makijaż Sylwester na Rok Węża 2017

Noworoczny

Każda dziewczyna wie, że makijaż jest integralną częścią nowego roku obraz. Aby uczynić go wyjątkowym, niekoniecznie szukać pomocy makijażu, ponieważ można zrobić makijaż na Rok Węża 2017 w domu noworoczne. Aby skutecznie patrzeć na Sylwestra, pożądane jest pre-Train. Będziesz miał dużo czasu, aby coś poprawić lub zmienić schemat kolorów. Jaki powinien być makijaż na Sylwester w tym roku?

load...

Jak wiecie, Nowy Rok 2017 – Rok Black Water Snake. To dlatego czarne i srebrne kolory powinny być w odcieniach makijażu. Jeżeli to możliwe, mogą być rozcieńczone z zielonym i niebieskim. Co do koloru twarzy – nie przesadzaj z proszkiem i kremów. Czy Welcome arystokratyczną bladość. Jeśli nie może się obyć bez różu – nie używać jaskrawych kolorów, kolor nie powinien być przydzielone.

Wszelkie świąteczny makijaż powinien zacząć przygotowania skóry. Weź odżywcze maski, które nadają skórze świeży wygląd, opłatę mu energii. Po zakończeniu procedur higienicznych można rozpocząć stosowania kosmetyków. Zaczynamy ram tonalnej. Wybierz łatwym oznaczają tekstury i jasne kolory. Skóra musi pozostać naturalne, dlatego stosuje korektor bardzo cienką warstwę. Po kremu może lekko puder twarz. Lepiej jest używać kruchy proszek, uderzając ją lekko.

Oczy i usta make-up na Nowy Rok 2017

Główną zasadą udanego makijażu – jest wybór warg lub oczu. Nie koncentrują się na obu stronach powierzchni. Pamiętaj, że trzeba przydzielić tylko jedno. 2017 lepiej spełniać uwodzicielka w obrazie, więc trzeba skoncentrować się na oczy. Nawiasem mówiąc, oczy są główną ozdobą Węża.

Przy stosowaniu cień, alternatywne odcienie czerni i srebra. Metoda ta pozwala na stworzenie iluzji tekstury na wężowej powiek. Jest to korzystne wyglądać jeśli wziąć pod uwagę charakter w 2017 roku. Jedną z opcji może być Sylwester makijaż odcień zielonego i niebieskiego odcienia. Przy nakładaniu makijażu pamiętam strzały. Pozycja ta jest bardzo popularne w ostatnich czasach. Jest to jeden z najlepszych sposobów, aby podkreślić oczy i dać im wyraz. A Sylwester za pomocą klawiszy strzałek, można zrobić efekt oczy węża. Na przykład, można całkowicie okrążać kredka do oczu i wyjście strzałkę od połowy górnej powieki i dolnej powieki.

load...

Naturalny makijaż

Dla dziewcząt z delikatnym złotym skórę, oczy i włosy światło jest lepiej używać ciepłe odcienie. Trend 2017 – naturalny make-up, dzięki czemu można łatwo uzyskać dostęp do odcieni pastelowych. Zastosowanie lekkich cieni i rumieniec, koncentrują się na ustach. Jak każdy makijaż, naturalne skóry zaczyna się od przygotowania. Oczyść je z żelu lub mydła kosmetycznego szumowiny. Rub nawilżający tonik, nałożyć krem ​​odżywczy. To nie tylko pomaga ukryć skórę niedoręczenia, ale również do tego, że proszek lub fundacji odbędzie się aż do rana.

Jeśli skóra jest gładka i poziom, system tonalny nie może być używany, zastępując ją kruchy proszek. Aby osiągnąć efekt matowy – używać kompaktowy proszku. W razie potrzeby, odcień brwi światło brązowy ołówek. Narożniki wewnętrzne oczu, można zamalować cienie odcieniach karmelu i brwi umieścić matową pastelami. Jak powinno być brane odcieni pośrednich cienia „czekolada mleczna”, który jest zacieniony natychmiast po aplikacji. Ten sam kolor jest nakładany na zewnętrznych rogów górnej powieki. W celu ciemniejszy odcień wyglądał i bogatsze – za pomocą mokrej szczotki. Górnej powieki mogą być w pełni podkreślić cienką linię brązowym ołówkiem. Rzęsy podkrashivayutsya czarny lub ciemnobrązowy tusz do rzęs. Jeśli skupiamy się na usta – używaj koralowych odcieni szminki i ołówek. Po zastosowaniu kontur ołówek, starannie zacienione.

Jasny makijaż na rok węża 2017

Właściciele jasnoróżowego skóry, szary-niebieskie oczy, jasnobrązowe włosy mogą również korzystać z naturalnego makijażu. W latach sylwestrowym makijażu powinny dominować chłodne odcienie, z naciskiem na usta lub oczy. Dla oka makijaż stosowane odcienie chłodne szarości, liliowy lub transparentnych odcieniach perłowych. W środku górnej powieki stosować perłowy szaro-fioletowy odcień kameleon. Zewnętrzne kąciki powiek są kolorowe perłowe odcienie. Czarnoszary cienie mogą narysować strzałkę z połowy XX wieku, który musi być miękki odcień. Na policzkach rumieniec stosowane matowy miękki różowy odcień. Policzki podkreślono lekki, biały i różowy z masy perłowej. Najlepiej jest użyć szminki, które maksymalnie zbliżone do naturalnego koloru warg. Wybierz odcień na kilka odcieni ciemniejsze niż naturalne. W celu nadania objętości warg – Zastosuj wyraźny połysk. Przerwanie wybór na makijaż, który podkreśla oczy, szminka powinna być w tonie twoich ustach, lub zamiast niego trzeba znaleźć przejrzystego światła różowy połysk. Strzałki na oczy powinny być jasne i bardziej aktywnie czerpie. Na rzęsy zastosowano czarny tusz do rzęs. Podczas stosowania tuszu do rzęs narysuj każdy rzęski, zwłaszcza na krawędziach.

Brown-eyed girl z ciemną skórę i ciemne włosy mogą być stosowane do makijażu odcieniach zieleni. Na górnej powiece i obszar pod brwią, nałożyć odcień delikatnej brzoskwiniowy odcień. W środkowej części górnej – lekkie sałatki cieniu ze złotym odcieniu. Zewnętrzne kąciki powiek, aby podświetlić odcienie czekolady. Rzęsy są pokryte czarnym lub ciemnobrązowym maskary. Szminki lub połysk jest wybrany z czerwonawym lub brązowo wag. Można użyć perłowy lub matowe szminki brzoskwinię czy kolor koral.

Pamiętaj, aby eksperymentować z makijażem różnych noworocznym. Tylko porównując liczbę opcji wybrać dokładnie to, co jest dla Ciebie.

load...