Manicure sekrety: jak malować paznokcie

Kiedy zrobić manicure w salonie, wyjdzie z piękne, gładkie malowane paznokcie. Jak najszybciej podjąć decyzję, aby zapisać i powtórzyć procedurę w domu, okazuje się coś niezrozumiale: naskórek wokół paznokci i naskórka poplamione, lakier leżały poszarpane paski. Jaki rodzaj niesprawiedliwości, ponieważ w domu użyliśmy tego samego lakieru do paznokci, jak w salonie! Z pewnością, manicure jest jakaś ściśle strzeżoną tajemnicą, w jaki sposób pomalować paznokcie, a to nie ma wiem „zwykłych śmiertelników”. Ale mamy coś, czego nie są prostak nie zrozumieć wszystkie tajniki tego biznesu.

load...

Przygotuj nagietki powłokowych

Więc doprowadziły palców w celu, który nadaje paznokciom ładny kształt, namaszczony i przygotowany do obsługi krem ​​powlekanego. Stop! Dokładnie sprawdź swoją płytkę paznokcia, jeśli są one tłuszcz z kremem, wtedy gładka powłoka marzeniem jest bezużyteczny! Malować położyć równo i pięknie, paznokci powinna być całkowicie sucha. A zatem pilnie przetrzyj paznokcie lekarstwem na zmywacz do paznokci i blot z serwetką.

Nie zapomnij, aby przygotować zestaw „pierwszej pomocy”, które mogą być wymagane w przypadku wymazywania podczas barwienia. Będzie to patyczki do uszu, płatki kosmetyczne, wykałaczkę oraz środki do usuwania lakieru. Nawet poważne eksperci mają czasami korzystają z tego zestawu, jak trzeba będzie to jeszcze bardziej. Szybkoschnący lakier do paznokci na skórze – nie jest najprzyjemniejsza rzecz: jeśli nie zetrzeć go natychmiast, a następnie zrobić to później nie będzie łatwe. Więc nie zaniedbywać takie „drobiazgi”, bo są po prostu nauczyć.

Do procesu aplikacji lakieru to nie tylko skuteczne, ale również przyjemne, ustawić się jak najbardziej komfortowy. Trzeba będzie jaśniejsze oświetlenie, małą poduszkę pod ramieniem (fit walcowane na ręczniki) i światła, relaksującej muzyki. Co trzeba w najbardziej krytycznym momencie dłoni nie drży? Zaufanie i właściwa postawa. Dlatego nie należy zaniedbywać tło emocjonalne – mruczy dość głośno piosenki może przynieść nie mniej dobre niż najbardziej skomplikowanych akcesoriów do manicure. I przychodzi w dobrym nastroju i można rozpocząć barwienie. Od czego zacząć?

Ta tajemnicza baza pod lakier …

Teraz jesteś całkowicie gotowy do zastosowania do przezroczystego podłoża pod farbą (zwany również podstawowe ubezpieczenie). Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego muszę tej bazy? Czy istnieją od niej żadnych korzyści, lub w salonach dla niego usuwane od ciebie dodatkowych pieniędzy? Cóż, po pierwsze, nie wszystkie idealnych paznokci, niektóre piękno ma małe guzki i pęknięcia płytki paznokcia. A kiedy paznokcie nie są wykonane, nie może być postrzegane. Ale jeśli stosuje się lakier, zwłaszcza jasne, wszystkie błędy stają się widoczne gołym okiem. Aby zaradzić tej sytuacji i do ukrycia „brzydota”, wykorzystywać bazę pod lakier do paznokci. Dość często zawierają małe cząstki jedwabiu, talku i innych przydatnych substancji.

load...

