Man – kobieciarzem? Szukamy podejściu!

Kiedy facet – kobieciarz, zmieniając ich dziewczyny jak rękawiczki – to naprawdę karą dla kobiety. Ale ze względu Lovelace łez jak wyczerpanych nerwów i złamanych serc! Nie licz … kobieciarzem prostu nie może długo utrzymywać stosunki z przedstawicielem pięknej połowy ludzkości. Dać im drugą, i jak najwięcej. Cóż, oto co zrobić, gdy ktoś z którymi tak lekkomyślnie vtyurilsya na uszach, był wielkim fanem spódnic? I noszone przez każdego z nich na złamanie karku, spotyka, spotyka się, rzuca, znów spotkał. Czy to możliwe, aby go zatrzymać, a jeśli tak, to co to zajmie? Przed szukać odpowiedzi na to pytanie, pomówmy o tym, kim naprawdę jesteś człowiekiem tych pań i dlaczego ludzie stają się kobieciarzem.

load...

Powody, dla których ludzie stają się kobieciarzem

Dlaczego człowiek jest kobieciarzem? Przyczyn tego jest wiele. On może zmienić kobiet, ponieważ:

  1. Jeszcze zbyt młody i pasjonuje słabszej płci. Jest to chyba najbardziej niewinny przyczyną nadmiernego philogyny spowodowanych przez szalejące hormony. Ponadto, młodzi ludzie nie mogą wejść w intymnej relacji z jej przyjaciół. Jest wystarczająco dużo pocałunki i uściski, nadając wspaniałe doświadczenie. Jest za nowość wrażeń i będzie ścigać aż do momentu ustatkować;
  2. Cierpi ono z powodu niskiej samooceny. Taki człowiek, niepewność kobieciarzem, próbując zrekompensować koszt liczby swoich pasji. Uleczalna wersja Don zhuanstva. Jeśli facet – kobieciarz z rodzaju lekarstwem od flirtu może być udana kariera czy rodzina, w której człowiek zrozumie, doceniać i chwalić. Potem uważają, że jest wiele warte. Oraz konieczność zmian w targach połowie drogi przez siebie;
  3. Pragnienie satysfakcji seksualnej. Odnosi się to nie tylko do gigantów seksualnych, ale także do tych, którzy nie są pewni swojej kondycji seksualnej. Skomplikowany przypadek. Po drugie można jeszcze zatrzymać każdą młodą damę, która może okazać się, że w błonie jej mężczyzna – najlepszy na świecie. Iz pierwszej transakcji może oprócz tego, że obsesji seksualnej damy. Ale tutaj, pozytywny wynik nie jest gwarantowane;
  4. Strach bliskich relacji emocjonalnych. Na tego powodu może omawiać trochę więcej szczegółów. Bo to jest tak stara jak świat i jest jedną z najczęstszych przyczyn regularnej zmiany partnera.

Strach bliskich relacji emocjonalnych i zmiany partnerów

Według ekspertów z ludzkich dusz, większość mężczyzn Mężczyźni damskich biec od kobiety, bo boją się przywiązania do nich. Psychologowie nazywają ten stan osoba intimofobiey. Jaka jest różnica intimofoby innych miłośników płci żeńskiej? Fakt, że człowiek zwykłej damskiej, w zasadzie w stanie kochać i tworzyć całkiem przyzwoitą rodzinę. Ponadto prosty kobieciarzem może być deklaracja miłości, iw tym wypadku przez jakiś czas (a nawet przez długi czas), aby utrzymać dobre stosunki z nimi. Intimofoby same za wszelką cenę starają się unikać takich sytuacji.

Muszę powiedzieć, że strach przed bliskiego pokrewieństwa duchowego jest w większości w bardzo silnym człowiekiem. Jej przyczyny są różne. Ktoś Zdradzony przez kobietę, którą kochał, który stracił ją na zawsze z powodu pewnych okoliczności, ktoś uważa, że ​​silne uczucia – oznaką słabości, ktoś próbuje nikogo z dziewcząt nie przywiązywać, po obejrzeniu drogę cierpią z niego swoich przyjaciół i znajomych. Ale częściej motywem pojawienia się takiego zachowania są doświadczenia z dzieciństwa.

load...

