Małżeństwo bez dzieci: dlaczego mąż nie chce dziecka

Każdy, kto oglądał transfer „w świecie zwierząt”, z pewnością dał samego siebie Ojcu, że osobą, która będzie dużo lepiej, zawsze ciepła; Jedz co chcesz, a nie to, co jest; Parowanie – przyjemność, nie tylko do reprodukcji, raz na sezon. W ogóle, same korzyści. Być może, w zakresie zaspokajania potrzeb i pragnień ciała, tak, ale z możliwością, że mamy coś, co jest nie tylko „zabawa”, ale także „odpowiedzialna” .Oglavlenie:

load...

Możliwość dokonania „wybór” nie tkwi w królestwie zwierząt: samiec nie sądzi, czy wziąć udział w zalotach podczas godów; Wie, że jeśli nie wygra kobieta, nie pozostawiają potomstwo, to natura – nie sądzi on. Mamy również możliwość wyboru, a czasem sprawiają, że bardzo trudne. Okazuje się, wybór może mieć zastosowanie również do komórek potomnych.

„Jak mogę wybrać: pozostawić na swoich spadkobierców, czy nie?” – Pytasz. Być może to tylko możliwe. To jedna z mojego starego znajomego, aby uzasadnić swój wybór nie ponosi fakt, że setki tysięcy świata porzuconych dzieci rodziców i jej wybór – do adopcji. Argumentować i nie potępiam, choć widok nie jest udostępniany.

Ludzie są takie same dla zwierząt, więc chęć zostawić potomstwo też tkwi w nich. Mimo, że nie są zapładniane przez pierwsze najlepszego partnera nad morzem, ale istota jest podobna: spotkanie – miłości – dzieci. I tylko jeden element odróżnia nas od zwierząt.

Miłość

Korona tego uczucia – dziecko. Co może być wielki akt miłości kobiet do mężczyzn i mężczyzn do kobiet niż chęć posiadania dzieci? Bez tych dwóch „kochanków” – tak współlokatorów, którzy dzielą wspólne życie, które jest komfortowe i wygodne, aby udostępnić funkcje rodziny i którzy nie widzą potrzeby, aby zostawić w tyle potomstwa. Jeśli obie strony zgadzają się, że nie ma żadnych problemów. Ale co, jeśli ktoś ma jeden z małżonków nie chce dzieci? Co to znaczy na sekundę?

load...

Zgodnie z logiką powyższego, jeśli człowiek nie chce dzieci, to najprawdopodobniej, nie jesteś „ci ludzie”, czyli On cię nie kocha, bez względu na to, co powiedział. My tutaj nie rozważyć przypadek, gdy młody człowiek z dziewczyną spotkał się kilka nieszczęśliwych miesięcy i postanowiła sprawdzić sobie dziecko, prosząc go, aby to ważne pytanie: czy chce on od swoich dzieci? Jest to opcja, kiedy facet nie musi odpowiedzieć „tak”: trochę znają, nie mają czasu, aby się zakochać, albo po prostu nie podoba, zbyt młody i zbyt pijany. Nasz kontyngent analizy do dziś – bardziej poważne publiczności.

Sytuacja 1 – Światło

Najprostszym i najczęstszym – facet z dziewczyną nie jest młodzieży; tam trochę dłużej niż katar trwa; mogą żyć razem w jednym słowem, wszystko co prowadzi do ślubu. I co za ślub bez miłości? A czym jest miłość bez dzieci? W tym przypadku kobieta jest zobowiązany do zwrócenia się do faceta, nawet jeśli chciałby dziecka, kiedy i jakiej płci (to ostatnie nie jest obowiązkowe). Jeśli tak – wszystko jest OK. Jeśli nie – to okazja do refleksji. Powód myśleć nie tylko o to, czy cię kocha, ale czy należy kontynuować związek.

Prawo rodzinne przewiduje prawo członka rodziny do rozbicia małżeństwa, jeśli dwa nie mogą lub nie chcą mieć dzieci. Oznacza to, że prawo do macierzyństwa i ojcostwa – nawet główne warunki prawa. Dlatego, jeśli pół wobec spadkobierców, a następnie jego argumenty nie można dotknąć: masz prawo do dzieci. Nawet jeśli nie ma 🙂 miłości.

Sytuacja 2 – Standardowy

Żyjesz kilka lat żonaty, bezpieczna finansowo, mają wystarczająco dużo wolnego czasu i bez takich. Nadszedł czas, aby mieć dzieci, ale mężczyzna nie chce. Argumenty ze swej strony może być cokolwiek, ale najprawdopodobniej, twój kolega bardziej docenia komfort życia razem z wami, a nie ciebie samego. Jeśli jego reakcja na swojej propozycji poczęcia dziecka – jednoznaczne „nie”, a następnie zapytać, czy on cię kocha, to nie ma sensu. Wyjściem jest podobny do pierwszego przykładu wykonania, ale posiada własny złożoności.

Sytuacja 3 – Indywidualna

Niestety, nie wszystkie małżeństwa mają się dobrze, ludzie rozwodzą się, w końcu znalezienie nowych partnerów w życiu, czasem samo nieszczęśliwa w miłości. Posiadanie dzieci w pierwszym małżeństwie, często w drugim nie chce. I wiesz, może to jest normalna sytuacja, ponieważ nie wszystkie ożenić się po raz drugi na szczerej miłości netto. W tym przypadku, należy racjonalnie rodziny: mężczyzna zarabia, kobieta chroni dom rodzinny – zarówno komfortowe i wygodne. Gdy wszystkie ręce, podoba Ci się ten człowiek, ale on nie chce dziecka, jesteś w trudnej sytuacji. W złożonym, lecz rozwiązywalne, a wszystko, co jest potrzebne do jego rozwiązania – jest cierpliwość i perswazji.

0.

Love-marchewka

Jeśli nie chcesz ze swojego ukochanego dziecka, nie kochasz go! Można powiedzieć, że prawdziwa czysta miłość – to niekoniecznie dzieci, tym bardziej, że oboje tak uważasz? Potem oboje nie mają pojęcia, co to czysta szczerej miłości!

Ivan Sopiga

load...