Makijaż wskazówki: jak wyciągnąć strzałę przed eyeliner?

Zawartość:

Luksusowe wyraziste oczy dziewczyna staje się bardziej atrakcyjne. Ten znany był już w starożytności. W związku z tym, od chwili, gdy dziewczyna próbowała w każdy sposób, aby nadać głębię jego wygląd z makijażu. Są eyeliner i wyciągnąć za pomocą strzałki sadzę. Dzisiejsze młode panie szczęście dużo więcej, bo teraz w ich dyspozycji, jest masa produktów kosmetycznych w celu zastosowania strzałek na oczy.

load...

Obecnie możliwe jest wykorzystanie ciekłego eyeliner, ołówek lub odbicia. Ale jeśli chcesz strzałkę, aby uzyskać wyraźny i jasny długo trzymane na powiekach, lepiej jest użyć do tego celu wyłożenia. Wtedy twój wygląd będzie bardziej zmysłowy i seksowny. Wszystko, co jest wymagane od ciebie – aby dokonać właściwego wyboru wykładziny i „wypełnić” rękę, dzięki czemu można łatwo rysować strzałki na oczach.

Nowoczesne środki kosmetyków

Oznacza to, że możemy teraz być użyty do rysowania strzałek, podzielonych na kilka grup:

 • Kompaktowy eyeliner;
 • Ciecz eyeliner;
 • Żel lub krem ​​eyeliner;
 • Ołówek stosowania strzałek;
 • Cienie eyeliner.

Ciecz eyeliner

Tego typu wkładki są dostępne w postaci flamastrem lub fiolkach z szczotek stożkowym. Wykładzina stosowana w cieczy do makijażu oczu, aby utworzyć żywy ekspresji strzałki, które kierują bardzo proste. Jednak, płyn eyeliner, to jest wadą. Schnie bardzo szybko, więc nie nadaje się dla początkujących, ponieważ poprawne dawnych niepowodzeń nie uda.

load...

Ale bez względu na to, płynny eyeliner jest wygodny w użyciu. To jest bardziej stabilny niż ołówkiem. W każdym razie, nieprzemakalna odczuwalne na skórze wodoodporną ładniejszy niż ołówek, z aplikacji, która tworzy wrażenie, jakby pokrywa leży cienki pasek plasteliny.

Węże kompaktowe

Dzięki niemu można rysować strzałki na oczy jasne, ale nie jest tak krzykliwe jak przy stosowaniu płynnego eyelinera. Ten produkt kosmetyczny nie ślizga się i nie smarować. Większość kompaktowych eyeliner jest wodoodporny, dzięki czemu doskonale trzyma z przodu przez cały dzień. Występuje w postaci sprężonego produktu pudropodobnogo, powodując wilgotnej szczotki.

Więc można narysować strzałkę aż kompaktowej eyeliner, trzeba mieć duże doświadczenie, ponieważ ten typ wykładziny jest używana głównie przez specjalistów. Dlatego marka profesjonalnych kosmetyków firmy przygotowali specjalny płyn do ich stosowania. Jednak najbardziej kompaktowy podvodok zastosowano cienkie pędzle, które są zwilżane w zwykłej wodzie.

Krem lub żel eyeliner

Krem lub żel eyeliner stosowane łatwiej niż cieczy, ponieważ ze względu kremowa konsystencja prześlizguje się nad szczotką prawie wieku, który pozwala narysować idealną linię. Dostosować strzałki, które zostały sporządzone za pomocą takich środków, po prostu. Wykładzina krem ​​najlepiej stosować z płaską syntetycznych szczotki z asymetrycznej krawędzi. Schemat kolorów kremowy eyeliner ołówki i znacznie gorszy płynny eyeliner, których wybór jest bardziej zróżnicowana.

