Makijaż ślubny dla zielonych oczu: sekrety udanego meykapa

W świecie istnieją rzeczy, które zawsze pozostaną tajemnicą! Należą i zielone oczy! Ponieważ niemożliwe jest opisanie wszystkich odcieniach zieleni w przyrodzie, więc niemożliwe jest, aby zrozumieć tajemnicę magicznych oczu. Odzwierciedlają one mądre spojrzenie i jednocześnie wymyka naiwny playfulness. Ten widok może zwabić, przyciągać i oczarować! Dlatego jest to tak trudne, gdy w jej zakres, nie zatrzymuj się „rannych” po wieczne czasy. I chociaż te oczy są piękne same w sobie, ale, jak każdy szmaragd, należy odpowiednio wykonać i nadać połysk w pełnej mocy. Nic więc dziwnego, że makijaż ślubny dla zielonych oczu – to nauka zajmująca się nauczyć i wdrożyć niestrudzone artystów makijażu. Zważając na ich rady, można również dokonać oczy wyraziste i niepowtarzalne.

load...

Zawartość:

Cechy świąteczny makijaż

Zadziwiające, zielone oczy, więc jest specjalny odcień tęczówki. Dlatego dobór kolorów do makijażu zawsze będzie indywidualnie. Nie należy bać się eksperymentować z różnymi kolorami. Jedynym sposobem, aby wybrać najlepszą opcję i prywatnego makijaż ślubny. Innym ważnym warunkiem – jest to świąteczny wygląd i profesjonalne wykonanie. Dużo zależy od oczu cieniu panny młodej, które mogą być szaro-zielony, szmaragd, kwadratowy zielony, żółto-zielony, etc.

Istnieją pewne trudne zalecenia dotyczące tego makijażu. Wszystko będzie zależało od twoich wewnętrznych uczuć – czy chcesz być delikatny i romantyczny lub jasne i przyciąga uwagę. Zgodnie z make-up artystów w dniu ślubu jest skoncentrowanie się dokładnie na swoich niezwykłych oczach. W ramach przygotowań do tej uroczystości, panna młoda musi zrobić wszystko, aby podkreślić swoje zalety. Zielone oczy dla wybranych główną zaletę – ich spojrzenia.

load...

Skąd te kolory, aby dać pierwszeństwo w makijażu ślubu? Nie zapomnij o różowe, fioletowe, fioletowy, brąz, odcienie brzoskwini i terakoty. Jaki powinien być na twojej twarzy, to niebieskie i jasne niebieskie kwiaty, które są w stanie zagłuszyć każdą indywidualność.

Subtelności makijaż na

Szmaragdowe oczy. Do twarzy na zdjęciach ślubnych podziwiać nie generacji, spróbuj zastosować następujące wskazówki:

 • Zielone oczy – to jest wielka różnorodność odcieni. Więc nie staraj się używać makijażu ten sam kolor, który został podany przez naturę. Użyj zieleni powinny być z dużą ostrożnością i na zasadzie obowiązkowej rozcieńczyć je w jakiś inny odcień. Na przykład, zielone kontur może mieć wkładki powieki dolnej i górnej części w innym odcieniu koloru. Tylko nie pozwól kontrast między nimi był zbyt silny – więc jest to właściwe, kiedy idzie na dyskotekę, ale nie „ślub”.
 • Przed rozpoczęciem makijażu aplikację, trzeba przygotować osoby. Aby to zrobić, należy oczyścić skórę i przykryć ją z podstawą i fundamentem warstwy. Po nałożeniu na podstawie powiek w cieniu. Wszystkie te działania mają na celu zapewnienie, że w całej kosmetyki uroczystości nie kruszą się i nie rozprzestrzenia.
 • Następnie trzeba wziąć lekki odcień kolorów (biały, kremowy, perłowy, rozowy) i odcień ich wiek oraz miejsce pod brwiami. Dla tych, którzy myślą, że ich oczy nie są duże i szeroko otwarte, możliwe jest, aby rozwiązać ten niedobór. Oni wizualnie zwiększyć, jeśli przesunąć dolną powiekę na wewnętrznej stronie białym ołówkiem.
 • Teraz zewnętrzny narożnik wieku mogą być zaliczane przez wprowadzenie go fioletowy lub różowy. Inna opcja – aby gniecenie bardziej odizolowane. Do tego pasuje ciemniejszym odcieniu w stosunku do pierwotnych, takich jak brzoskwinia lub oliwy.
 • Zastosuj cień potrzebne, przy użyciu miękkiej szczotki lub aplikatora.
 • Jeśli chcesz stworzyć delikatny i wzruszający sposób, to będzie odpowiadał kolor liliowy. Może być rozcieńczany perłowych odcieniach różu łagodnego lub białym. Pamiętaj, że z każdym jasnym (krem, blady złota, śmietana) można rozcieńczać z jasnym makijażu i sprawiają, że jest to płynne przejście.
 • Obecność

