicie się rozpuści. Dodaj świeżego tymianku. Gotowe!

Jeśli masz wszystko działało, po prostu mądra. Dostałem po raz trzeci. Pierwsze 2 razy po prostu spalone cebuli, ale potem przystosować się i wszystko okazało. Więc nie zniechęcaj się, jeśli debiutem była awaria i spróbuj ponownie. Jak powiedziałem – to warto.

Umieścić cebulę sterylnego naczynia i zamykania pokrywy, należy trzymać go w piecu w ciągu 30 minut, w temperaturze 90-100 gramów. Pasterizuem jej kłaniać dłużej przechowywane.

Staramy się przygotować focaccia z cebulą, można się zastanawiać, jak to jest smaczne. Dodać dziecku tosty z masłem i dżemem cebulowym, i nie zapomnij o sobie. Ogólnie rzecz biorąc, smacznego i powodzenia!

Wiaczesław Pogorelyi

load...