W życiu intimofoby często udane, a więcej można osiągnąć. Ale tutaj nie wiedzą, jak kochać i coś mocniejszego niż szał krótkoterminowego, prawie nigdy nie doświadczyć. Czasami ta wewnętrzna pustka promuje awersję seksualną do kobiety, z którą miał współżycia. Człowieku, nie akceptują miłością jej odruchowo zamyka, zapobiegając nawet najmniejsze wygląd najmniej pewnych emocji. Jeśli są jeszcze trochę poszukać w nim natychmiast, bez partnera żal rzucanie, a następnie zapomnieć o nim na zawsze.

Generalnie najbardziej intimofobov świadoma swego stanu i nie ukrywają, kiedy spotkanie z płcią przeciwną. Ale nie chcemy wziąć to poważnie! Cóż, pomyśl o tym, mój człowiek – kobieciarzem! Wcześniej nikt nie przywiązują się, bo po prostu nie widziałem prawdziwą kobietę. Och, mamy coś na przełamanie lodów jego duszy … Jeśli intimofob facet kobieciarz, jest prawie niemożliwe. A wynik takiej pewności siebie jest przerwa w stosunkach i nasza własna dusza cierpienia.

Intimofob – banalne Casanova, ma na swoim koncie wiele podbojów seksualnych. Ucieka na oślep ze swoich pasji, należy przynajmniej napomknąć na pożycia. Jednak, aby nakłonić go do zostania mąż jest czasami możliwe. Jednak życie rodzinne z taką osobą będzie niezbyt słodki. Od niej nigdy nie dostaniesz objawy i zaangażowania uczuć, opiekuńczy i silnego przywiązania. Mąż będzie żył samotnie w prywatny, ogrodzony z całego świata. Jest to bardzo trudne do reedukacji.

Co robisz, kiedy życie pchnął nas z człowiekiem tego typu?

Jak być człowiekiem, jeśli nie wie, jak kochać

Intimofoby zwykle uroczy, inteligentny i atrakcyjny chetrovski. W związku z tym, że zakochać się bardzo łatwo. I jesteśmy gotowi zakochać się w nadziei, że kiedyś tego człowieka, gdyby się go przekonać o szczerości i wiarygodności kobiety i jej uczucia wyłączności, ulegnie zmianie. Na próżno. Bo tych ludzi odpycha przejaw emocji. Ale tylko wtedy, gdy pani lub takie same jak wszyscy – oni po prostu nie są zainteresowani.

Najlepszym wyjściem z sytuacji, w tym przypadku – ciągnąć się razem i opuścić niezdolny do miłości robota odpowiednik. Ale to nie zawsze jest cnotą! Następnie trzeba być przygotowany na to, że nigdy nie usłyszeć od niego upragniony uznanie. Najważniejsze w związku z tego rodzaju – nie narusza wolności wybranych. I nie mów mu o miłości w ogóle, w przeciwnym razie istnieje duża szansa, że ​​ucieka.

W zasadzie, związek z nie intimofobom tak ponuro. Jeśli nie brać pod uwagę jego niewrażliwość. Mężczyźni z podobnym stanie umysłu zdolnego przyjaźni. Nie da się wsparcia i nie odejdzie, gdy pojawią się problemy. Ponadto, jeśli osoba ma świadomość, że nie jest w stanie odpowiedzieć na miłość kobiety z miłością, będzie czuł się na swoją połowę, dzięki za zrozumienie tego. Zatem prawdopodobieństwo, aby stworzyć dobrą intimofobom rodziny tam.

Należy zawsze pamiętać – to jest bardzo trudne do zmiany. Więc nie ma mechanizmu w tym człowieku miłości! On też nie był przewidziany dla projektanta, albo gdy coś jest uszkodzony bez nadziei odzyskania. Jeśli człowiek doświadcza dyskomfortu z nim, można jeszcze coś zmienić. Ale to jest bardzo rzadki! Zazwyczaj nie intimofobov naprawdę uciska swój stan. Jest to całkowicie dopuszczalne, gdyż nie obejmuje bólu i cierpienia psychicznego. Dlaczego warto to zmienić? Tak więc, zanim snuć plany na przyszłość, spotkanie z taką osobą, powinniśmy starać się spojrzeć na sytuację trzeźwo. I sprawdzić, czy jesteśmy gotowi poświęcić dla kogoś, kto nie wie, jak kochać, w życiu.

load...