Manicure w domu: poradnik dla tych, którzy chcą zrobić piękny manicure

Każda kobieta może uczynić profesjonalnego manicure w domu przez 45 minut bez żadnych problemów. A czy to prawda pomoże naszej porady.

Wiele kobiet zrozumieć bezpośrednio nakrashivaniya procedury manicure paznokci. To bardzo niefortunne nieporozumienie, które prowadzi do poważnych konsekwencji nieprzyjemne. Określenie „polski paznokci” pochodzenia łacińskiego i składa się z dwóch słów: „manus” – strony i „cura” – opieka, to znaczy, Manicure ten pielęgnacji dłoni. To właśnie w tym sensie, i powinny być traktowane z koncepcją i samo nakrashivanie paznokcilub wzory na gwoździu – tylko jeden ze składników gwoździa, który jest poprzedzony zestaw procedur do pielęgnacji rąk i paznokci. I to jest bardzo rozsądne, ponieważ paznokcie są malowane dekoracje na dobrze przygotowanych zdrowych rąk i paznokci. Ponadto, manicure – bardzo specyficzny i delikatne procedury, często towarzyszy mikrourazy, które, jeśli nie jest spełniony, higieny i warunków sanitarnych, mogą prowadzić do poważnych i grzybowych chorób infekcyjnych. Dlatego w salonie kosmetycznym należy przestrzegać następującej reguły: lub odwiedzić solidną klasę Luksusowe wnętrze czy nie iść w ogóle. Poza tym, wiele osób błędnie uważa, że ​​niemożliwe jest, aby wykonać profesjonalny manicure w domu. To nic więcej niż kolejnym nieporozumieniem.

load...

Zawartość:

Stopniowe wdrażanie manicure w domu

Krok 1: Przygotuj

Zapasami. Aby wykonać manicure w domu, trzeba będzie następujące elementy:

 • Pilnik ściernym – dać swoim paznokciom pożądany kształt;
 • Szlifowania pilnik do paznokci – do polerowania płytki paznokciowej;
 • Parze kąpieli dla paznokci i skóry rąk;
 • Manicure kij z drzewa pomarańczowego;
 • Strzyżenia

  load...
 • Paznokci;
 • Cuticle Oil; Krem nawilżający
 • Ręcznie;
 • Nadtlenek wodoru w leczeniu drobnych urazów i skaleczeń.

Krok 2: Usuń resztki starego lakieru

Szczęście jest pożądane, aby usunąć specjalny zmywacz do paznokci, wykonany na bazie oleju, zamiast acetonu. Charakteryzują się one łagodniejsze i znacznie niższym spalin i wysusza płytkę paznokcia. Usunięcie paznokci, spróbuj obsługiwać wyłącznie gwóźdź bez dotykania skóry. Usuń paznokci polski powinny być przejście od nasady paznokcia do czubka, a nie inaczej.

Krok 3: Daj swoim paznokciom pożądany kształt

Aby dać paznokcie pożądany kształt najlepiej jest użyć pliku paznokci, kartonu lub szkła bazowego. Ze względu na bardzo agresywne oddziaływania na struktury płytki paznokciowej tradycyjnych akt metalu paznokci z jej stosowania powinna zostać odrzucona raz na zawsze. W przeciwnym razie, przy długotrwałym użytkowaniu, może to prowadzić do rozwarstwienia i łamliwych paznokci. Zauważ, że możesz użyć pilniczek tylko na suche paznokcie. Paznokcie plik powinien być od zewnątrz do wewnątrz, a nie z boku na bok, w przeciwnym wypadku możesz napotkać rozszczepianie płytki paznokcia. Wybór kształtu paznokcia zależy nie tylko moda, ale od indywidualnych preferencji, ale również optymalna forma była i jest zaokrąglony kształt paznokci. Jeśli płytki paznokciowej widoczne silne wstrząsy i rowki, szlifować je za pomocą szlifowania pilnik do paznokci.