Eyeliner

Ołówki są środki do wprowadzania stałych strzałki. Ze względu na fakt, że nie są rozmazane i łatwo skorygować, i są odpowiednie dla początkujących, którzy szybko nauczyć się rysować strzałki na oczy. Zakres kredek kosmetycznych niezwykle szeroka. Poza ołówki wszystkich kolorach tęczy, istnieją również perłowe i matowe ołówków o różnej twardości.

Dlaczego musimy różną twardość, pytasz? Na przykład, aby móc wyciągnąć pełniejsze i bardziej miękkie linie, ważne jest użycie miękkiej ołówek. Szczególnie jest to niezbędne do koloru wnętrza powieki. Aby stworzyć wyraźną linię, która odbędzie się w przedniej dłużej używać zwartego kij.

Jednakże takie ołówek, nie jest wadą. Po nałożeniu niedbale strzałki takie środki mogą uszkodzić delikatną skórę powiek. Ale należy pamiętać, że dla strzałki rysunek nie może używać kredki, kayaly ponieważ są zbyt miękkie i szybko rozmazany.

Cienie eyeliner

Ta opcja nie jest ostatni na popularności. Stało się to szczególnie ważne, od pojawienia się z wypalanej cieni, gdy okazało się możliwe w jednym prostym ruchem, aby pokryć całą powiekę i cienie więcej nasyconych barw zwrócić strzałkami. W zasadzie wiele konwencjonalnych prasowanych cieni pozwalają wyciągnąć taką samą grubą strzałkę, jakbyś rysunek wilgotną szczoteczką.

W celu umożliwienia Ci oderwać oczu Kosmetyk ten środek, trzeba kompaktowy suchą cieniu najciemniejsze odcienie i cienkiego pędzelka z zaostrzoną końcówką.

Formy strzałka

Aby utworzyć jasny makijaż oczu trzeba wybrać właściwy kierunek, który w rzeczywistości, a będziesz czerpać. W przeciwnym razie, można wyróżnić tylko braki. Ale trzeba podkreślić godność! Dlatego wszyscy się styliści strzałka dla oka powinny być szczegółowo zbadane i tak często, jak to możliwe do eksperymentowania. W tym przypadku, będzie w stanie znaleźć idealne nadaje się do Ciebie. To zajmuje dużo czasu, ale efekt jest tego wart. Odpowiednio nazwany jej make-up wygląd kobieta dostaje ekscytujące i intrygujące.

Zasadniczo wyróżnić następujące rodzaje strzałkami, jak kocich oczu, rąk i niewidzialnego strzałkę z rozdwajaniu.

Kocie oko

Ten typ jest najczęściej strzały. W tym przypadku, oczy muszą być w pełni przedstawić i strzały wskazówek historii up. W rezultacie, oczy wydają się nieco pochyłe. Ten obraz jest doskonały właściciele oczu okrągłego kształtu. Jeśli masz małe oczy, „kot” wygląd jesteś bezwzględnie przeciwwskazane. Jeśli zwrócić tego rodzaju strzałki, twoje oczy staną się niewidoczne.

Aby optycznie powiększyć oczy, nie narysować strzałkę z rogu, a gdzieś w połowie XIX wieku. Pozwoli to wizualnie zrobić oczy bardziej. Może wzmocnić efekt rysując cienką linię na rogu wieku białym ołówkiem. W razie potrzeby zmniejszyć rozmiar oczu i wprowadzają je wizualnie, jak to możliwe, stawiając strzałkę w rogu dolnej powieki. Jednak należy zauważyć, że nie jest to opcja dla każdego. Tak więc, przed udaniem się na ulicę, starają się wstępnie przetestowany każdego z typów strzałek.

