Maniacs składniki odżywcze, czyli jak komunikować się kojarzy na diecie

Zawartość

Towarzysze, obserwując mnie na zewnątrz, te prawdziwe życie, teraz, być może, głośny śmiech i powiedzieć: „Kto by to powiedział.” Jakie są niektóre z moich podróży z jednego końca miasta na drugi, w bardzo zielonej gryki, quinoa jest najbardziej odżywcze i najsmaczniejsze na świecie sera. Ogólnie rzecz biorąc, na przestrzeni lat tortur i cierpienia w dziedzinie diety, dowiedziałem się jedno: „Zjedz coś, co daje energię, daje przyjemne emocje i pomaga przywrócić, w celu utrzymania lub zwiększenia masy ciała, w zależności od swojej bramki.” Regularna dieta doświadczonego dietetyka. H. Godne badania, ale jeśli czujesz, że jedzenie sprawia, że ​​jesteś słaby, ospały, ciągle głodna / lub zbyt obciążona. W skrócie, jeśli jedzenie jest coś nie tak. Jednak większość specjalistów w branży kosmetycznej zgodzić. Niemal każdy z nas ma swój własny, opatentowany system. I dobrze, jeśli system faktycznie testowany przynajmniej dla kogoś innego niż jednym maniaka.

load...

[Powrót do spisu treści]

Ładowanie-maniacy przerywany

Jest to duża kategoria obywateli, którzy nie lubią liczyć kalorie, a nawet bardziej, BZHU. Zważyć żywności są także, na ogół, nie mamy doświadczenia. I ograniczyć się do listy zdrowej żywności też. Ale zawsze chętny do głodny kilka razy w tygodniu. Albo zorganizować okno 16 godziny bez jedzenia każdego dnia.

W zasadzie, wśród „zepsuty” tylko dostatecznie uzasadnione naukowo protokół Leangains i tak zwane diety D. Zinchenko. Co oznacza, że ​​nie prowadzi do zniszczenia tkanki mięśniowej, zwiększa poziom hormonu wzrostu, i na ogół są odpowiednie dla sportowców. Jednak Lingeynz znowu sprawia, że ​​biegli rozważyć i równowaga, za co jestem w niej zakochany i kija. Konieczne jest, aby wybrać? Zwiększ kalorie dodać węglowodany i tłuszcze i białka w proporcji. Należy zresetować? kalorie Urezhem o 10%, a po 6-8 tygodniach szczęścia przyjść. Najważniejsze – nie maniakalno jeść 6 razy dziennie, a odzysk jest prawie tak szybko, jak w sześć ułamkową.

Ale jeśli czujesz, że jesteś w „przerywany sieci” nie zwabić waniliowy koktajl, po prostu delikatnie powiedzieć, że … Kocham zdrowej żywności i nie występują problemy z jedzeniem w małych porcjach. Większość „preryvschikov” problem jest tylko z tym. I od upadniesz tyle.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dyukanozavisimye

Dieta Dukana – nie jest najgorsze w nizkouglevodka światowej. Tam przynajmniej dać otręby i przygotować nauczania i chleb. Jednak nic dobrego na dłuższą metę „barman” nie czekając – większość ludzi z poziomem zdrowotnej wydalniczy systemu „normalne” do „nie jest bardzo dobry” czas na nerkę, zanim schudnąć, ale kto zatrzyma się, gdy ona jest księżniczką usiadł i stracił na wadze?

Ogólnie rzecz biorąc, poziom manyachestva Dieta Dukana na pierwszym honorowym miejscu w „RU” i „angielskim”. Wyjaśnić osobę, która sprawia, dr Pierre prostu jeść mniej kalorii i zużywają mięśni podczas odchudzania na dietochke nie jest w żaden sposób. Jak również w celu zapewnienia zgodności z soczewicy z umiarem nikt nie zginął, faktycznie.

W zasadzie, strome zasady diety, tym bardziej ślepi zwolennicy od niej. Osobiście mam tak wiele milionów razy słuchałem od klientów rodzimych, że nie będą one miały gryki, bo doktor Pierre powiedział, nie jest to, co miałem język nabilsya wypowiedzieć zdanie: „Dzięki połączeniu sił i treningu aerobowego, węglowodany są niezbędne, aby utrzymać prawidłowy poziom energii w ciągu dnia, nie chcesz, aby rzucić szmaciana cały dzień, gdyż pracował nędzne godzin w siłowni. ” Przekwalifikować nie oznaczało to możliwe.

