Mało znanym sposobem na przezwyciężenie plateau odchudzania się

Zawartość

Co zrobić, gdy waga zatrzymuje się i nie rusza? Mam nadzieję, że nie dostanie w histerię i nie siedzieć na kefir. Kiedyś napisałem o tym, co można zrobić z treningu siłowego – styl zmiany treningowy, dodać nadzbiorami, trisety, połączyć ćwiczenia „Kręgi” Wreszcie, dodać do masy i zmieniać liczbę powtórzeń. Co jeśli to wszystko nie pomaga. Gratulacje, dostosowanie do obciążenia jest znacznie wyższa niż w przypadku większości podnośników, i można zrobić wielką karierę w tym sporcie. Tak, to tylko stracić tej wagi …

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego nie możemy przezwyciężyć adaptacji poprzez zmianę „gęstości»

To proste – możliwość mięśni, kości i układu nerwowego nie są nieograniczone. Nie można ciągle zwiększać ciężar roboczy, przesuń suwak „” w dół na symulatorze lub po prostu zrobić nieskończoną liczbę rozwiązań. W pewnym momencie poczujesz, że limit wagowy a praca z nim jest niemożliwe, bóle stawów, złamania urządzenia. Ale podejście 3/2 „z góry” niewiele pod względem wzrostu mięśni i / uszczelnienia planu odchudzania.

Zwiększenie liczby podejść do granicy obarczona:

  • Utratą formy, czyli sztuka wykonywania ruchu;
  • Uraz lli_1;

  • Przemęczenia układu nerwowego i szybkim początkiem pkt 1;
  • Ale wzrost spożycia kalorii, gdy strategia ta jest minimalna, wbrew opinii większości konwencjonalnych

. Ci, którzy trenować w domu, jeszcze częściej po prostu zwiększyć liczbę powtórzeń, co wpływa na uprawy spektakularnym moc i wytrzymałość na utratę tłuszczu … nie.

load...

W tym celu konieczne jest, aby skorygować zrozumieć – nie radzę Ci stale zastosować metodę opisaną poniżej, i nie polecam, aby rozpocząć z nim. Pierwszy „etap” adaptacji koniecznych do przezwyciężenia „obschesportivnymi” oznacza, że ​​to zwiększenie wagi operacyjnych amplituda wykonywania ruchów, w przypadku gdy pozwala maszyny oraz zastosowanie takich technik instruktażowe jako połączenie ćwiczenia nadzbiorami, „cykli” a nawet korzystać z drop-sety.

Ale kiedy wydaje się, że „wszystko, wszystko zrobione i wszystko inne zawiedzie”, lub jeśli już wykonywaniu rzekomo utraty wagi, ale to nie miało miejsca z odpowiednią dietą, można spróbować z procedurą opisaną poniżej.

[Powrót do spisu treści]

Koordynacja / Metoda funkcjonalna zwiększając intensywność

Czy wiesz, dlaczego wszystkie rodzaje trenerów gwiazd jak wielu „Walking rzuca z obiektu nad głową” i kuca „perwersyjne” raczej niż proste bazy danych? Opcje mogą być dwa – albo ich klienci są po prostu boi podstawy i nie rób tego, aby „zachować łaskę”. To, nawiasem mówiąc, jest śliski i nieuzasadnione stanowisko. Albo oni już są „udelat” tak, że im głębiej – tylko osiągnięcia sportowe lub cokolwiek.

Ogólnie rzecz biorąc, metoda koordynacji jest skomplikować zwykłe prasy amerykańskiej trakcji-zginającorozciągających tak aby przesunąć środek ciężkości i obciążenia mięśni z innego punktu widzenia. Ponieważ nie jest to po prostu „alternatywne ćwiczenia” dość osobliwa technika, jest jeden prosty, ale głębokie w swej filozoficznej składnik zasady – bez trenerów.

Tak, należy przede wszystkim nauczyć się pracować z hantlami, ponieważ istnieje więcej możliwości, aby zmienić kąty notorycznie zastosowaniach energetycznych.

[Powrót do spisu treści]

Jak to wygląda w praktyce

Na przykład, w pierwszym treningu squat, rzuca się, prasy, w pozycji leżącej, ciągnąć sztangę lub hantle na brzuchu i stojących w barze. Wszystkie ćwiczenia są wielostawowe, pozornie, jak uczynić je bardziej funkcjonalny i?

Po pierwsze, działa przy wsparciu – na przykład przysiady można zrobić w stojaku na „okrągłe” z nagim, albo nawet na jednej nodze „gun”. W drugim przypadku obciążania początkujący nie potrzebują i „Advanced” przybrać na wadze w ręce przeciwnej nodze roboczym. Wydaje krutovato? Następnie wystarczy wsunąć parę naleśniki z baru pod piętą i spróbuj niezbyt pochylić się do przodu pod ciężarem baru, będzie działać też.

Z atakami masa opcji – albo zaczniesz robić je w dynamiczny, przenosząc się do ataków-krokach lub podnieść „wstecz” stopę na podłożu, a otrzymasz Split-squat, a nawet umieścić „Front” stopę na najniższym stopniu, i „z powrotem” – do skarpetki na podłodze.

Ława radzę zostawić w spokoju, to nie jest „doskonały”, jeśli znajduje się ona cięższa niż połowę swojego własnego ciężaru. Jeśli wzrosła do tego opracowania dodatkowego zestawu plyometric pompek – tak, stop, pompki i jednoczesne „luki” w dłoni, miękkie lądowanie, powtórz. Albo „na zaminochku” po benching kompletny plan najczęstsze pompek na trybunach, powinno działać. Dla tych, dla których połowa jego masy jest nieosiągalna, to ja generalnie radzą, aby stracić na wadze w czasie … rzucić prasę i zrobić to raz na 1-2 miesiące, a nie co drugi trening. Lepiej jest zrobić pompek z nogami wyprostowanymi, wszystko pójdzie więcej zabawy.

Pchnięcie w brzuch w ogóle może być zastąpiona przez miliony różnych projektów od „nogi do lonży, ramię podtrzymujące na udzie, praca – napisali w dół.” Najbardziej zabawne – z ciężarkami, gdy potężna wybuchowa rzut poziomy prowadzi do pasa, a w dolnej pozycji – prawie dotyka podłogi.

Ale bar skomplikować wiatr – możesz polegać na fitball ramion lub nóg, blokada nóg w TRX zawiasy, polegać na jego nagie … lub po prostu pochetche śledzić technikę.

Z „pionowe” zhimami i pręty zbyt proste. Pierwsze mi trakcji Króla z ciężarkami lub hantle, należy pamiętać o „pół ciało”, i nie zajmuje zbyt dużo na wadze. Ławka stoi – na ławeczce z hantlami siedząc na fitball, czy kręgosłup i centrum procedurą ciała – poprzez wciśnięcie ciężarów w ramię z tym samym rozszerzeniem zhimom stojącej / siedzącej. Apetyt na głowie – ciągnięcie, jeśli jeszcze nie, lub ciągnięcie z ciężarkami, jeśli masz już opanowane. Dobrze hiperprzeprostna można zrobić nie tylko w oparciu o „maszynie”, ale także z „brzucha na fitball, ręce do przodu.”

Ogólnie rzecz biorąc, celem metody jest powikłaniem koordynacji treningu. I podejście / opuścić powtórzeń, jak chcesz, i jak to lepiej schudnąć. Eksperymentuj!

load...