Mała czarna: biorąc przykład z gwiazdami

Odkąd Koko Shanel przedstawił wspaniały prezent dla kobiet, minęło więcej niż 80 lat, ale nadal mała czarna zajmuje poczesne miejsce w niemal wszystkich pokazach mody. Według stylistów, ten strój powinien zdecydowanie być w szafie każdej kobiety. Jak wybrać „model” i co to połączyć naukę z przykładów gwiazd.

load...

Niezbędny w każdym środowisku i sytuacji, mała czarna jest uważana za niezbędną podstawową rzeczą kobiety szafa. Ze względu na różnego rodzaju dekoracji, różne sylwetki i linii cięcia, każdej kobiety, niezależnie od wieku, masy ciała i proporcje rysunku można odebrać mała czarna model, który idealnie akcentowa jej urodę i osobowość.

Dla niektórych gwiazd dziwaczny wybór ubrań jest często częścią autopromocji. Dlatego też, biorąc przykład z bożków w wyborze takiej skromnej pozycji kobiecej garderoby, nie zapomnij o tym, że zasady dobrego smaku nie został odwołany.

Merayya Kerri

Na zdjęciu od lewej: Wybór małej czarnej poczyniono dziewczynę bardzo źle. Ten strój, bardziej jak sweter z dzianiny, trudno nazwać strój. Nie ma sporu, jeśli pani ma coś do pokazania innym. Jednak Merayya Kerri jest wyraźnie przesadzone, wystawiając dla wszystkich, aby zobaczyć jej piersi. W takim stroju bez stylizacji, bez znaczenia, czy nawet seksualność.

Po prawej: Właściciele zaokrąglone formy należy bardzo starannie rozważyć wybór sukni z miękkiej cienkiej dzianiny. Po tym wszystkim, materiał ten może podkreślać nie tylko swoje mocne, ale wszystkie zmarszczki na ciele.

load...

Warto również zrezygnować style dekoracyjne draperie, asymetrycznie położonych na poziomie pośladków. Dają jedynie cyfra głośność i wizualnie uczynić go bardziej przysadzisty.

Holly Madison

Ubierz tę dziewczynę – jest kolejnym przykładem namiętnym pragnieniem pokazać innym swoje wdzięki. Gorset tej sukni jest wyraźnie przeznaczony dla skromnym biustem, z której wypadają z niego amulety wydają się nieproporcjonalne głośności.

Wydaje się, że wybór stroju, ona zaprojektowana do zwalczania miejsce otaczającą ich formy.

Jessica Simpson

Na zdjęciu od lewej: Sukienka ubrana dziewczyna, nie odpowiada jej wieku. To jest najprawdopodobniej przeznaczone dla cienkich kobiet po czterdziestce, a młoda dziewczyna wywołuje poczucie niespójności i dysharmonii.

Prawo: Nie ma sporu, że czarna sukienka z cekinami haftowane wygląda bardzo elegancko, ale tylko na bardzo szczupłych pań młodych, jak błyszcząca powierzchnia wizualnie zwiększyć swoją objętość, dodając o kilka kilogramów.

Co stanie się wizualnie równoważyć masywne ramiona i biust, a także wydłużyć tułów, który wydaje się nieproporcjonalnie krótkie, ta sukienka jest to bezwzględnie konieczne, aby dodać do długości 6-7 cm.

Chociaż w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest generalnie zmienić strój na coś bardziej odpowiedniego.

Rihanna

Ubierz dziewczynę nie ma krzty elegancji. Delikatna sprawa dokładnie prześwietlenie, pokazując innych użytkowników bieliznę.

Oprócz długości tej sukience nie ma nic pozytywnego. W tym stroju jesteś mało prawdopodobne, aby być w stanie zrobić dobre wrażenie, po prostu stworzyć poczucie wstydu w innych.

Shona Wyślij

Strój, w którym nie ma żadnej tajemnicy. Poprzez tkania strój, noszone przez dziewczyny, można zbadać wszystkie cechy anatomiczne konstytucji.

Być może jest to świetna opcja stroje kąpielowe, ale nie więcej. W tym stroju, noszony na kostiumie kąpielowym, właściwe jest wyświetlana tylko w kawiarniach przybrzeżnych. Jednak nie jest to absolutnie nadaje się do każdego innego hobby.

Kim Ketroll

Chociaż model sukienki są bardzo eleganckie, ale aktorka nie siedzi bardzo ładnie. Wrażenie psuje źle dopasowane stanik. Oczywiście ten strój jest przeznaczony dla większej biustu.

Dlatego przy wyborze sukni jest bardzo ważne, że górna część została doskonale siedzi na rysunku, w przeciwnym razie niechciane zmarszczki i fałdy stworzy efekt obwisłych piersi.

Madonna

Cały zestaw nie był całkowicie nieskuteczne. Po tym wszystkim, na pierwszy rzut oka ta sukienka, idealnie siedzi na rysunku, nie ma wad. Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej dobry, prawie wszystkie wykorzystywane w materiałach zestawu są gęste, powierzchnia pochłaniającego światło. Na przykład, gęste czarne pończochy i rękawiczki wysokiej wybrany jako akcesoria.

Decyzja ta była ociężała. Nawet próba dywersyfikacji pakietu ze względu na buty i torby lakierniczych nie byli w stanie uratować sytuację.

Zestaw zawiera notatki niekompletności, nudy i monotonii.

Heidi Klum

Bez fanaberii, ciekawy i nowoczesny design, sylwetki i stylu w pełni zgodne rysunku. Przykładem małej czarnej jest najbardziej skuteczne w jego realizacji.

Kilka prąd rządzi Wybór małej czarnej

  • Przy wyborze sukienki, przede wszystkim, że nie należy kierować się nowoczesnymi trendami w modzie oraz cech postaci.
  • Wybierając sukienkę w szafie jako podstawy, konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do klasycznych, zwięzły sposób, który jest stosowne i właściwe w każdej sytuacji, niezależnie od mody.
  • Aby nie patrzeć wulgarnych, konieczne jest porzucenie modelu super krótkie z głębokim dekoltem. Wierz mi, to nie dodaje do swojej seksualności.
  • Przy wyborze małą czarną sukienkę na imprezach, wolą drobne tkaniny (satyna, aksamit lub koronki). Należy jednak zdać sobie sprawę, że ten strój do biura byłoby bardzo niestosowne.
  • Dla młodych dziewcząt idealnym wyborem – ubierać się tuż nad kolanem, dla starszych kobiet – tuż poniżej kolana.
  • Przy wyborze modelu projektowania strój należy zwrócić uwagę, aby zrównoważyć sylwetkę. Sukienka z pełnym spódnicy będzie wyglądać naprawdę dobrze przylegającej górze. Natomiast kołnierz i rękawy większość będzie wyglądać logicznie z wąską dolną częścią.
  • Sukienka ozdobiona koralikami, cekinami lub haftu Natomiast powinno być uzupełnione niezwykle lakoniczne akcesoriów. I odwrotnie, jeśli sukienka jest utrzymywana i zwięźle na cięcia, można bezpiecznie korzystać żywe akcesoria dekoracyjne i biżuterię.

Jeżeli nie można dokonać właściwego wyboru stroju dla konkretnego wydarzenia społecznego, poszukaj opcji win-win – w małej czarnej i otwartych butów.

load...