Jeśli staramy się mózg, najważniejsze – nie ulec sama prowokacje. Pamiętaj, że maniacy białkowe wynikiem jest szybsza, ale zachowuje gorzej. A ich życie jest pełne walki z awariami zasilania i zobowiązuje proste pragnienie, aby nie spać w pracy. Więc nie. Dobrze, dołącz do dyskusji – nasze własne ryzyko. Powiedz „Tak”, a jeść brązowy ryż na zdrowie.

[Powrót do spisu treści]

Dziewczyny na

Diety. Zjawisko to nazywa się po czymś w rodzaju społeczności LiveJournal ineradicable. Kefir jest sposobem, aby schudnąć, a masz jeden tydzień słabo kefir? Ale kefir oczyszcza tak … I nie ma nic, że normalne ciało „czysty” nerki i wątroby i przewodu pokarmowego, ponieważ pomaga, tak. Po tym wszystkim, nie ma jogurtu i bez nerki nerki i wątroba i wątroby. I utrata tłuszczu nigdy nie nadejdzie.

Najważniejsze jest poddać się prowokacji. Jeśli krótkoterminowe diety były robotnicy w dłuższej perspektywie, nie byłoby czytanie tego artykułu i byłbym bezrobotny. Albo yuristkoy. Ogólnie rzecz biorąc, aby przekonać osoby bez wiedzy o fizjologii, że ty też jesteś na diecie, ale mało znany, jest to możliwe. Podane do obiadu gryczanej z piersi i jabłko – jesteś na gryka, jabłko, i niech twój księgowy ustępują z czekolady. W ogóle, dziewczyny są na diecie rytm ich własną bronią.

[Powrót do spisu treści]

Pyatnatory-kulakovtsy

Przy całej mojej miłości i szacunku dla Oleg Terni, społeczność skupiona wokół niego w LJ, często wyżarzaniu tak, że będą one lepiej, prawda, jedzenie bułki.

System zwolennicy gorliwi łatwo rozpoznawalne przez dziwny nawyk do pomiaru objętości pięści części i sprawdzić zawartość naczynia ze znakiem. Nie, system schłodzenia i nie ma nic wspólnego z głupich diet i nieprofesjonalny „z Internetu”. Wystarczy, jeśli wolisz liczyć kalorii i BZHU pięści pomiaru będzie trochę dziwne. A towarzysze, zdecydowanie wzywając „do tego, nie rób inaczej” powoduje tylko podrażnienie.

W sporze z „pyatnatorom-kulakovtsem” powinno odnosić się do faktu, że w diecie najważniejsze – komfort i równowagi. Więc jak myślisz zalecenia … jest zbilansowana dieta. A skoro jesteś tak wygodniejsze niż pięściami … spór zostanie rozstrzygnięty, a także zapoznają się z dość dobrych nawyków zdrowotnych.

[Powrót do spisu treści]

Minus 60

Ocalić ludzkość od fanów Katie Mirimanova tylko słabe szkolenie fanów Dodać w kwestii sprzętu. Często nie potrafią wyjaśnić, dlaczego ziemniaki z mięsem można jeść do 12 godzin i nie może jeść 4 godziny przed snem, gdy wybiła 18:00. I nic dziwnego, ponieważ odpowiedź na to pytanie: „Ponieważ Kate Mirimanova osobiście być wygodne w taki sposób, aby zapisać w nim codziennie kalorii i zbilansowanej diety.”

Więc nie trzeba się kłócić z nimi. Jedz ryby po szóstej, i spokojnie odpowiedzi na uwertury „Mam bardzo szybki metabolizm.” Zwykle wystarczy, aby były opóźnione przez długi czas.

Ogólnie rzecz biorąc, to, co przynosi efekty dla Ciebie osobiście i zrobić bez obsesji. W świecie prawdy jest kilka bardziej godne tematów do dyskusji niż raz Ducane przeciwko TERNA.

load...