Makijaż ślubny dla niebieskich oczu: make-up zasad

Brzydka panna młoda z niebieskimi oczami nie dzieje. Po odcieniu błękitnym niebie, błękitne morze lub magiczne chaber sprawia właścicielom tych anielskich oczach, jakby zstąpił z nieba, aby zachwycić oczy mężczyzn. Więc Sisyrinchium Jackpot – są zawsze piękne, ładne i atrakcyjne. Jednak dzień ślubu, tak aniołowie chcą wyglądać w sposób szczególny, przywodzący na myśl wiernych i zmuszając jego bliskich przyjaciół zazdrosny. Aby osiągnąć ten efekt może pomóc Ci prawo makijaż ślubny dla niebieskich oczach.

load...

Zawartość:

Przygotuj sanie w lecie

Nowoczesne charakteryzatorów – rodzaj kreatorów, które mogą ukrywać poważne wady skóry i sprawiają Cinderellas prawdziwego króla. W tym samym czasie (zwłaszcza jeśli masz zamiar zrobić swój własny makijaż) należy poinformować z wyprzedzeniem o stanie naturalnym „tkaniny” – twarz, która będzie pełnić rolę „wizytówki” celebracji.

Jak przygotować skórę do ślubu makijaż?

  • Miesięcy przed obchodami wykluczyć ze swojej diety nadmiernie ostre i słone przekąski, tłustych i smażonych potraw, bądź umiarkowanym spożyciem słodyczy. Wszystkie te produkty mogą powodować trądzik, obrzęk skóry, tłuszczu i inne nieprzyjemne „niespodzianki”, że nikt nie wie, to zepsuć nastrój.
  • Kup dobrych witamin, korzyści dzisiejszy istnieją specjalne wyposażenie dla poprawy urody kobiecej. Jeśli urlop jest planowane na lato, można zastąpić naturalne tabletki owocowe. Skóra będzie dziękuję oślepienia świeżość, aksamitne i rumieniec.
  • Jeśli cierpisz na trądzik, natychmiast rozpocząć leczenie. Na szczęście, obecnie posiada bogate kosmetologia „Arsenał” środków do walki z znienawidzonego trądziku.
  • Uwaga koloru skóry. Jeżeli dana osoba patrzy na tego rodzaju niezdrowe, z zielonym, niebieskim lub szarym odcieniem, ale nie cierpią na dolegliwości, to nie będzie więcej niż opalenizny. Można to zrobić w studio opalania na kilka sesji, ale należy pamiętać, że aby stać się „czekolada” powinno być z wyprzedzeniem, a nie w nocy przed jego ślubem.

Warto zwrócić uwagę! Sukces makijaż ślubny dla niebieskich oczach – wstępna „próba generalna”. Niezależnie od wybranej opcji make-up, należy realizować nasze plany w praktyce, co najmniej raz przed ślubem. I „dopasowanie” make-up powinno odbywać się w sukni ślubnej z akcesoriami i wybrać fryzurę.

load...

Film: Jak zrobić własne właściciele makijaż ślubny z

Niebieskie oczy.

Skóra – płótno dla przyszłego arcydzieła

Od nieskazitelnej kondycji skóry zależy od całego „operacja” transformacji. Nieznaczne wady, świeże wypryski, blizny potrądzikowe, przewlekłe plamy starcze – z których wszystkie mogą beznadziejnie zepsuć najważniejszy przypomnienie pozwalające ukochanej wakacje. Jeśli zdjęcia są wykwalifikowany fotograf będzie mógł retuszu, to film będzie o wiele trudniejsze. Nie należy również zapominać, że pojawi się wykonywaniem zdjęć wszystkich uczestników uroczystości, tak aby skorygować wady w ich osobistych albumów fotograficznych, nie będą mogli. I nie chcesz, aby zaproszeni lata „podziwiania” swoją pryszcz na nosie, czarnych oczach i plama na szyi? Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na skórę.

Aby rozpocząć, należy oczyścić twarz, stosując sprawdzoną balsamu lub żelu, a następnie zwilżyć skórę kremu dniowego pobytu w spokoju przez około 15 minut (można położyć w tym czasie). Zapraszamy zatem do współpracy z fundacją i kremy. Jeśli zauważysz, krosty lub zapalenie miejsca, wziąć na siebie „zbrojeń” korektora. Fundamenty zastosować zwykły sposób, – nie trzeba nic zmieniać. Przy stosowaniu w takich celach przed palcami, nie jest konieczne przeprowadzanie eksperymentów „” szczotką lub gąbką, i vice versa.

Odcień fundamentu powinna być jak najbardziej zbliżona do koloru skóry, ale z rumieńcem można „grać”, ale nie przesadzaj, bo – panna młoda-anioł, dzięki czemu makijaż nie powinien być agresywny. Wolę rumieniec brzoskwinia, blady róż, blady beż palety.

To ważne, aby wiedzieć! Wielu narzeczonych podczas przygotowywania osoby zapominać o szyi i jest niewybaczalnym błędem, który może zniszczyć swoje zdjęcia i filmy.

Oczy – zwierciadłem

Duszy. Posiadanie takiego nieocenionym skarbem, jak niebieskie oczy, uczynić powitalny nie jest tak trudne, ale należy mieć świadomość, że Brides anioły zaskoczyć gości do być miękkie i wzruszające, nie drapieżne wydźwięk. Dlatego Sisyrinchium artystów makijażu polecam wybrać odcień szary, niebieski, niebieski, różowy. Chcesz być jasne, ale nie stracić wzruszające? Wybierz zakres srebra lub fioletowy. Nieźle wyglądają jak piasek i beżu, które dają w obliczu naturalny urok panna młoda i naturalną elegancję.

Ze względu na ołówek i eyeliner, właściciele „anielskich” Eye stylistów powinni odsunąć się od czerni. Wybierz z kolory takie jak beżowy, szary, brązowy, fioletowy, niebieski. Ale mascara Dopuszczalne jest używanie klasyczny, jednak w tym kierunku, i można eksperymentować szarym, niebieskim i białym kolorze, nawet tusz do rzęs, w zależności od obrazu.

Lips – wykończenie dotykowy

Jak można sobie wyobrazić, koncentruje się na makijaż ślubny niebieskich oczach jest w górnej części twarzy. Jeśli chcesz wyglądać jasne, namiętny i trochę łapczywie, a potem realizować swoje aspiracje z pomocą niezwykłego makijaż oczu, wybierając na przykład, oszczędny wersja makijażu (jak w linku poniżej). Ale nie z wargi Sisyrinchium takie „eksperymenty” lepiej jest wydać, w przeciwnym razie ryzyko mieć wulgarnego widok uroczystych zdjęciach – jak wtedy te zdjęcia pokazują swoje okruszki? Doskonałe odcienie szminki dla narzeczonych Anioły: różowy, beżowy, brzoskwiniowy.

Warga kontur ołówek podkreślić dopuszczalne kolory przetargowa, ale upewnij się, że była w tonie szminki. Błyszczyk zakończy idealny makijaż dla niebieskich oczach, ale nie przesadzaj z masy perłowej. Jasne kolory takie jak czerwony, brązowy, fioletowy, śliwki, ciemne pomadki wariacji – to wszystko pozostawić na romantyczny wieczór z pasją, którzy czekają na swojej szczęśliwej pary na miesiąc miodowy.

Samouczek wideo oszczędny makijaż na niebieskooki Brides

Oblubienica z niebieskimi oczami – najbardziej wzruszającym i delikatnej Narzeczeni, przypominających anioły. Teraz jesteś właścicielem tajemnice jak prawidłowo poprawić wizerunek.

load...