Makijaż ślubny dla zielonych oczach: co robić i czego nie robić

Zawartość:

Każda dziewczyna chce w najbardziej radosny i ekscytujący dzień swojego życia – dzień ślubu – wyglądają szczególnie pięknie. Bukiet ślubny, stroje, buty, welon, fryzurę – wszystko myśleć i starannie dobrane. I, oczywiście, makijaż. Tutaj musimy wziąć pod uwagę wiele niuansów, a na pierwszym miejscu – kolor oczu. Cóż, z szarym, niebieskim i brązowym, wszystkie mniej lub bardziej jasne makijaż na oczach koloru napisano bardzo wiele. A co powinno być makijaż ślubny dla zielonych oczu?

load...

Istnieje wiele różnych odcieni zielonych oczu, a te odcienie mogą znacznie różnić się od siebie. Dlatego większość naszych porad będzie jedynie ogólne wskazówki. W zależności od tego, co jest w twoich oczach odcień zielony, trzeba będzie wybrać odpowiednie odcienie i kolory makijażu. Na szczęście, gama kolorów dla zielonych oczach bardzo szeroki.

Jakie kolory wybrać makijaż dla zielonych oczu

Dla tych z Was, którzy chcą podkreślić uroczy i delikatny kolor ich oczu, byłoby korzystne, nasze małe wskazówki. Trzeba używać kolorów na kole barw znajdują się w przedniej części zielonego. To może być fioletowy, różowy, czerwony, fioletowy, fioletowy, fioletowy odcienie – bardziej miękkie i ciepłe odcienie, tym lepiej będzie przeznaczyć na zielonych oczach.

Należy uczciwie powiedzieć, że niektóre różowe i fioletowe cienie nie są zbyt dobre, aby podkreślić, zielone oczy, a niektóre wręcz przeciwnie, znacznie ożywić i otwarte spojrzenie. Dowiedzieć się, co specyficzny odcień różowy lub fioletowy kolor kombinezonów najlepiej można osiągnąć metodą prób i błędów. Oczywiście, należy to zrobić z wyprzedzeniem, tak, że masz wystarczająco dużo czasu, aby określić najbardziej odpowiedni schemat kolorów makijaż ślubny.

Cień zielone oczy

Bardzo dobry wybór i może być stosowanie różnych odcieniach brązu. Połączenie miedzi i złota z zielonymi zawsze będzie wyglądać bardzo harmonijny! Tutaj tylko bardzo ważne jest, aby nie przesadzić z nasyceniem koloru, w przeciwnym razie skupi się nie tylko oczy, ale raczej na makijażu.

load...

Ale wszystkie odcienie niebieskiego narzeczonych zielonooki najlepiej unikać, jako kontrast pomiędzy kolorem cienia i koloru oczu będzie niekorzystne dla nich. Ponownie, jest to tylko ogólna zasada, i trzeba być przekonany o jego poprawności w odniesieniu konkretnie do ciebie przez eksperyment. Dlatego warto testową make-up na kilka dni przed ślubem, aby mieć pewność w jego barwach integralności.

Eyeliner dla zielonych oczu

Aby dodatkowo podkreślić oczy, to możliwe jest wykorzystanie ciekłego eyeliner (korzystnie wodoodporny eyeliner było), wyznaczenie linii blisko linii rzęs – górnej i dolnej powieki. W celu dokonania bardziej łagodny, lepsze wykorzystanie brązowy eyeliner lub ciemnoszarym. I, oczywiście, powinni być przeszkoleni wcześniej w stosowaniu linii, aby wybrać styl i zabawy z kolorami eyeliner.

Co jeszcze należy wziąć pod uwagę wybierając makijaż

Oprócz koloru oczu, należy również wziąć pod uwagę kolor włosów, kształt brwi, twarzy, a nawet kształt podbródka, nosa i same oczy. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę kolor skóry. Kobiety z zielonymi oczami są często skóra jest oliwkowy odcień różnej intensywności. Ten odcień skóry w wyborze makijażu jest nie mniej ważne niż rzeczywisty odcień koloru oczu. Mając to na uwadze, spójrzmy na to, co powinno być kolory makijaż ślubny.

