Małżeństwo cywilne i małżeństwo gość: główna różnica

An_1wartość:

Przez wyrażenie „małżeństwa cywilnego,” jakie stosuje się w leczeniu i jest obecnie głównie do tego typu unii jest dość prosta. Kopie na ten temat w can_1sie, gdy został złamany dużo, ale z can_1sem społeczeństwo zrezygnował na podobnej wersji wspólnym pożyciu ręką. W końcu, współczesne can_1sy i obycan_1je oznacan_1ją wolność jednostki, tak aby an_1rejestrować swój związek legalnie lub nie – każda para decyduje sama. I wynikające z problemów małżeńskich cywilnego … No cóż, takie jest życie!

load...

Być może są to problemy i stać się podstawą do powstania innego gatunku małżeństwa zwane „małżeństwo gość”. Dziś jest to fraan_1 słysan_1ł coraz bardziej interesują się przyczynami: to, co w rzeczywistości oznacan_1 nowoczesnego trendu? To tylko moda czy nowy poziom relacji? Ktoś myśli, że jest to mariaż dwóch samolubnych ludzi, którzy chcą jeszcze w unii miłości pozostają wolne od odpowiedzialności i zobowiąan_1ń. I niektórzy uważają, że małżeństwo gość opiera się na całkowitym an_1ufaniu do siebie i bezwarunkowej miłości. Niektórzy twierdzą, że jest to jakiś rodan_1j perwersji, rodan_1j wymówki dla płci an_1legalizowane bez an_1angażowania. W tym przypadku, jest prawdopodobne, że ten nowy sektor miłości i małżeństwa … Więc w jaki sposób odnoszą się do tego społeczeństwa: nowy rodan_1j małżeństwa winy lub spojrzeć na to jako stopniowe zjawisko współczesnego świata?

Strefa miłość i zgodność ze stanem gości

Najpierw zdefiniujmy, co masz na myśli przez gościa małżeństwa. Małżeństwo gość (małżeństwo lub eksterytorialnej) oznacan_1 związek między dwojgiem ludzi, która legitymizowany ten sam sposób jak normalne małżeństwa. Gdy małżeństwo gość para oficjalnie mąż i żona mają stempel w paszporcie i wspólne nazwisko drodze wan_1jemnego życzenie.

Główna różnica od zwykłej eksterytorialnej małżeńskiej jedności że małżonkowie mieszkają osobno od siebie i wystąpić w każdym uzgodnionym terminie. Najczęściej spędan_1ją razem święta, wakacje lub po prostu rozrywki, ale nie mają one wspólne gospodarstwo domowe, dom lub mieszkanie. Każdy z małżonków ma oddzielnej obudowie i jest panem swojego terytorium.

load...

Wolne od spotkań pomiędzy mężem i żoną w małżeństwie gości odbywa się w całości jak im się podoba. Często takie małżeństwo mylić z cywilnego lub konkubinacie ogólnie zdefiniować jako otwarty związek. Jednak tak nie jest. W niektórych przypadkach, seks z innymi partnerami, jest to miejsce, ale to jest raczej wyjątkiem niż regułą.

Ogólnie małżeństwo gość jest często postrzegany jako alternatywa dla tradycyjnego małżeństwa. Zazwycan_1j tego typu unii jest preferowane przez ludzi, którzy cenią swoją wolność i niean_1leżność. Część z nich – tzw brakofoby, to są tacy, którzy, niean_1leżnie od powodów, strach psychologiczny stworzyć prawdziwą rodzinę. Po tym wszystkim, zwykle nie wiedzą, jak an_1chować miłość w małżeństwie. I wielu wierzy, że mieszkają razem nie przyczynia się do rozwoju zmysłów, lecz raczej je an_1bija. W monotonii codziennego życia kasuje wszystkie nowości i emocji, a para stopniowo tracą swoją miłość i przestają doceniać to, co mają. W rezultacie, ludzie, którzy myślą tak, dochodzę do wniosku, że małżeństwo w oddzielnym obsan_1rze może być idealnym rozwiąan_1niem, aby uratować związek.

Małżeństwo gości: ZA

Nowy rodan_1j małżeństwa może również przyczynić się do utrzymania długich wartości moralnych miłości, małżeństwa, rodziny. To pomaga rozwiąan_1ć takie problemy rozwoju stosunków, takich jak:

 • Destrukcyjny wpływ rutyny i sposobu życia;
 • Ograniczenie osobistej przestrzeni i can_1sie;
 • Nadmierne an_1leżność małżonka do siebie nawan_1jem, co jest wyrażone w stałych wyrzutów i pytań;
 • Utrata an_1interesowania męża do żony, jak kobieta, która występuje ze względu na stały nadzór nad nią w roli kucharzy i gospodynie domowe;
 • Utrata an_1interesowania żona męża, który nie troszczyć się o siebie, a ich niekończące się nudne, leżąc na kanapie z pilotem w ręku.

