Makijaż ślubny dla szarych oczu: tajniki profesjonalnego make-APA

Nic nie sprawia wrażenia dziewczyna jako przygotowania do własnego ślubu. W całym tym gorączkowym blasku, a panna młoda powinna wyglądać najlepiej. Głównym problemem w przygotowaniu obrazu jest nie tylko wybór sukienki, biżuteria i układania kwiatów. Make-up – to trzeba się martwić. A jeśli twoje oczy są szare, to jesteś więcej szczęścia wszystkich. Makijaż ślubny dla szarych oczu są tak odkrywczy, że odcienie mogą różnić się od delikatnego beżu do pogrubienie fioletowy i zielony. „Klucz Cherished” do tego koloru oka wyglądają bardzo prosta, ponieważ absolutnie neutralny szary kolor i nie jest niewiążący, że pasuje do wszystkich odcieni cieni i podvodok. Ale zawiłości ślubu make-apa wglądu trzeba.

load...

Zawartość:

Nie przesadzaj z urody

Wydaje się, że wiele piękno nie może być. Ale jeśli piękna młoda dziewczyna w tym samym czasie, aby zebrać wszystkie piękne i strój i ozdoby i jasny make-up, masz Muzeum-wystawa Beauty – nic więcej. Narzeczona potrzebują obraz organiczny i czuły. Dlatego pierwsza zasada makijaż ślubny jest równowaga. Jeśli chcesz ubrać jasne i nietypowy strój z jasnymi akcesoriów i wyrafinowaną fryzurę, a następnie zatrzymać się na miękkie i wygodne makijażu. Więc przyciągają spojrzenia i wygładzić obraz.

Odcienie pastelowe odcienie są idealne dla takiego makijażu. Neutral miękkie beż, złoto i brąz kolory pomóc stworzyć doskonałą ruchomego obrazu i podkreślają urodę panny młodej. Różowe odcienie są tradycyjnie uważane za ślub. To jest świeże i dobre pomysły, które dają obraz dość wietrznie. Ale nie poszedł do wszystkich dziewczyn, różowy tonu dodaje wiek i podkreśla zmarszczki. Jeśli jednak o zmarszczki i wieku pomyśleć wcześniej i odcień nadaje się na ślub, jak również, zachęcamy do korzystania z różowy odcień.

load...

Jeśli sukienka nie jest biały, makijaż należy zwrócić szczególną uwagę na: są eksperymenty i nadmiar farby byłoby niewłaściwe. Dla idealne cieniu lepiej wybierać neutralne kolory lub dopasowania razem. Panna młoda nie jest stracone dla stroju i makijażu, lepiej jest wykonać makijaż w delikatnych pastelowych techniką bez jasnych akcentów i przeciwstawianie przejścia.

Klasyki Tribute

Klasyczny w ślubny i makijaż bardzo właściwe i pożądane. Na klasyczne sukienki pasuje testowane dla typów roku makijażu, które są ekskluzywne i unikalne spojrzenie na każdej dziewczynki.

Szczególnie eleganckie i stylowy wygląd makijażu w skali jasnoszarym: podkreślone linie oczu, ciemne narożniki i poprzeczkę światła wykonane z metalicznym połysku obrazu harmonijne i tajemnicza. W tym przypadku, wasze szare oczy będzie świecić i promieniuje kobiecością.

Makijaż dla panny młodej blond

Blond i blond dziewczyny są świetne liliowo-niebieskie odcienie z metalicznym połyskiem. Makijaż stosując te dźwięki jako uzupełnienie elegancję sukienki i wizerunku panny młodej jako całości. A jeśli makijaż wykonane w technice klasycznej Smokey lodzie, szare oczy będą bardzo atrakcyjne, marzycielski i czarujący.