Zielonooki oblubienica, którzy mają jasną skórę i blond lub rude włosy, należy stosować się do blado fioletowy, szary brąz, odcienie brzoskwini z powiek. Osoby o średnim odcień skóry i włosów brąz, ciemny kolor czerwony lub bordowy kolor można bezpiecznie wybrać głębsze odcienie fioletu, brązowy, granatowy, kolor miedzi i nasycony Aqua. I wreszcie, panna młoda, których skóra jest ciemniejsza, należy wybrać jedną z następujących kolorach: ciemny purpurowy i śliwki, średnio- i ciemny zielony, ciemny brąz, a nawet węgiel kamienny.

Niezależnie od odcieniach kolorystycznych do wyboru, powinny być one stosowane, stopniowo zmniejszając intensywność koloru w kierunku brwi i rzęs w pobliżu Przeciwnie, stosując ciemniejszy odcień. Można użyć biały lub brązowy eyeliner i brązowy tusz do rzęs, z wyjątkiem właścicieli ciemniejszy odcień skóry. Dziewczęta ze skórą dramatyczny efekt może być używany czarny lub zielony ołówek.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z białym ołówkiem na dolnej linii rzęs, należy delikatnie wymieszać, tworząc „an_2” efekt. Do dramatycznych skutków, można dodać trochę złoto lub brąz połyskujące cienie na zewnętrznych kącikach powiek. Aby podkreślić makijaż oczu, ważne jest, aby wybrać odpowiedni rumieniec. Powinny one być brzoskwiniowy lub odcienie koralowe, a najlepszym rozwiązaniem byłoby, jeśli nie tylko podpowiedź obecności różu.

Najlepiej jest użyć kremowy rumieniec. Oni raczej określają, co ułatwia ich stosowanie, gdy jest to niezbędne do osiągnięcia najjaśniejszy kolor. Można również mieszać kilka różnych kolorów rumieńcem, w celu uzyskania pożądanego odcienia. Blush musi nakładać na korektor i fundacji. Nawiasem mówiąc, podstawą powinna być starannie dobrane, tak że dokładnie pasuje do odcienia skóry.

Usta nie powinny odwracać uwagi od oka jest zbyt nasycony kolor, więc korzystać z najlepszych brzoskwiniowy kolor szminki lub koral. Nałożyć na szminkę na usta trochę połysk, da swój wygląd bardziej atrakcyjnym. I na koniec makijażu oczu nie zapomnij specjalny pędzel delikatnie przeczesać brwi, które dadzą im zadbany wygląd.

Cóż, jeśli masz okazję, aby skonsultować się z profesjonalistą, który powie, jak wziąć pod uwagę wszystkie niuanse swojego wyglądu, czy będzie on sprawi, że makijaż ślubny. Jeżeli taka możliwość nie masz, a potem rozpacz jest także nie warto. Tylko eksperyment kilka razy, próbując różnych opcji.


Wedding Makeup Smoky Eyes

Tradycyjnie, makijaż ślubny może być proste – ciemny cień do oczu, rumieniec lekki i jasny szminka. Ale nowoczesny oblubienica są coraz bardziej pragnie podkreślić swoje oczy piękny, dramatyczny makijaż an_2 eyes. Ten makijaż jest uniwersalna, ponieważ pozwala na tworzenie zarówno klasyczne i modne obraz. Jeśli chcesz zrobić sobie makijaż, trzeba najpierw poćwiczyć kilka razy, robiąc makijaż przed ślubem. I pamiętaj, że tylko wysokiej jakości kosmetyki powinny być wykorzystywane do makijażu an_2 eyes.

Tradycyjnie, an_2 makijaż oczu stosowane odcień szary lub czarny, ale mogą się różnić: Można przyjąć odcień ciemny zielony, fioletowy, czekoladowy, lub ciemnym kolorze różowym. Ważne jest, aby pamiętać, że trzeba trzymać się jednego schematu kolorów, które komponuje się z kolorem oczu. Wybierz cień dwóch lub trzech kolorach; idealne połączenie wybranych kolorów jest ważnym czynnikiem. Nawiasem mówiąc, można podjąć różne odcienie tego samego koloru.