Krok 4: Taca na

Rękach. W każdym miski (nie aluminiową) zalać ciepłą wodą 38-40 stopni. Dodanie niewielkich ilości soli morskiej, pianki lub mydła w płynie o działaniu zmiękczającym efekt. W razie potrzeby, woda może być zastąpiona wywaru ziół: rumianku, nagietka. Trzymaj ręce w kąpieli przez 5-10 minut. Jeśli skóra jest zbyt sucha i szorstka, zamiast wanny, smaruj dłonie i paznokcie z dużą ilością nawilżającego kremu do rąk lub wazeliną, nosić rękawice i trzymać je w swoje ręce przez 5-10 minut.

Krok 5: Usuń naskórka

Dzięki kąpieli zmiękcza naskórek, a teraz jest to możliwe, aby przełożyć przez kije manicure bez żadnych problemów. Nie zaleca się całkowicie odciąć naskórek.

Krok 6: zmiękczanie, oczyszczające i nawilżające

Ręce. Połóż ręce gotowe do peelingu lub przygotować mieszankę 1 łyżka cukru lub soli morskiej i 1 łyżka kokosowy, oliwa z oliwek lub olej migdałowy. Nałożyć peeling lub mieszaniny na rękach, natrzeć dokładnie i masażu, a następnie spłukać ciepłą wodą. Teraz nasmarować swoje dłonie krem ​​odżywczy i polskiej bazy – krem ​​do skórek. Procedury te pomogą usunąć martwe komórki naskórka i zrogowaciałe ręce zrobi miękka i aksamitna.

Krok 7: odtłuścić paznokcie

Aby malować ustanawiają równo i dobrze zakorzenione, przed jej nałożeniem jest odtłuszczenie paznokci z alkoholem lub wódki.

Krok 8: Zastosować fundament pod lakier

Przed nałożeniem lakieru jest zobowiązany do zastosowania się do podstawy paznokcia za farby. Pomaga ukryć pewne wady i nierówności płytki paznokcia, chroni przed wnikaniem paznokci paznokci szkodliwych barwników i paznokci spadnie na podstawie znacznie lżejszy i pozostać dłużej. Bazy zawierające witaminy i środki wzmacniające, aby paznokcie mocniejsze i bardziej wytrzymałe. Dla naturalnego paznokcia może korzystać tylko z bazy i utwardzacza, bez użycia lakieru do paznokci.

Krok 9: Zastosuj lakier

Pokrycie lakierem do paznokci powinny być trzy kreski: najpierw trzymać pędzel w środku paznokcia, a następnie od podstawy do czubka lewo i prawo. Staraj się nie ranić szczotkę naskórka. Jeśli lakier wciąż dostaje naskórka, należy go usunąć za pomocą specjalnego cienkiego wacika zanurzonego w zmywacz do paznokci. Dla bardziej intensywny i jednolity kolor, nałożyć dwie warstwy lakieru kolorowego. Drugą warstwę nakłada się dopiero po całkowitym wyschnięciu pierwszej.

Krok 10: Zastosuj utrwalający

Chronić manicure przed agresywnymi wpływami zewnętrznymi i znacznie wydłużyć swoje życie, aby pomóc nałożenie warstwy specjalnego utrwalacza do paznokci. Jeśli podstawa chroni lakier do paznokci chroni utrwalacza. Ale to nie wyczerpuje jego właściwości. Fixer wykonuje również funkcję dekoracyjną: make kolor paznokci jest bardziej nasycony, zwiększa połysk, tworzy matowy lub błyszczący efekt. Aby ciężka praca nie poszła na marne, a manicure służył do Ciebie tak długo, jak to możliwe, warstwa uszczelniacza powinna być aktualizowana co dwa dni.

Tutorial Video dla manicurists home

manicure w domu gotowy! Teraz te piękne pióra nie można ukryć w kieszeniach, i bezpiecznie „wycofuje się ludzi.” I wreszcie kolejny ważny punkt: nie skąpić na narzędziach i lakierów manicure. Im lepsze będą te produkty, procedura jest nieinwazyjne i stoickich manicure.

Katerina Bagatskaya

load...