 • Takiego kolorze terakoty tworzy bogactwo i daje głębię i wyrazistość oczu.
 • Jasne i przyciąga uwagę makijażu nie jest możliwe bez użycia czarnej maskary. Oczywiście, musi być dobrej jakości, a jeszcze lepiej – wodoodporny. Jeśli wolisz bardziej łagodny i spokojny wygląd, można zatrzymać wybór na ciemnym brązowym lub czekoladowym kolorze.
 • Zanim zaczniesz malować rzęsy mascara, należy użyć urządzenia do ich żelazka. Spróbuj ostrożnie stosować tuszu do każdego batem i czyniąc je bujne i gęste. Jest to bardzo ważne, jeśli wybrać odcień światła jasnych kolorach. Rzęsy mogą być pre-build. Gdy makijaż jest zdominowany przez cieniu jasnych odcieniach, długie rzęsy wyglądają szczególnie korzystne.
 • Jako kontur ołówek odpowiednim kolorze czarnym lub ciemnym kolorze brązowym.
 • Jeśli chcesz zrobić ślubny makijaż zadymionych konieczne jest cienka linia piór Aplikator udaru.

Wideo: krok makijaż dla zielonych oczach

Farba oczy rozważają kolorów włosów

Porozmawiajmy o niuanse makijaż ślubny dla młodej zielone oczy z innym kolorem włosów.

 • Jeśli masz brązowe włosy, zielone oczy, to najlepiej, aby ozdobić w jasnych odcieniach ciepłych kolorach. Co ciekawe, kobiety z włosami równie dobrze nadaje się jako odcieniach brązu i odcieni niebieskiego. Brunet dziewczyna może być stosowany do makijażu w kolorze niebieskim, które, jako wyjątek, dobrze współgra z zielonymi oczami.

Bardzo korzystne będzie wyglądać blado odcień zieleni, w pobliżu zielone światło. Można spróbować tej opcji – dolna powiekę odcień jasnozielony ołówek, a dla górnej użytku beżowy lub kolor piasku.

Szminka w tym przypadku powinien być ciepły odcień, na przykład, takich jak kawa, moreli lub wiśni wyciszony. Brunet, używając rumieniec, zastosować do nich ledwo zauważalne.

 • Zielonooka brunetki może bezpiecznie korzystać podczas ślubu jasny intensywny makijaż. Będą wyglądać świetnie w odcieniach fioletu, ciemnej satyny i jasne różowe kwiaty. Narożniki wewnętrzne oczu można wyruszył ze srebrną perłą, która stworzy wspaniały kontrast z kolorem włosów.

Podkreślić oczy ciemnowłosego narzeczonej lepiej eyeliner lub ołówkiem nasyconej czerni. Maskara z efektem objętości uczynić je bardziej wyraziste.

W zależności od tego, co odcień zieleni są twoje oczy, można przeprowadzić eksperyment i pracować z szarym i brązowym.

Usta jasne brunetki można podkreślić przez jasne karmazynowy szminki lub użyć miękkiej różowy palety. Na tych samych odcieniach koloru wybranego i rumieńcem.

 • Bride z blond włosy i zielone oczy szczególnie łagodnie. Ten czar może być osiągnięty, jeśli używasz do makijażu spokojna stonowanej kolorystyce.

Podstawowym kolorem jest fioletowy kosmetyków dekoracyjnych palety. Narożniki wewnętrzne oczu wykonanych blado liliowy, a następnie, od połowy wieku, intensywność koloru stopniowo wzrasta.

Linii rzęs podkreślona przez musujące ciemnym odcieniu. Ważne jest, aby wyraziste brwi, zwłaszcza wśród blondynek. Co do zasady, charakter ich nagrody nie są bardzo jasne kolory. Dlatego przed ślubem, to byłoby właściwe do malowania brwi w salonie kosmetycznym lub zrobić to w domu. Dla nich bardziej korzystne nie czarny i brązowy lub ciemno-szare odcienie.

Podkreślenie pomocy tkliwość skóry rumieniec brzoskwini lub beżowy i różowy szminka lub marchew.

 • Redheads panna młoda może wykorzystywać cienie do powiek beżowy, zielonkawe, złote i szare odcienie. Muszą być stosowane w minimalnej ilości uderzeń i światła.

Jak przystanku liniowej na brązowym lub czekoladowym kolorze. Szminka jest lepiej wybrać koral matowy lub kolor karmel.

Staraj się korzystać z tych wskazówek i zrobić testy make-up na długo przed dzień ślubu. Więc wybrać najlepszą opcję, która pozwoli Ci najpiękniejsza panna młoda na świecie! Życzymy dobrego i szczęśliwego małżeństwa!

load...