Manicure w domu: szybki, piękny, tani

Zawartość:

Nawet najdroższe, największe i najbardziej wykwintne diament na palcu nie jest w stanie zmienić złe wrażenie kochanką, jeżeli ona nie jest ostrożny manicure. Odwołując się do wypowiedzi, że oczy – zwierciadło duszy, to jest bezpieczne, aby kontynuować: ręce – jej wizytówkę. Zadbane dłonie z peelingiem ukwiecone lakier do paznokci plamy cicho powiedzieć innym prawdę o sobie, swoich przyzwyczajeń i swojego wewnętrznego świata.

load...

„Ja po prostu nie mają czasu, aby zajrzeć do salonu!” – można powiedzieć w swojej obronie. Jednak uzasadnienie dla takiego powodu, szczerze mówiąc, jest raczej słaba. Każda dziewczyna powinna być w stanie zrobić manicure w domu sam, niezależnie od tego, czy jest w niej czasu i pieniędzy, aby uczęszczać do szkół zawodowych, czy też nie.

Grooming – jeden z atrybutów priorytetowych piękna, które nie powinny być ignorowane w każdym przypadku. Zwłaszcza, że ​​ma swoje długopisy i zrobić manicure w domu dość uciążliwy – wymaga sporo cierpliwości, umiejętności i niektórych narzędzi.

Manicure w domu

Aby wykonać manicure w domu, trzeba będzie:

  • Nożyczki z ostrymi końcówkami – z ich pomocą można dać swoim paznokciom pożądaną długość;
  • Pilnik do paznokci – to lepiej, jeśli to nie jest metal i szkło, karton lub oparte. Są mniej traumatyczne dla przerzedzenie paznokci;
  • Istnieją również różne tetraedryczne-piłowanie tarcze ścierne do różnych stopni z każdej strony do polerowania paznokci. Jednak, aby wykorzystać to lepiej po prostu na sztuczne paznokcie. Naturalny paznokieć może wytrzymać tylko bardzo delikatne szlifowanie, i że nie więcej niż kilka razy w roku;
  • Drewniany kij-pazur lub prowizji. Czasami pełni rolę dyszy gumowej kopyto, który pozwala przetwarzać naskórek z najwyższą czułością;
  • Pęseta – będzie przydatna do usuwania skórek, lub do usuwania zadziorów i popękanej skóry na bokach płytki paznokcia.

Przygotuj kąpiel z ciepłej wody, sól morska, sody oczyszczonej, olejku lub oliwa z oliwek, płótno, gaziki, paznokci polski usuwania. A czy lakierów, krem ​​do rąk, monter i zasady. Nie zapomnij o specjalnych środków dezynfekujących, w przypadku ich braku należy użyć typowej alkoholu. Dokładnie je traktować narzędzia przed rozpoczęciem pracy.

load...

Algorytm przyrostowo higieniczne manicure

Wyjąć wacik bawełniany pozostałości farby paznokci zanurzonego w cieczy przewidzianych do tego celu. Wariant optymalny, jeśli nie zawiera acetonu, który destrukcyjnie wpływa na strukturę paznokcia. Nagietki dać pożądany kształt, powinno to być zrobione za pomocą nożyczek, jeśli się radykalne skrócenie. Lub przez piłowanie, jeżeli korekta nie jest zbyt duża. Manicure potrzeba zaostrzone ruchów, bez zbytniego zamieszania, tak aby nie powodować uszkodzenia paznokci zbyt.

Nałożyć produkt do zmiękczania skórek, delikatnie wcierając w skórę. Po kilku minutach dolnych w wannie z ciepłej wody, w której uprzednio dodano soli morskiej, sodę i parę powietrza lub innych kropli oleju. Dosłownie 5 minut naskórek staje się bardziej jędrna i paznokcie – zgodny.

Pat ręce lnianą serwetkę i rozpocząć przetwarzanie naskórek. Czy procedura może trzymać, po prostu przesuwając skórę do podstawy paznokci manicure (nie) lub pęsety przez wycinanie niepotrzebnych skóry (manicure). Jednocześnie usunąć zrogowaciały naskórek na bokach i zadziorów, jeżeli takie istnieją. Bądź bardzo ostrożny i ostrożny, nie należy ich odebrać, ukąsić z kleszczami. Jeżeli nie można uniknąć szkody, powinien natychmiast odcina dezynfekującego.

Nałożyć na skórę rąk odżywczy krem ​​lub olejek do masażu, aby poprawić krążenie. Oczyścić paznokcie z tłuszczu za pomocą zmywacza do paznokci lub tylko serwetkę.

Twoje paznokcie są gotowe do ostatecznego kontakcie – lakierowana. Jak zrobić obudowę? Jeśli wolisz, aby zastosować lakier na bazie, to niech dobrze wyschnąć przed tym. Jeśli lakier jest nakładany bezpośrednio na paznokieć, pierwsza warstwa musi być koniecznie bardzo cienka – tak manicure będzie trzymać dłużej. Tam, utrwalacze, która jest nakładana na wierzchu kolorowym lakierem w celu uzyskania zwiększonej stabilności oraz dodatkowy połysk.

To wszystko, klasyczny manicure w domu jest skończona – długopisy są po prostu boskie, a ty – nieodparty!

Rodzaje manicure

Jeśli jesteś już biegli w zawiłości gwoździa, bo nie będzie trudne do eksperymentowania z technologii i rodzajów zabiegów kosmetycznych. Teraz można zrobić manicure inny, w zależności od nastroju i celu.

  • French manicure lub kurtka – idealna dla studentów i biznesu pani, elegancji i wdzięku palców. Najważniejsze jest, że zaokrąglona krawędź paznokcia jest biała, a reszta jest objęte fizycznego lub naturalny kolor różowy;
  • Amerykański Manicure – różni się od innych tym, że jest dołączone do paznokci wydłużone owalny kształt i są objęte jasny i bogata w kolory lakierów, dopasowując kolor szminki;
  • Hiszpański manicure – Hiszpańskie dziewczyny bawiące się na głębokości koloru. Zamiast zwykłych matowych bezbarwnych fundamentów włożyli błoto mleczno-biały odcień. Górna pokrywa lakier do paznokci wybrany jasne. Tak więc, kolor wydaje się być głębsze i bogatsze.

Własna dekoracji paznokci

Wszystkie fashionistki z pewnością spodoba się fakt, że są potrzebne specjalne narzędzia, aby zwrócić na paznokcie. Dekoracja może być wykonane, a środki w ręku, takim jak wykałaczki cienkiej igły. Urządzenia te służą do zastosowania grafiki na warstwy zbrojonej.

Nie trzeba skończyć jakieś kursy rysunku i mają duże doświadczenie. Wystarczy zastosować kilka kropli na podstawie jasnej polerowania różnych kolorach, wymieszać je, tworząc niepowtarzalny abstrakcję – rysunek jest gotowy. Pozostaje obejmować wszystkie środki mocujące.

Innym sposobem rysunku – zastosowanie pióra żelowej. Tutaj też wszystko jest proste. Stosujemy fundament i nadając mu wyschnąć trochę, tylko trochę z liniami pióro głąb paznokcia. Teraz czekamy na całkowitym wyschnięciu i pokrywy utrwalacza.

To zajmie trochę czasu i Twojego domu manicure będzie źródłem dumy, ponieważ jest wykonana w unikalnym stylu, w którą zainwestowali część swojej duszy.

load...