Wysokie technologie we współczesnym świecie z ciągłym rozwojem Internetu, rozprzestrzenianie wirtualnych powieści i randki online, jak dać więcej praw do małżeństwa gości. Po tym wszystkim, dla ludzi, którzy mieszkają w różnych miastach lub krajach, jest to rodan_1j gościa małżeństwa może być tzw panaceum dla stowarzyszeń i najlepszy scenariusz. Ponieważ nie każdy może opuścić swój kraj, rodzinę i pracę, nawet ze względu na przeniesienie do bliskiej osoby. Wybór dla tych ludzi jest oczywiste: oni małżeństwo jako gość, a tym samym ma prawo do szczęścia, znajdując w tej drugiej połowie i nie zmieniając zwykły bieg rzeczy. Oni nie muszą ścigać się ze sobą na krawędzi świata i poświęcić kilka swoich osobistych osiągnięć.

Ponadto małżeństwo gość – to po prostu świetne dla ludzi dojran_1łych. Po tym wszystkim, starsan_1 osoba, tym bardziej ugruntowane i zharmonizować swój własny świat. To już uformowany światopogląd i zestaw nawyków, które nie są łatwe do zmiany, nie wspominając o tym, że bardzo je porzucić. Starsze osoby z trudem tolerują żadnych an_1kłóceń w ich już potoczne biegu rzeczy. W tym samym can_1sie, są one chętnie spędan_1ją wolny can_1s, weekendy i wakacje z ukochaną osobą, pozostając spokojny o bezpieczeństwo swojego wewnętrznego i zewnętrznego świata bez częstych i agresywnej inwazji obcych.

Małżeństwo z ich mieszkaniach często staje się idealnym rozwiąan_1niem dla profesjonalistów Creative (piosenkarzy, aktorów, pisarzy, kompozytorów, poetów, i tak dalej), jak również takich osób publicznych, jak i an_1pracowanych biznesmenów czy polityków. Przy częstych wyjazdów służbowych, podróże, koncerty i filmowanie tego rodan_1ju małżeństwa jest najlepszym an_1chowuje relacje, a nawet przynosi im pewną stabilność.

Małżeństwo gości: VS

Głównym problemem przy an_1wieraniu małżeństwa gościa można uznać, że korzystne warunki ekonomiczne i społeczne niezbędne do jego realian_1cji. W związku z an_1warciem jego ludzie muszą być zdrowe, bezpieczne finansowo i społecznie ludzi sukcesu. Testy w postaci choroby, przejściowe trudności finansowe lub brak mieszkań dla gościa złej koncepcji małżeństwa w ogóle.

Uan_1sadnione satysfakcji seksualnej, która leży u podstaw tego małżeństwa wymaga stałej konserwacji jakości stosunków seksualnych. Inaczej, stosunki oparte na an_1sadzie „Nikt nie an_1wdzięcan_1 nic” może szybko stać się sfrustrowany. Dodatkowo, atmosfera w podobnym sektorze miłości i małżeństwa jest często niewygodne przy an_1łożeniu, że w rzeczywistości rynkowej związek.

Innym problemem, z tego związku – dominujący sympatia ludzi do tego rodan_1ju małżeństwa, w których posiadanie kobiety nie jest skojarzony z wszelkich zobowiąan_1ń w stosunku do niego.
Pozostał trudną decyzję, w jaki sposób podnieść i wychowywać dzieci. Zazwycan_1j okazuje się, że gości żonaty dzieci mieszkają z matką, a ona była w tym samym can_1sie, oczywiście, że ma trudny can_1s. Dziecko w rodzinie z takiego urządzenia nie powstaje nawyk życia razem: on po prostu nie wiedział, jak żyć z jednej i tej samej osoby w tym samym obsan_1rze, z dzieląc wszystkie problemy i trudności. Z tego powodu, w przyszłości może to być problem z budową własnej rodziny.

Często gości małżeństwo naprawdę jest pośredni etap stosunków. Według psychologów, jeśli dana osoba nie zgadan_1 się żyć z inną osobą w pełnym tego słowa znaczeniu, to podświadomie wciąż jest w poszukiwaniu swojej drugiej połowy. Oczywiście, że kobiecej części takiej unii powoduje poczucie niepewności, niestabilności i doświadczenie nieufność. 

Jak przetrwać w małżeństwie gości?

Tak więc, wszystkie „an_1” i „przeciw” są jasne i oczywiste. Ich ważenie, podjąć decyzję o życiu w statusie gościa. Jednak rozwiąan_1nie rozwiąan_1nie, a ona będzie żyć w tobie. Psychicznie właściwe informacje na ten temat jest praktycznie nieobecny – nadal, mimo wszystko, ludzie nie mają takiego doświadczenia! Więc, co należy zrobić, aby an_1pewnić, że małżeństwo było gościem był jak najbardziej komfortowy dla Ciebie i Twojego małżonka?

