Manicure folią – modne rozwiązanie do publikacji!

Zawartość:

Velvet przygotowanych uchwyty – marzenie każdej dziewczyny i dekoracji. Neat gwoździe z paznokci przyciąga męskie spojrzenia podziwiając i zazdrosnych kobiet. Istnieje wiele sposobów na polski biżuterii – piasek, kryształy, specjalne naklejki, ale po prostu wygląda luksusowy manicure folią. Glamour połysk palców hipnotyzujące i związane z nimi metali szlachetnych – złota, srebra, platyny.

load...

W połączeniu z akcesoriami stroju wieczorowym taki manicure będzie wyglądać niesamowite. A jeśli masz otwarte sandały obcasy w stylu metalicznej, ich paski doskonale podkreślają elegancję stóp z takich niezwykłych paznokci. Pamiętaj, że umieszczenie folii na paznokcie, stajesz się obiektem zainteresowania innych, dzięki czemu cały wygląd powinien być idealnie stylowy i wyrafinowany.

Czego potrzebujesz?

Folia manicure można zrobić samemu, to nie jest coś trudne lub niemożliwe. Aby to zrobić, trzeba będzie następujące narzędzia i materiały:

  • Folia;
  • Zaostrzone obcinacz do paznokci;
  • Szczypce lub pinceta;
  • Klej w sztyfcie;
  • Lakier-base, on jest utrwalacz;
  • Szczęśliwcy wszystkie niezbędne kolory;
  • Waciki.

Oczywiście, po raz pierwszy mają zostać zarezerwowane, między innymi, cierpliwości i pewnej wytrzymałości wysiłkowej. Nieobecność tych właściwości mogą mieć negatywny wpływ na wynik końcowy. Przypadkowo nałożony zmarszczki i fałdy folii wygląda unpresentable i ma prawo do życia.

load...

W przypadku nieudanej kawałek mocowania, należy go usunąć i powtórzyć proces od początku. Nawiasem mówiąc, usuwanie folii dość prosta procedura, nie różni się od zwykłej: trzeba tylko ciekły zmywacza do paznokci i wacika.

Folia technologia aplikacji

Natychmiast opuścić sam pomysł do manicure stosowanie folii do pieczenia, który jest przechowywany w szafce kuchennej. Ta opcja nie ma przyszłości. Folia Kosmetyki sprzedawane w sklepach, jest znacznie cieńsza i posiada szeroką gamę kolorów i faktur. Ponadto, może to być blacha, rolki lub taśmy. Istnieje również termo-folia do przyklejania suszarkę do włosów, trzeba będzie – pod wpływem ciepła materiał staje się elastyczna i łatwo zastosować do paznokci.

Aby ustalić z góry wraz z pojawieniem się na folii, które trzeba: holograficzna, przekład z folią ochronną, grawerowanie lub wytłaczanie. Folia sposoby powlekania może być inna. Najprostszym sposobem warstwą pokryciową folii całą płytkę paznokcia, a tylko część, na przykład, na linii przekątnej lub radości.

Można wyciąć różne postacie, takie jak gwiazdy, ryb, ptaków i zrobić osobne wnioski dla każdego paznokcia. Dobre wzorce uzyskuje się z folii, pocięte na paski o różnych szerokościach. Tutaj oferują nieograniczone możliwości realizacji swoich fantazjach: siatka może być wykonana dobrze, ogrodzenia, choinka i wszystko, co chcesz.

Przed przystąpieniem do samej procedury, leczenia naskórek, popychanie lub przyciąć go. Daj swoim paznokciom pożądany kształt przy użyciu pilnik do paznokci, wytrzyj je za pomocą kompozycji odtłuszczania. Folia klej może być na bazie lub na samej (naturalne i sztuczne) gwoździa bezbarwnym lakierem lub specjalnym klejem.

Na podstawie nieznacznie suszy delikatnie folii żądanego kształtu lub rozmiarów, unieść za pomocą szczypiec, kleszcze lub zwilżoną wacikiem. Lepsze do niej ręce, aby nie dotknąć, aby przypadkowo uszkodzić delikatne płatki.

Jeśli podstawa – jest to normalny kolorowy lakier, lepiej jest, aby całkowicie wyschnąć, a dopiero następnie przystąpić do rozpylania folii. Postaraj się ograniczyć wyraźny i jednolity ruch zatrzymany możliwie prosto z folii, tworząc całkowicie sprawne przykrycie na gwoździu. Suchy wacik delikatnie wygładzić błyszczącą powierzchnię.

Aby manicure siłę niezbędną do wprowadzenia na szczycie utrwalacza, ale będzie musiał stracić pewną część połysk. Jeśli nie chcą pogodzić się z tą stratą – można go zostawić jak jest, to znaczy, aby zrobić bez utrwalaczem. W tym przypadku wystarczy, aby uzyskać folię z folią ochronną, która zapewnia połysk paznokci i stabilność jego powłoki.

Streszczenie manicure

Nie ma ograniczeń co do ludzkiej wyobraźni, więc istnieje inna droga do manicure z folii, z których istota nie jest w jej klejenia, ale raczej w jego oderwanie od paznokcia. Na smarować klejem nałożyć folię płytki paznokciowej, trzymając kij do klejenia tylko w niektórych miejscach. Po wyschnięciu kleju, nadmiar folii należy usunąć pęsety. W rezultacie powierzchnia będzie oznaczać ciekawą i unikalną abstrakcyjny wzór.

Folia łatwo i harmonijnie połączeniu z praktycznie wszystkimi elementami Neil techniki. Eksperyment z dżetów, cekinów i różnych kolorach. Nie bój się być kreatywny, bo to jedyny sposób, aby osiągnąć wyżyny doskonałości.

load...