Strzałki Stealth

Młode dziewczęta, którzy nie używają dużo makijażu, można rysować strzałki niewidoczne. Są one stosowane między rzęsy płynny eyeliner ołówek lub przez tworzenie mapy bitowej. Pamiętaj, że punkty te nie mogą być ze sobą połączone, inaczej stworzyć efekt będzie zepsute. Po punkty aplikacyjne powinny być dokładnie rzęski atrament barwnikowy i dodać połysk na ustach. Że będzie miał dość wzruszającą i ładny wizerunek łagodnego damy. I niewidzialne strzały pozwalają stworzyć wrażenie, jakby masz niezwykle gęste rzęsy i absolutnie bez makijażu.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z tym, jaki rodzaj strzałki, aby wybrać jak najlepsze wykorzystanie ich tradycyjnych poglądów gdy czubek dwoma strzałkami zamyka, a oko wygląda jednoznaczna. Ten rodzaj makijażu nadaje się nawet do pracy. Jednak zbyt wiele nadużyć nie jest konieczne.

Strzałki z rozwidloną wskazówek

Ten rodzaj strzelca jest idealny dla stron. Tutaj górny koniec powinien lecieć w górę, a dolna przejść niemal dokładnie. Strzałki z rozdwojonych końcówek mają jedną cechą jest fakt, że do ich tworzenia zajmuje dużo staranności i dobrej koordynacji ruchów. Trzeba dużo wysiłku. Jeśli robisz wszystko poprawnie, a następnie strzałkę na oczy będą wyglądać po prostu idealne, a twój widok będzie gryzienie i pociągający.

Podkreśla po nałożeniu na strzałki oczu

Aby dowiedzieć się, jak prawidłowo i pewnie rysować strzałki, trzeba dużo trenować. I nie każda dziewczyna po prostu udaje się doskonale rysować strzałki od pierwszej chwili. Jeśli masz coś nie działa, nie martw się. Więcej praktyki i będzie sukces. W celu prawidłowego zastosowania eyeliner wymaga pewnej ręki, szczotki, który jest miły w dotyku, a zwierciadłem, w którym można zobaczyć wynik uzyskany ze wszystkich stron. Aby ręka nie drży, trzeba postawić łokieć na twardą powierzchnię, i dopiero po tym może być stosowany przez strzałkę.

Ci, którzy nie wiedzą, jak używać eyelinera, to lepiej rysować strzałki na ołówek oczach zamiast ciekłego eyeliner. Ponadto, za pomocą ołówka oferuje więcej możliwości – można tworzyć linie i odcień im.

Wybierając kolor eyeliner

Wybierając kolory eyeliner należy podchodzić bardzo ostrożnie, ponieważ zależy to od tego, jak będziesz wyglądać. Poniższa gama kolorystyczna eyeliner:

 •  Klasyczne czarne. Ale najbardziej łagodny jeden, w szczególności do naturalnego makijażu, brązowym lub czarniawy brązowy. Aby lepiej wykorzystać zimnych odcieniach ciemny niebieski;
 • Zielony. Istnieje wiele możliwości wykorzystania zielony eyeliner. I nadrobić połowę gatunków ma swój własny odcień zieleni;
 • Przez uroczysty make-up idealny srebrnym i złotym kolorze eyeliner;
 • Optycznie powiększyć i otworzyć ich oczy mogą być stosowane, gdy do wewnętrznej linii powieki niebieskawym lub białym ołówkiem.

Metody nakładania idealne strzałki

Wszystko zależy od tego, czego strzałki rysunek. Jeśli używasz płynny eyeliner, to trzeba wcześniej stosowane na skórę lub suche cieni proszkowych. Następnie eyeliner nie pęka po wyschnięciu. Trzeba malować rzęsy przynajmniej po wyłożenie jest zrobione. Umieść szczoteczkę po stronie bez naciskania mocno do wieku. Na dolnej powiece lepiej wziąć jasną wykładzinę.

Charakteryzatorów zaleca stosowanie cieczy wykładzinę w dwóch etapach. Lepiej zacząć od wewnętrznego kącika oka do połowy XX wieku, a następnie przynieść strzałkę do zewnętrznego kącika oka, a dopiero potem nadać mu pożądany kształt. Po eyeliner jest stosowany, należy odczekać co najmniej dwadzieścia sekund, a przez cały ten czas, staraj się nie mrugać oczami spuszczonymi. Konieczne jest, aby upewnić się, że węże nie są rozmazane, gdy wyschnie.

