Makijaż po 40 latach – piękno życia nie jest

Zawartość:

Młodzież – wada, która przechodzi szybko (Johann Wolfgang Goethe). Jednak stwierdzenie to jest łatwe do zaakceptowania ludzi, ale nie kobiet. Jeśli chodzi o wygląd, co wiele kobiet wolałoby, aby spowolnić upływ czasu, jeśli nie je zatrzymać. Tutaj nie jestem zadowolony pozostawiając swoją młodość, a media są aktywne promowanie młodzieży jako głównego godności kobiet.

load...

Dlatego bliżej czterdzieści kobiety czują potrzebę, aby wyglądać młodziej niż rzeczywisty wiek: niektóre rozliczane na plastiku, inni są zapisywane bezpośrednio na siłownię, trzeci zacząć nosić rzecz młodzieży. Niektóre kobiety się dużym powodzeniem w strumieniu, pozostałe próby wyglądają śmieszne, a nawet śmieszne.

Dojrzałość jest do zaakceptowania jako dana kobieta nie jest łatwe, ale konieczne. W przeciwnym wypadku zapewniona depresja, psychoza i wygląd kompleksy. Accept – tak, ale nie do pogodzenia. Tak nie do tego i nie dzwoni. A jeśli nie może być zatrzymany w latach, aby zatrzymać młodych lub przynajmniej do „ukrycia” wiek siły każdego z nas. Niekoniecznie na to, aby nosić mini, zielony procesor i stosować jasne barwy wojenne. Nawiasem mówiąc, make-up po 40 latach – to jest po prostu magiczne narzędzie w zwalczaniu przejawów zewnętrznych starzenia.

Prawidłowe i stylowy make-up, odpowiednich do wieku, łatwo pozwala rzucić kilkanaście lat! Jednak należy zwrócić uwagę nie tylko na odmłodzenie zewnętrznego, ale również prawo do pielęgnacji skóry produkty – być piękna w każdym wieku. A jeśli uczymy się, jak uniknąć najczęstszych błędów, będzie przekonany, że piękno wiek nie jest przeszkodą. Oto niektóre z najczęstszych błędów popełnianych przez kobiety, starając się wyglądać młodziej.

Zła krem

Nawilżający część kosmetyczną obowiązkowego programu pielęgnacji skóry. Dojrzałe komórki skóry na nawodnienie i odżywianie jest konieczne. Nie wahaj się poprosić o poradę specjalistów: doświadczonych konsultantów kosmetyki sklep pomoże wybrać odpowiednie narzędzie. Krem nie musi być najbardziej kosztowne, ale też zapisać to nie jest konieczne.

load...

W rzeczywistości, wiele firm kosmetycznych wyprodukować linię „wiek” higieniczne kosmetyki (dzień i noc, krem, krem ​​do skóry wokół oczu, usuwania makijażu, mleko toner twarzy, etc.). Wybierz szereg narzędzi, które nadają się nie tylko do typu skóry, ale także odpowiedniego „historii” swojego życia.

I nie daj się nabrać: jeśli jesteś po czterdziestce, nie należy stosować kremy dla młodej skóry, ale także różnica między dojrzałej i starzejącej się skóry, również muszą być uwzględnione. Próbować, eksperymentować, aż znajdziesz agenta odpowiedni dla Ciebie i pilnować przestrzegania dat ważności.


Błędy w pielęgnacji warg

Usta wymagają szczególnej uwagi i łagodnego opieki. W przeciwnym razie, w zimnie dla nich są pęknięcia pojawiają się plamy lub opryszczki, a usta otoczony siecią drobnych zmarszczek. Jeśli zmarszczki wokół ust – to jest twój problem, a następnie planimetric ołówek podkreślać tylko tego niedoboru: zwraca uwagę na usta. Jest to szczególnie zauważalne w ciemniejszych odcieniach szminki. Brak smaku jest uważany ołówek, wybrany żaden ton w ton, ale znacznie ciemniejszy niż szminki.

