Makijaż permanentny Usta: Błyszczyki tatuażu w pytaniach i odpowiedziach

Idealny kształt wargi, jasne linie, wyrazisty kontur, piękny kolor, wielkość … a wszystko to 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez stałego kolorowanie szminki i zarys ołówkiem, w wodzie i na lądzie, w pracy i podczas wakacji rekreacyjnych iw życiu codziennym, a nawet po namiętnym pocałunku lub smaczny posiłek z filiżanką cappuccino. Rura sen, mówisz? Wcale nie! Aby wywołać sen do rzeczywistości pomogą stałe wargi makijażu! Jest to prawdziwe zbawienie dla tych, którzy zawsze muszą być w formie, ale w codziennym zastosowaniu pełnego makijażu po prostu nie jest wystarczająco dużo czasu, jak również dla kobiet z alergią na kosmetyki. W razie potrzeby, stałe warg makijaż może całkowicie zastąpić szminkę lub po prostu podkreślić kontur, twoje usta bardziej wyraziste, by ukryć asymetrię, blizny, a małe wady.

load...

Zawartość:

O makijaż permanentny ust szczegółowo

Makijaż permanentny, tatuaż warg lub mikropgmentirovanie polega na wstrzyknięciu za pomocą specjalnego urządzenia hipoalergicznych barwników do górnych warstw skóry, aby stworzyć niezatarte linie. Pigment wprowadza się w skórę na głębokość 0,3-0,8 mm, tak, że przez długi czas zachowały swoją początkową barwę. W procesie aktualizacji pigmentu skóry są prezentowane na powierzchni skóry i stopniowo wypłukiwane.

Rodzaje makijażu permanentnego warg

Lip Tattoo jest kilka rodzajów:

  • Zapisy kontur warg

Pomoże to, aby podkreślić kształt warg. Technika ta jest podobna do stosując konwencjonalną ołówkiem kontur, ale na ustach wygląda bardziej miękkie wybierając pigmentów odcieni pastelowych lub całkowicie pokrywają się z własnego koloru warg.

load...
  • Contour tracings z cieniowaniem

Kontur z cieniowaniem wygląda najbardziej naturalne, ponieważ ciemniejszy krawędzi stopniowo zamienia się piórko, które całkowicie łączy się z kolorem warg.

  • Stałe szminki

Całkowite wypełnienie powierzchni pigmentu pozwala stworzyć efekt jej pomalowane usta. Nadaje się dla kobiet, które chcą zmienić swój naturalny kolor warg. Przy odpowiedniej mieszanki pigmentów można optycznie powiększyć objętość warg, uczynić je bardziej zmysłowa i seksowna, aby stworzyć efekt lekkiego połysku. Ciągła powierzchnia pigmentu powłoką warg całkowicie eliminuje potrzebę kobiety malować szminką, dobrze, poza tym, że nastrój i szczególna okazja będzie chciał nowe kolory.

  • Bright Kaya

Obejmuje rysunek jasną linię wokół konturu, cieniowania skóry powyżej i poniżej krawędzi w celu nadania warg dodatkową objętość i ulgę.

Etapy tatuaż procedur usta

  • Dyskusja i rysunek szkic: wybrany kształt, kolor, farbowanie, styl i technikę makijażu wymagany poziom korekcji (opadające kąciki ust, rozmyty zarys, blady, znaki przeniesiony infekcji opryszczki). Szkic rysunku odbywa się tuż przy ustach.
  • Szkic mocowanie na ustach: mistrz całym szkicu miejscu sprawia małe nakłucia bez znieczulenia, aby pomóc mu grać utworzony obraz.
  • Znieczuleniu miejscowym: zastosowanie zamrożenia kremu, żelu, sprayu, z wykorzystaniem nowoczesnej znieczulenia dentystycznego. Korzystnie stosuje się w anestezjologii aplikatora, wstrzyknięto, co często prowadzi do pęcznienia, zakłócenie lub całkowitej utraty rysunku.
  • Procedury mikropigmentirovaniya: za pomocą specjalnego urządzenia cienkich igieł w górnych warstwach pigmentu skóry jest wprowadzany.
  • Posleprotsedurny opieki: realizacja zaleceń kreatora do szybkiego gojenia po tatuowania warg i prawidłowego ustalenia pigmentu.
  • Tatuaż Korekta lli_1: jeśli trzeba coś poprawić. Ludzka skóra – bardzo specyficzny materiał, więc nawet doświadczony mistrz w ogóle wzorzec staranności może leżeć nie jest idealny. Nie spiesz się do rozpaczy! Po całkowitym uzdrowieniu i regeneracji skóry w miejscu oddziaływania master będzie mógł dokonać korekty i doprowadzić swój makijaż permanentny do perfekcji. Korekta zazwyczaj podaje się nie wcześniej niż jeden miesiąc po zabiegu.

Makijaż permanentny usta pytania i odpowiedzi

P: Czy to jest bezpieczne stałe wargi makijażu?