Jak narysować strzałki na oczach?

 1. Jeśli chcesz spędzić pętlę ze strzałką, to należy zrobić, siedząc przed lustrem i upewnij się, że w jasnym świetle, ponieważ każdy ruch musi być wyraźnie widoczne.
 2. W czasie wykonywania makijażu oczu powiek skórę należy delikatnie odłożyć na bok i do góry. Następnie, po nałożeniu na oku strzałki linii włączy bardziej płynnie. Można to zrobić bardzo łatwo. Głowica trzeba wyrzucić z powrotem trochę, a oko, na którym będzie można narysować strzałkę, zachować półotwarty. W tej pozycji, widać ewentualnych nieprawidłowości.
 3. Zaczynasz rysując cienką strzałkę, bo zawsze może być szerszy. Ale jeśli narysować grubą kreską od razu, to będzie trudniejsze do usunięcia nieprawidłowości. W związku z tym lepiej jest wyciągnąć strzałki cienkie i zagęścić w razie potrzeby.
 4. Jeśli zdecydujesz się używać ołówka do rysowania strzałek, należy pamiętać, że jego ołówek musi być dobrze naostrzone i utrzymać ją prostopadle do niezbędnego wieku.
 5. Podczas korzystania z wykładziny (Liquid wkładki) należy pamiętać, że jest lekko napina skórę wysusza. Dlatego lepiej jest umieścić na suchym cieniu lub w proszku, ale tylko przed użyciem atramentu. Linia okaże się gładka i dobrze, jeśli nosisz pędzel, przechylając ją na bok. Narysować linię ciekłego eyeliner? W tym przypadku, starają się być bardzo dokładne. Otwórz oczy potrzebują tylko po linia jest całkowicie suchy.
 6. Piekło musimy starać się trzymać jak najbliżej linii rzęs. W tym przypadku przerwy obwodu zostanie ukryty i będzie wizualnie wydaje się, że masz bardzo grube rzęsy.
 7. Zawsze kieruj końcówki strzałka w górę, aby nie uzyskać efekt smutnych oczach. Dlatego przy wyborze kierunku lepiej skupić się na dolnej linii rzęs. Musi się wydawać, że wierzchołek strzałki jak to rozszerza tę linię, podnosząc w górę. Aby uniknąć wizualne zmniejszenie oko strzelca zawsze powinny być wyprowadzane na krawędzi powieki.
 8. Po cała ścieżka zostanie sporządzony, trzeba będzie wydać jeszcze kilka zmarszczek na zewnątrz oka. Ale wewnątrz obwodu musi być cienkie i ledwo zauważalne.
 9. Jeśli okazało nieprawidłowości, mogą być wyeliminowane za pomocą wacików, które są nasączone płynem do demakijażu. Trzeba być nie bardzo gładka linia? To nie ma znaczenia. Trzeba tylko górne linie strzałek powodować ciemne cienie i odcień ich ku zewnętrznej krawędzi oka.
 10. Aby twoje oczy wyglądają bardziej głębokie, zawsze zastosować kilka warstw tuszu lub użyj sztuczne rzęsy. Jasne Strzałki harmonijny wygląd, gdy są one połączone z jednakowo jasne rzęs.

Bez względu na to, która opcja technika i wybierzesz, pamiętaj, że nie ma nic trudnego w strzałki rysunek na oczy. To jest moc każdej dziewczyny. Po prostu trzeba mieć wolny czas, trochę cierpliwości i wielkie pragnienie. Próbować, uczyć się, eksperyment, a następnie pytanie, jak rysować strzałki na oczu i eyeliner ołówkiem, to nie będzie już przeszkadzał. Powodzenia, panie!

load...