Malowanie brwi w domu

Zawartość:

Absolutnie każda kobieta wie, że ładne, zadbane brwi zakrzywiony kształt daje osobie szczególną atrakcją i urok. Dobrze zdefiniowane brwi pożądany kolor – jest to element obrazu, który sprawi, że rysy twarzy są bardziej subtelne i wyrafinowane. Oczywiście, możliwe jest, aby odcień brwi codziennie specjalnym ołówkiem, dokładnie rysując linię regularnym kształcie, a wieczorem, aby znaleźć czas, aby zmyć makijaż. Ale większość dziewczyn wolą mieć długotrwałe odporny na plamy, ponieważ w naszym szalonym czasie liczy się każda sekunda – więc po co marnować czas na tych procedurach każdego ranka? Dla wielu z nas o wiele łatwiej iść do dobrego salonu piękności, gdzie mistrz zawodowej plamę delikatnie brwi w odpowiednim kolorze. Ale jeśli z jakiegoś powodu nie chce nigdzie iść, można malować brwi i w domu, w spokoju.

load...

Malowanie brwi domu – proces ten jest ważny i odpowiedzialny. Na początek będzie musiał odwiedzić sklep perfum i kosmetyków, aby znaleźć i kupić odpowiednią farbę do brwi. Wybór tych kolorów nie są tak małe: jednorazowe i wielokrotnego użytku farba, proszek lub specjalnym żelem. Podstawowe kolory: czarny, brązowy i szary. Nie staraj się zaoszczędzić pieniądze na farby do brwi i zakupić pudełko wątpliwych produktów, które wygasły. Konsekwencje mogą być bardzo nieprzyjemne, z niestabilnością barwienia, wykańczania z oparzeniami i utratą włosów. Nie należy również używać farbowania włosów, ponieważ może to spowodować uszkodzenie struktury brwi i uszkodzić delikatną skórę twarzy.

Pomalować dom brwi tonem włosy, będziesz wyglądać naturalnie i modne. Ale jeśli jesteś naturalną blondynką, to rozjaśnić brwi niekoniecznie – właściciele blond włosy jest zalecany do malowania brwi o jeden ton ciemniejszy. Jasnowłosy dziewcząt będzie pasować wszystkie odcienie brązu – Im bliżej do koloru włosów, tym lepiej. Upalny brunetki idealnie czarne. A dla dobrego czerwonego terakoty i złotym kolorze. Nie zapomnij podać poprawną formę brwi. Można to zrobić zarówno przed jak i po farbowaniu.

Przygotowanie do procedury barwienia

Przed rozpoczęciem testu suwaka czułości barwienia skóry. Z wacikiem, zastosować trochę barwnika na zewnątrz zakrętu ramieniu czekać dwadzieścia minut. Jeżeli w tym czasie nie występuje podrażnienie skóry, co oznacza, że ​​farba jest właśnie dla Ciebie. Przeciwwskazane barwiące brwi dla ludzi cierpiących na choroby zapalne oka.

Narzędzia potrzebne do barwienia

  • Instrukcje do farbowania, który jest dołączony do farby do rzęs;
  • Czystego pędzla rzęs lub wacika do malowania;
  • Szkła lub ceramicznych mały rozmiar dla przygotowywania farby (UWAGA: w żadnym wypadku nie należy używać naczyń metalowych zostały zawarte w utleniaczem tuszu);
  • Rękawice gumowe lub celofan i ręcznik, aby chronić swoje ręce i ubranie z farbą;
  • Wszelkie tłuszczu krem ​​do ochrony skóry przed farby wokół brwi;
  • Płatki kosmetyczne lub chusteczki do usuwania nadmiaru farby.

load...

Brwi w domu

Brwi w domu zaczyna się od przygotowania farby na dołączonej instrukcji. Rękawica ochronna może być noszony bezpośrednio lub bezpośrednio przed zabiegiem. W dania zostały przygotowane, trzeba wycisnąć trochę barwiące – około dwóch miligramów. Następnie dodać do farby ośmiu do dziesięciu kropli utleniacz (nadtlenek wodoru), mogą być zastąpione przez jeden gidroperita tabletka rozpuszczona w jednej łyżeczce ciepłej przegotowanej wody. Wszystkie składniki dokładnie miesza się aż do uzyskania gęstej masy. Nie zdziw się, jeśli pierwsze użycie mieszaniny farby oryginalny kolor zmieni jasny: kolor ciemnieje podczas interakcji z włoskami brwi. Gotową farbę należy zużyć natychmiast.

Tłuszczu krem, smarować skórę wokół brwi. Szczotką lub bawełniany wacik typ niewielką ilość lakieru i delikatnie nałożyć grubą warstwę gładkich brwi. Starają się uniknąć farby na błony śluzowe oczu. Jeśli tak się stanie, natychmiast przepłukać oczy dużymi ilościami wody. Stojak maksymalnie piętnaście minut, farba, a następnie usunąć resztki suchą bawełnianą wkładkę.

Kończąc procedury należy starannie płukane w ciepłej wodzie brwi. Jeśli farba jeszcze dostanie się na skórę, trzeba wacikiem nasączoną kremu tłuszczu, szczotki i delikatnie masować obszary zabarwione. Jeśli ta metoda nie działa, użyj płynnego mydła. W przypadku małych włosków poza linią brwi, kolor, można je wyciągnąć pęsetą.

Teraz, gdy wiesz, jak malować brwi w domu i będą mogli eksperymentować z kolorem. Procedura brwi powinny być powtarzane raz w miesiącu, w zależności od tempa wzrostu farby do włosów i wysokiej jakości, który został użyty.

Farbowanie brwi pielęgnacji po

Natychmiast po barwieniu brwi, stosuje się mieszankę olejów, które mają korzystny wpływ na stan skóry i włosów (Nawiasem mówiąc, taka procedura może być prowadzone codziennie przed snem). Mieszaninę wytwarza się w sposób następujący: Pięć gramów oleju rycynowego, dziesięć gramów słonecznika i pięć gramów oleju łopianu razem w małym pojemniku. Najlepiej nadaje się do tego celu rury tuszu stosowanych: wypłukać ją dokładnie oczyścić resztki produktów kosmetycznych i wylać do mieszaniny olejów. Olej do masażu pocierać brwi, skórę, włosy, grzebienia szczotek w pożądanym kierunku.

Jeśli masz bardzo wrażliwą skórę i włosy na brwi mają tendencję do wypadania, zalecamy przejście do następnego olejów kompres:

  • Pół łyżeczki oleju lnianego;
  • Piętnaście kropli oleju rycynowego;
  • Dwie krople oleju kamfory.

Mieszać olej w powyższych ilościach, a otrzymaną mieszaninę ogrzewa się nieznacznie. Potem bierzemy paski bawełna, zaimpregnować je ciepłą mieszaniną oleju i umieścić na brwiach. Dla większego efektu nad kompres można położyć papier pergaminowy i ciepłej i suchej szmatki.

load...