A: Zabieg jest całkowicie bezpieczny, jeśli jest ona prowadzona w kabinie doświadczony rzemieślnik sprzęt profesjonalny, zaprojektowany specjalnie do stosowania makijażu permanentnego, a nie tatuaże. Należy używać jednorazowych igieł i jednorazowych nietrwałych (rękawiczki, czapki), skóra w obszarze zagrożonym należy traktować z antyseptyczne. Nie będzie źle zapytać i jakości pigmenty, które musi posiadać odpowiednie certyfikaty jakości.

Q: Jak bolesne jest procedura?

A: Poziom czułości i progu bólu w ogóle inna. To zdaje ugryzienie komara, a drugi będzie postrzegać jako prawdziwy kutas. Gdy pigmentem tatuażu cienkich igieł wkładane do górnych warstw skóry. Procedura jest zawsze wykonywana w znieczuleniu miejscowym, więc nie czują bólu. Może tylko nieznaczne uczucie dyskomfortu.

Q: Jak długo trwa procedura mikropigmentirovaniya?

A: Leczenie zależy od obszaru pracy i wybranej technologii. Zwykle trwa od 40 minut do 3 godzin. Najważniejsze – nie przyspiesza, ale wynik!

Q: Czy muszę się jakoś przygotować makijaż permanentny warg?

A: Tak, tatuaż warg wymaga specjalnego przeszkolenia – antigerpesnoy zapobiegania. Dzień przed badaniem jest przypisany do otrzymywania leku antigerpesnogo acyklowir: 200 mg 4 razy dziennie.

Q: Jak dbać o usta po tatuaż?

A: W ciągu 4 dni po zabiegu należy kontynuować profilaktyczne antigerpesnogo acyklowir lek. Okres gojenia warga jest zwykle 3 do 7 dni. W ciągu dwóch tygodni po tatuażu nie można korzystać z basenu, łaźnia parowa, sauna, solarium, długi pobyt w słońcu i na parę twarzy. W pierwszym dniu niewielki obrzęk mogą wystąpić na ustach, są jaśniejsze lub ciemniejsze niż zamierzano. Nie martw się, to normalne – weszło pigment zmieszany z posoką i skórnego limfy. Kilka dni później wszystko wraca do normy. W nowoczesnym traumy makijażu permanentnego przypominający lekkie zarysowania. Dzień lub dwa po zabiegu na ustach pojawia skorupę, która rozpocznie się łuszczyć 3-4 dni. Jednakże, samo ciasto usuwa się w każdym przypadku jest to niemożliwe! Jeśli przedwcześnie zdjąć skórkę lub silnie mokra to szczelina może być utworzona w makijażu. Zapobieganie nadmiernemu wysuszeniu i pękaniu skóry warg jest również niemożliwe, dlatego, aby zmiękczyć skórki, można użyć światła gojenie ran lub krem ​​kosmetyczny bez dodatków wybielających. Całkowite wyleczenie warg są w 28-30 dni. W tym czasie pigment trwałe zamknięcie w skórze.

Q: Jak długo tatuaż spoczywa na ustach?

A: Żywotność stały makijaż krawędzi zależy od wielu czynników, w tym wieku, rodzaju skóry wybranego pigmentu i stopnia nasycenia, a nawet życia. Na przykład, u młodych procesy odnowy i regeneracji skóry są znacznie bardziej aktywne, dzięki czemu makijaż „idzie” szybciej. Makijaż permanentny jest również boi opalania, opalanie, peelingów i zarośla. Zwykle na wargach makijaż permanentny trwa od jednego do trzech lat. Uwierz obiecał 3-5, a nawet więcej niż 7 lat, nie są tego warte.

P: Czy zmiana na czas pomadki?

A: Proces „wymywanie” z jaśniejsze odcień pigmentu i stopniowo „przyjście”. Drastyczna zmiana koloru może wystąpić, jeśli w celu ratowania grupy uzyskano przez zmieszanie kilku pigmentów, jak również poprzez stosowanie trwałych pigmentów wykonywać lub urządzenia do tatuaży, które wprowadza pigment jest znacznie głębsza, tym samym czyniąc go bardziej stabilne, ale w tym samym czasie znacznie zwiększa prawdopodobieństwo stania się właścicielem egzotyczny niebieski lub fioletowy usta.

Q: Czy są jakieś przeciwwskazania?

A: Lip Tatuaż jest przeciwwskazany u pacjentów z cukrzycą, chorobami krwi, ciężkimi chorobami skóry, astmy i kobiet w ciąży i karmiących. Jest to niepożądane zrobić stałe wargi makijażu i podczas miesiączki, ponieważ w tym okresie znacznie zwiększa wrażliwość kobiet na ból i krwawienie tkanki.

Q: Czy mogę usunąć usta makijaż permanentny?

A: Tak i nie. Usuwanie tatuaży, w rzeczywistości jest to ten sam tatuaż, ale kompozycja zamiast pigment wprowadzany jest w centrum uwagi.

Wideo pigmentacji procedury warg

load...