Ponieważ skóra warga stopniowo traci swoją elastyczność, szminka wchłania się szybko lub rozłożone na wargach, mówienie na ich obwodzie. I wygląda na zaniedbany szminka, ciasne zmarszczki wokół ust. Dlatego trzeba albo przywrócić make-up co godzinę lub pół godziny, lub go zdjąć resztki serwetkę. Rozwiązaniem tego problemu byłoby użycie ciepłe odcienie szminki.

Nadmierny makijaż

Zbyt „intensywny” makijaż po 35 latach – to najczęstsze błędy kobiety. Jeśli dziewczyna z osiemnastu nadmiernej miłości dekoracyjnych kosmetyków bardziej wybaczalne, w średnim wieku panie tony makijażu na twarzy oczywiście do niczego. Jeśli mówimy o kanonach makijażu, jest zwyczajem, aby odróżnić konkretny szczegół osoby. Jeśli można pokazać swoje wyraziste oczy – podkreślają ich jeśli masz piękne usta – podkreślają naturalny odcień z pomocą szminki.

Nie starają się podkreślać wszystkie funkcje w tym samym czasie, inaczej będzie wyglądać bardziej jak rosyjskiej lalki. Piękny makijaż – taki, który podkreśla godność i sprawia, że ​​niewidoczne wady.

Innym skrajny – zbyt jasny makijaż. Gdy skóra zaczyna tracić elastyczność, pojawiają się zmarszczki i niewyraźne kontury twarzy, jasne i żywe kolory nie tylko zamaskować „błąd” wiek, ale również zwrócić uwagę na nich. Gruba warstwa fundamentu Accentuate a także „show” nawet drobne zmarszczki wokół ust i oczu.

Make-up w stylu an_3

Makijaż po czterdziestce powinny się różnić od użyłeś dwadzieścia lat temu. Z biegiem lat, zmian i rodzaju skóry, a jej struktura. Nie mogą być drobne zmarszczki, plamy starcze, zmiany cera. Ponieważ nie zaszkodzi słuchać rad profesjonalistów, a nie po prostu śledzić swoje preferencje.

Co teraz było dobre dla ciebie w ciągu dwudziestu lat, najprawdopodobniej, będzie wyglądać śmiesznie. Nie zapomnij, że nie tylko stan skóry. „Wysycha” wargi „opadają” powiek i brwi, „pływające” policzkach, zanika kolor oczu i nosa, na tyle dziwnie, jest ledwo zauważalne zmiany. W skrócie, z wiekiem rysy twarzy zmieniły się niepostrzeżenie dla ciebie, więc make-up po 40 powinna być inna niż w młodości.

Oraz o trendach mody w dziedzinie makijażu nie należy zapominać. Staromodny makijaż też podkreślić swoją staromodny, a twój wiek. Nie trzymać na sobie ubranie, które nosił w dwadzieścia lat temu? Tak, masz w głowie i to nie przyjdzie! Osoba? Jest gorzej niż sylwetkę? Więc dlaczego osoba wyglądać staromodny?


Poprawić makijaż

Makijaż po 30 latach powinny być wykonane z myślą nie tylko o modzie, ale również jego wiek. Dokładniej, nie od wieku, ale na sposobie, w jaki zmieniła swoje oblicze. Głównym celem takiego make APA – ukryć zmian wiekowych i podkreślenie oczywistych zalet wyglądu. A jeśli trzydzieści lat kamień milowy nie jest powodem do alarmistycznych nastrojów, im bliżej do wieku czterdziestu powinna ściśle odnosić się do ich wyglądu. Tak, aby zasady po 40.