Nie używaj zbyt jasny kolor, blond same w sobie są bardzo lekkie i delikatne. Nie bój się blada, z wykorzystaniem pastelowych kolorach, będzie naturalne i naturalne. Jeśli masz jasną skórę, można również użyć odcień piasku, brązu i kolorze karmelowym. Jednak, chcąc podkreślić ciepły odcień skóry, można zwrócić się do niebieskim, zielonym lub srebrnym. Ten sam dźwięk jest stosowany do powiek z zimnym kolorem skóry narzeczona blond, gdy użytkownik nie chce, aby ją podkreślić. Jeśli dziewczyna szarooki chce położyć nacisk na ciemnej skórze, jest to konieczne do podjęcia Karmel, jasnobrązowy lub Gold kolorowych.

Makijaż dla szarych oczach brunetek i Brunet kobiet

Makijaż ślubny dla brunetek szare oczy i brązowe włosy kobiet może być bardzo zróżnicowany. Tutaj są dozwolone wszystkie opcje i wszystkie kolory z wyjątkiem pomarańczowych i żółtych odcieni cieni do powiek. Wizerunek młodej i jej wygląd jest całkowicie zależne od swoich wybranych kolorach.

Na przykład, niebieskie i fioletowe kolory będą wyglądać niewinnych dziewcząt, szczególnie przenikliwe i głębokie. Kombinacja bordowy, ciemny eyeliner i czarne bujne rzęsy sprawiają oblubienicę tak samo femme fatale, od którego trudno przejść, nie oglądając się za siebie. Wybór obrazu zależy od stylu, w którym odbędzie się wesele.

Dobór kosmetyków do makijażu

Najczęściej, szare oczy dziewczyny mają jasną skórę, która jest podatna na alergie i zaczerwienienia. Skóra jest tak delikatne, że oko cienie są tworzone z fioletowym odcieniu. I dokonać właściwego makijażu, zwłaszcza w taki dzień, nie należy szczędzić pieniędzy na dobrą bazę dla makijażu i korektor. I wtedy, i potrzebne są dalsze dobrany do skóry. Dobry korektor jest ukryć kręgi pod oczami. Aby sprawdzić jakość w sklepie, trzeba umieścić tester w żyłach, które wyróżniają się na wewnętrznej stronie ramienia – dobry korektor ukryje pełny odcień niebieskich żyłek.

Mascara jest również wskazane, aby kupić nowy i dobrze znaną markę. Starsze tusze mają tendencję do przesuwania się grudek na rzęsach i zepsuć cały makijaż. Ponadto, wybierając tusz do rzęs, należy zwrócić uwagę na jego właściwości: powinien wydłużyć rzęsy, aby nadać im objętości i muszą być wodoodporne.

Ołówek do brwi dobiera się w zależności od koloru włosów. Kolory od karmelu do ciemnobrązowego. W żadnym wypadku nie należy używać czarnego ołówka, robi chropowatą wizerunek młodej wizualnie zwiększa wiek. Nawet jeśli jesteś ciemnowłosa piękność, użyj ciemnobrązowy odcień.

Makijaż ślubny dla szarych oczach

Przydatne wskazówki przyszłość narzeczonej

To wyglądać w dniu ślubu w najlepszy możliwy sposób, a także czuć, starać się nie denerwować i mieć dobry sen w nocy. Na to zależy od nastroju i wyglądu. Jeśli sen nadal nie działa, podjąć środki uspokajające.

W przeddzień wielkiego dnia, staram się nie przejadać, tak aby nie odczuwać ciężkość w żołądku. Aby nie wywołać obrzęk twarzy i powiek, pić dużo płynów noc, zrezygnować z soli i pikantnych potraw. Zastosuj makijaż na obrzęk twarzy byłoby problematyczne, korektorzy, oczywiście, będzie wykonać zadanie, ale może to zająć więcej czasu i wymagają więcej nerwów.

Ale najważniejsze – gdy ukochany mężczyzna doprowadzi cię do ołtarza, uśmiechać i być szczęśliwym.

load...