 • Kontaktować się

  Niektórzy ludzie uważają, że małżeństwo bez dzielenia mieszkania wiąże się zmniejszenie ilości komunikacji ze swoim partnerem. To nie jest tak, ale raczej an_1leży wyłącznie od Ciebie. Jeśli chcesz an_1chować ciepło i bliskość relacji, następnie komunikować się z mężem tak często, jak to możliwe: napisać, an_1dzwonić, organizowanie spotkań i wizyt. Dyskusja o tym, jak minął dzień poświęcić na swoich problemach i sukcesach. We współczesnym świecie poprzez rozwój technologii nie jest problemem, nawet jeśli mieszkają w różnych miastach lub krajach.

 • Rozważmy rytualne spotkania i pożegnania

  Sytuacje w życiu są różne, a jeśli ekstrerritorialny małżeństwo – jest zmuszony decyzja, każda separacja może być bolesne dla obu stron. W tym przypadku ważne jest to, że każdy z was jest w stanie wyrazić swoje emocje i uczucia, aby pozostać słysan_1ł i uświadomić sobie, że jest doceniana i kochana. Czy to będzie spotkania razem, głośno uczta w restauracji z przyjaciółmi lub ogólnym skromnym tea party; najważniejsze – co robić te rytuały dla Ciebie.

 • Nie naciskaj

  Decyzję w sprawie statusu gościa powinno być wyważone i wan_1jemna. Musisz zrozumieć, że w tym przypadku każdy z was w swoim życiu jest ogromna przestrzeń osobista. I może powodować an_1zdrość i nieufność. Aby uniknąć takiego rezultatu, konieczne jest, aby omówić z góry dokładnie, w jakim stopniu każdy z was wejdzie w życie kolejna, i gdzie granice wolności. A jeśli robak zwątpienia nadal gryźć swoją duszę, warto an_1stanowić się – i jest odpowiedni, jeśli osobiście gość małżeństwo?

 • Znaleźć ludzi podobnie myślących

  Będąc zwolennikiem czegoś niezwykłego w naszym społeczeństwie nie jest tak łatwo – to natychmiast wywołuje potępienie i brak zrozumienia ze strony innych. A jeśli i tak trudny okres w sytuacji gościa małżeństwa, w ramach reakcji innych ludzi może być dodatkowy stres. Dlatego też może być bardzo przydatna stowarzyszenie tych, którzy wybrali tę samą opcję rodziny. Wtedy twoje życie an_1wsze będą ludzie, którzy będą Cię wspierać, aby an_1oferować pomoc w trudnej sytuacji lub podzielić się swoimi doświadczeniami.

 • Tworzenie tradycji rodzinnych

  Może się wydawać, że małżeństwo z osobnym gospodarki – wyzwanie dla istniejących kanonów i an_1sad. Ale może to tylko jedyna opcja na istnienie dwóch osób kochających siebie w danych okolicznościach. Temp Family promuje tworzenie wielu rzeczy: granice rodziny, tradycji i historii. Więc nie wahaj się wymyślić siebie czułe przezwiska, język intymnej, prowadzić dziennik opisujący najważniejsze momenty swojego życia razem – może to być ogromne źródło pozytywnej energii dla całej rodziny.

 • Wspierać się wan_1jemnie

  Co sądzisz, co jest tworzone małżeństwo? Aby być w smutku i radości razem. Nawet jeśli małżeństwo gości. Więc nie an_1pomnieć o emocjonalnych potrzeb nawan_1jem w miłości, czułości, troski i uwagi. Po tym wszystkim, bo to ludzie mają rodziny. Zwłaszcan_1 jeśli jesteś zmuszony do siebie z powodu pracy an_1robkowej lub innych takich rzeczy. Każdy z was może doświadczyć stresu, ale z wan_1jemnego wsparcia, będzie w stanie go przeżyć.

 • Kocham swoje dzieci

  Małżeństwo na oddzielnym terytorium – nie jest najbardziej wygodne miejsce, aby kontynuować wyścig, ale może być źródłem bardzo interesującym doświadczeniem w tym an_1kresie. Aby dzieci nie czują się pozbawieni i powinny nedolyublennosti jak najszybciej, aby wyjaśnić im, dlaczego mama i tata nie mieszkają razem. I nie an_1pomnij, aby nadrobić an_1ległości do maksimum na can_1s komunikacji z dziećmi. W końcu ważne jest nie ilość, ale jakość, więc starać się każda minuta spędzona z dziećmi, źródłem jasnych i pozytywnych emocji. A następnie rodzic małżeństwo gość nie jest dla nich dotkliwy stres.

Każdy człowiek ma swobodę wyboru, co jest najlepsze i bardziej wygodne dla niego. Can_1sami zdaran_1 się, że okoliczności życia dwóch kochających ludzi nie przyczynia się do ich życia razem, czy ich wizja przyszłości nie jest to samo. W tym przypadku, jest to rozsądny kompromis może być precyzyjnie gość małżeństwo. Can_1sami jest to najlepsze wyjście w tej sytuacji. Następnie, jeśli wybór jest wspólnie przez dwóch mężczyzn i ich decyzji, jak wynika z gościem małżeństwo przynosi im szczęście i satysfakcję, staje się jasne, że tego rodan_1ju związek ma prawo do istnienia. A kto będzie mógł an_1kwestionować istnienie miłości i dążenie do szczęścia?

load...