 1. Tonowe twarzy

  Teraz, czy chcesz porzucić drogę Darkie i dać pierwszeństwo kremy lekkie odcienie. Jeśli używasz makijaż ciemne tonu podstawowego, to pokaże, nawet najmniejsze zmarszczki, w którym cząstki pigmentu rozstrzygnięcia ton. Jasny sam ton nie tylko dokonać osoba bardziej „świeży”, ale także wizualnie zmniejszają głębokość zmarszczek wokół oczu. Nakładać korektor powinna być cienka warstwa dokładnie cieniowania na powierzchni oraz na styku szyjki.

 2. Proszek

  Na efekt aksamitnej skóry należy użyć sypki proszek, który łączy się doskonale z kremem i wygładza szorstkość skóry. Naturalnie, ton proszku powinien być pewny, aby dopasować odcień kremu lub być trochę lżejsze. Obficie proszek całą twarz i usuwania nadmiaru proszku szeroki miękkiej szczotki lub czystą gąbki. Nie bój się twarzą w proszku – sypki proszek nie zatyka porów skóry i zmarszczki wokół oczu, jest doskonałą bazą wypadową do szminki i ułatwia proces wydłuża rzęsy mascara.

 3. Róż

  Porzucić ich nie jest konieczne. Konieczne jest jedynie, aby zastąpić znajomy dźwięk. Jeśli lepiej młoda skóra odcień różowy rumieniec, w naszym przypadku jest to pożądane stosowanie rumieniec beżowe i brzoskwinia kolory.

 4. Usta

  Po pierwsze, jest to czas, aby zdecydowanie porzucić jasne szminki. Jednak jasne – nie zajęty. Bez śladu żalu rozstania z szminka jasny róż i jasnych odcieniach czerwieni, ale ciepłych i neutralnych kolorów szminki mogą być dość intensywne. Pomimo faktu, że ołówkiem kontur dziś już nie jest w modzie, nie jest konieczne, aby zrezygnować z niego.

  Miękki ołówek szkic dopasować szminki do warg młodszych i zapobiec rozprzestrzenianiu się szminki. Szminka powinien sam być stosowana do ust w dwóch warstwach, pierwszej warstwie tkaniny nasączonej. I świeżości można umieścić szminkę na trochę brokatu.

 5. Cień

  Teraz jest podstawowym elementem makijażu. Bez oka cienie będą wyglądać tępo, ale cień cienia są różne. Jasne kolory są dobre dla młodych dziewcząt, również pojawi się z nimi co najmniej śmieszne, i ogólnie rzecz biorąc wulgarny. A trzeba dodać na swój wygląd elegancki i sexy.

  Dlatego – tylko głębokie i bogate kolory i naturalne odcienie pastelowe dla oczu: kolor kawy z mlekiem, jasnobrązowy, blado niebieski, szary, ciemny beż kolor. Preferują suche cienie, które są łatwe do zastosowania i długotrwałe utrwalenie.

 6. Kontur oka

  Wizażystów nie są zalecane dla kobiet powyżej 40 lat, aby korzystać z oczu grubą czarną linię. Jeśli zrobić eyeliner na dolnej powiece. To musi być starannie cień, a na górnej powiece zastosować bardzo cienki czarny i brązowy lepszego strzelca. Pożądane jest również, aby dać pierwszeństwo i brązowy tusz do rzęs dla oczu i malować tylko górne rzęsy.

 7. Nie zapominaj, że makijaż przed pójściem do łóżka, konieczne jest, aby strzelać. Kosmetyki i już wysusza skórę, a jeśli jest pozostawione na noc, wszystkie sztuczki z odmłodzenie do niczego – starzenie się przyspieszać.

Jednak czy aby śledzić wszystkie porady – wybór jest całkowicie indywidualne. Może chcesz nadrobić w ten sposób, a nie inaczej. I niech inni wzruszają ramionami. Najważniejsze – aby czuć się dobrze o sobie! Przede wszystkim, trzeba zachować młodą duszę, starają się być zawsze w dobrym nastroju, a grzywka i modne legginsy – rzeczą drugorzędną.

load...