Zastosowanie techniki ślub makijaż Smoky Eyes

Po nałożeniu na powieki podkład pod makijaż i proszku zaczynają stosować cień. Zastosuj powiek cienie potrzebują specjalnej szczotki do wieku (z małą koroną). Zastosuj najciemniejszy odcień na dolnej części ruchomego wieku, od linii rzęs na gniecenie. Jeśli korzystasz z trzech kolorów, średnia tonem zastosować wzdłuż przetłoczenie linii. Następnie pomalować stacjonarną część górnej powieki – do linii brwi – najjaśniejszy odcień.

Następnie się czystą szczotki i dokładnie połączenie przejścia z jednego miejsca do innego koloru cieni. Można zanurzyć szczoteczkę do słabym rumieńcem; to pomoże dokonać przejścia z jednego koloru na inny, bardziej płynnie i cicho. Tylko rumieniec na szczotki powinny być całkiem sporo!

Będzie to bardzo imponujące, jeśli pod dolną linią rzęs powieki zastosować najciemniejszy cień. Weź czarny eyeliner i traktować linii rzęs na górnej i dolnej powiece. I upewnij się, że dokładnie wtopić wkładkę tak, że zmieszany z ciemnymi cieniami. W zadymionych makijaż mogą również korzystać z płynnego eyelinera, jeśli wiesz, jak ujął to drobne i precyzyjne linie.

Aby zakończyć makijaż wziąć wodoodporny tusz czarny, co daje objętość i wydłuża rzęsy, i stosuje się go w dwóch warstwach sprzed zakręcony rzęs. W środku górnej linii rzęs może powodować kilku oddzielnych napowietrznych rzęski.


Makijaż ślubny: życzenia i zakazy

Duże, jasne oczy, zwłaszcza taki piękny kolor, jak ty, zawsze przyciągają uwagę. Chcesz wyglądać dobrze na swoim ślubie? Potem pamiętam te wskazówki:

Co jest potrzebne

 • Poważnie myśleć o konieczności zwrócić się do profesjonalnego make-up artist;
 • Poświęć trochę czasu, aby spróbować i ocenić z usług kilku różnych makijaż i wybrać dokładnie taki, który jest lepiej niż inni rozumieją swoje osobiste upodobania;
 • Stosowanie kropli do oczu, jeśli oczy zmęczone lub przekrwione (ale nie zapominaj o zasadzie – Krople należy również wypróbować z wyprzedzeniem, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek!);
 • Postaraj się, aby Twój sen, jest to szczególnie ważne w nocy przed decydującym dniu;
 • Pamiętaj, aby używać korektora ukryć cienie pod oczami;
 • Wolę cienie matowe (nie będą odbijać światło i wyglądają zbyt błyszczące, zwłaszcza na zdjęciach);
 • Użyj biały cień do stosowania pod czoło, jeśli masz jasną skórę i odcień koloru brzoskwiniowego, jeśli skóra jest ciemny. Taki odcień bardziej otworzy oczy, lśniące oczy;
 • Otten brwi ołówek kolor, który pasuje do koloru włosów;
 • Zastosuj tusz jest nie mniejsza niż dwie warstwy;
 • Użyć urządzenia do zwijania rzęs przed i po pierwszej warstwy osnowy;
 • Dla makijaż ślubny, użyć świeży, nowy atrament jest lepszy. Nie zapomnij, aby przetestować go z góry!

Czego nie robić

 • Stosować zbyt dużo makijażu oczu. Będziesz wyglądać wulgarne;
 • Zmienić kolor oczu z soczewkami, jeśli normalnie nie je nosić;
 • Do eksperymentowania w dniu ślubu z każdego rodzaju produktu, który jest używany do makijażu oczu, jeśli wcześniej nie używaliśmy go;
 • Zastosuj błyszczące cienie – będą blikovat błysków aparatów i pamiątka ślubu, nadal masz zdjęcia, które nie chcą dzielić się z nikim;
 • Tweeze brwi w ostatniej chwili;
 • Zastosować sztuczne rzęsy, jeśli nie są one w stu procentach wygodne i nie jesteś w stu procentach pewien, że będą one pochodzić powieść i spadek w najbardziej nieodpowiednim momencie.

Podsumowując, chcemy dać Państwu kolejne dwie wskazówki: Upewnij się, że będzie naprawdę bajka ślub, i nie wątpię przez chwilę, że jesteś wielki!

load...