Po drugie, każdy jasne farby (nawet jeśli jest to niewłaściwie drogie) zawiera pigmenty, które penetrują w głąb paznokcia. Jeśli zawsze używać paznokci i nie stosuje się podstawę, następnie wkrótce paznokcie staną się żółtaczkę. A następnie pożegnanie okazję chodzić nie składa się paznokciami lub używać światła kolorowego lakieru! Będziesz musiał malować żywy żółknięcia lakierów stale pogarszającego się stanu płytki paznokciowej. No i po trzecie, w jakiejkolwiek podstawy pod lakierem jest pełne witamin, które pomagają wzmocnić swoje paznokcie i dać im zdrowy, atrakcyjny wygląd. Tak więc, bez zastanowienia, stosuje się fundament, na swoich paznokciach. Raz Podkład jest sucha, można rozpocząć zabawę.

Najważniejszym punktem: lakier

Wreszcie przyszła kolej na upragniony fiolki z lakierem. Nie trzeba dodawać, że jakość lakieru zależy od urody i schludny pomalowanymi paznokciami? Po tym wszystkim, można w nieskończoność mówić o tym, jak prawidłowo malować paznokcie na rękach, ale jeśli polski paznokci jest wybrany słabo lub aceton przed rozwodem, wszystkie wysiłki poszły na marne. A jeśli półka jest cała kolekcja lakierów, nabyte nawet pewna liczba lat temu, można o nim zapomnieć. Okres przydatności do paznokci zaledwie rok, nie narażać zdrowia swoich paznokciach zagrożone. I tak szybko, jak upewnić się, że polski paznokci jest wszystko w porządku, że nadszedł czas, aby rozpocząć:

 1. Dobry, ogrzać farbę przez pocieranie go w dłoniach. Ma to zapewnić, że lakier stał gładszą konsystencję i położyć;
 2. Jeśli jesteś praworęczny, światło powinno padać na paznokciach od lewego górnego. Jeśli leworęczny, odpowiednio, z prawym górnym rogu;
 3. Zawsze zaczynam malować paznokcie z małego palca, stopniowo przechodząc do dużego palca;
 4. Nie staraj się pomalować cały paznokieć jednym pociągnięciem. Zacznij malować od środka, stopniowo przechodząc do dołu, a następnie do boków paznokcia;
 5. W przypadku krótkich paznokciach, a następnie podjąć na szczotkę tyle, ile potrzeba dla polskich jednego gwoździa. Malować położyć równo, każdy gwóźdź powinny być pomalowane nową część lakieru. Krótkie paznokcie mogą wizualnie wydłużają jeśli boki lewo pole niemalowanej.
 6. Nie malować paznokcie krótkie grubą lakier: do uzyskania gładkiej, dokładny zasięg nie będzie łatwe;
 7. Powłoka dwuwarstwowa wygląda o wiele bardziej atrakcyjne niż jednej warstwie. Czekać do pierwszych wyschnięciu warstwy lakieru i nanieść drugą;
 8. Jeśli przypadkowo dotknął skóry paznokcia i zrozumieć, że delikatnie wytrzeć nie zadziała, należy usunąć tylko duże plamy. W ciągu dnia, mycie rąk kilka razy, a cała reszta zniknie sama;
 9. Ważne jest, aby nie dotknąć lakier skórki. Lepiej nie dokrasit 1mm do niej niż zepsuć całe wrażenie pokrywą;
 10. Nie zapomnij, aby skorzystać z mocowania powłoki lakieru będzie trwać znacznie dłużej z nim.
 11. Podaj swój powłokę do wyschnięcia. Przetrwać co najmniej 20-30 minut, zanim podejmie się sprawy. Lepiej jest, jeśli paznokcie wyschnięcia jeśli wieje, mokre zimną wodą, itd., Lakier do powlekania więdną i tracą luksusowy wygląd.

Tutaj odkryliśmy tajemnicę jak prawidłowo malować paznokcie. A teraz możemy spokojnie powiedzieć swoim przyjaciołom, że trzy razy w tygodniu odwiedzić najdroższy salon piękności dla manicure to wszystko. Nikt w głowie nie przyjdzie, że przesadzam trochę, bo taki luksusowy płaszcz jest w stanie dokonać jedynie profesjonalny!

load...