Makijaż oczu – strzałki na wszystkich zasad


load...

Piękny makijaż – to kierunek „prawo”. Nie zapominaj, że ręce nie tylko ozdobić swoją twarz, ale również najpiękniejsza zrujnować żadnego makijażu. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem wielkiego oka, można rysować strzałki różnych grubościach i długościach, w różnym stopniu jasności. Wszelkie makijaż strzałka będzie wyglądać na twoich oczach jest bardzo korzystna. Jeśli chcesz trochę dostosować kształt i wielkość ich oczach i sprawiają, że wyglądają bardziej wyraziste, należy zastosować się do poniższych wskazówek.

  1. Blisko osadzone oczy. Strzałka szerokość powinna być równa jednej trzeciej całego stulecia. W razie potrzeby, można wyciągnąć taką samą szerokość i długość linii na dolnej powiece. W ten sposób będziesz w stanie rozwinąć wizualnej cieszy oko.
  2. Szeroko rozstawione oczy. Wzdłuż krawędzi powieki narysować intensywnej linii z wewnętrznym kącie oka do narożnika zewnętrznego.
  3. Okrągłe oczy. Przy rysowaniu strzałek na ciemnym kolorze oczy ołówkiem przedstawiającym kontur oka całkowicie zarówno górną i dolną powiekę. Eye Contour linia starannie zacienione.
  4. Małe oczy. Aby optycznie powiększyć małe oczy, użyj eyelinera jasną, rysowanie linii na tylko górnej powieki. Tylko ołówek światła cielesnej lub biały na wewnętrznej krawędzi dolnej powieki można podkreślić. Wtedy twoje oczy będą wizualnie wydają się większe.

stosujące techniki strzałki

Istnieje kilka metod stosowania eyeliner lub strzałki rysunek ołówkiem kosmetycznych. Jakie metody można wykorzystać w praktyce zależy to tylko od tego, jak wolisz malować. Obecnie istnieją następujące aplikacje technologie strzały:

  • Rysunek strzałki bezpośrednio z wewnętrznym kącie oka;
  • Rysunek strzały z połowy oka;
  • Rysowanie pojedynczych punktów wzdłuż konturu oczu i łącząc je linią ciągłą.

Staraj się trzymać strzałki na oczach jak najbliżej linii rzęs. Nie zapomnij: biały pasek między strzałką a końcem wieku wygląda bardzo brzydko i nienaturalnie. Aby wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjne, lekko „toczenia” czubek strzałki w górę. Kiedy końcówka wskazuje strzałka w dół, wydaje się smutny wzrok.

load...

Usuwanie błędów i nieprawidłowości strzałki rysowane za pomocą wacika świateł do usuwania makijażu. Jeśli narysował bardzo szorstką linię, która nie może zostać skorygowany, podterev kilka milimetrów wskazanym strzałką, a następnie umieścić na górze cieniu strzałką ciemnego koloru i zmieszać je dokładnie.

Ale w ogóle, strzałki na oczach należy zamalować cienie i czasami strzały wyglądają bardzo ładne i całkowicie bez cieni. Szczególny nacisk jest stworzenie makijażu ze strzałkami powinny być na rzęsy: rzęsy powinny wyglądać bujne i długie. Dlatego, aby uzyskać taki efekt, stosuje się je kilka warstw tuszu (w dawkach podzielonych).


Formy strzałka makijażu

Styl klasyczny oznacza idealny zgrabne linie, powtarzając i podkreślenia linii rzęs. Klasyczny kreskowym naniesionym aylaynerom ołówka (tusz do malowania powieki) lub cieni. Linia postępowania nosa do świątyni, rozszerzając ją stopniowo do zewnętrznego kącika oka. Kompletna strzałka małe „ogon”, który podąża za kształtem skrajnej wygięcia rzęs. A co najważniejsze – bar nie może wykraczać poza granice górnej powiece.

Make-up w duchu lat sześćdziesiątych – niezwykle spektakularnym stylu, który jest uważany za najwyższy stopień umiejętności zawodowych. Zwrócić strzałkę retro nakłada się najpierw w linii z nachyleniem, wystaje nieco poza krawędzie górnej powieki, i połączone między punktem na wewnętrznym kącie oka i najwyższym punktem wskazywanym przez strzałkę (curl). Otrzymany odcień konturu. Nawiasem mówiąc, nowoczesne make-up „a la 60” nie jest powtarzany wzór przeszłości: strzałki nie latają ostro i płynnie podnoszone na końcu. Rezultat – stylowy make-up i zalotne spojrzenie.

Orientalny makijaż. Za pomocą strzałek w tym stylu ciekłego eyeliner gruby czarny otaczać cały oko na linii rzęs, oczy dać migdałowy kształt. A potem cienie ponownie otaczać oko. Górna strzałka w tym makijażu albo naturalnie kontynuuje wieku, lub wyświetlane osobno, tworząc nowy gładki kontur oka.

Pomocnych wskazówek

Podczas rysowania strzałek na oczy nie zapominać, że linia musi stopniowo gęstnieć od wewnętrznego kącika oka do zewnątrz. Grubość strzałkami na górnej powiece, powinna być większa niż grubość strzałki na dolnej powieki. Wykonując te ważne zasady zawsze będziesz wyglądać atrakcyjnie.

Aby uzyskać jeszcze więcej strzałka prosto i piękne, zanim wyciągnąć je w oczach, praktyka na papierze. Weź zwykłą kartkę papieru i narysować na nim wzrok, złapał eyeliner ołówka, lub (w zależności od tego, czego używać podczas stosowania make-up) i zacząć wyznaczać konturu wyciągnąć oczy. Praktykowanie w ten sposób, będzie stopniowo „nabete” hand.

Bardzo często, strzałki są wyrównane ze względu na fakt, że panie wyciągnąć je z ręką na wadze. Aby strzały były gładkie i piękne, upewnij się, że proces nakładania makijażu nie spowodować żadnego dyskomfortu. Zająć wygodną pozycję, umieścić lustro przed nim (i nie trzymać go w dłoni), a na rysunku koniecznie oprzeć łokieć na stole. Jest również użyteczny przy stosowaniu strzały trochę opóźnienia skóry powiek na bok, a potem w górę: tak linia strzałka leży bardzo sprawnie.

Make-up „strzałka na oczach” wymaga specjalnej aplikacji opieki. Najlepiej jest najpierw narysuj cienką linię, a następnie zagęścić, jeśli to konieczne. Specjaliści (tak zwykłe kobiety zdobią się ze strzałkami) zgadza się, że o wiele łatwiej jest mieć strzałkę grubszą niż kasowanie grubą kreską, która zajmuje połowę wieku.

Naucz się malować strzałki proste. Co powstrzymuje ćwiczyć, aby eksperymentować z kształtem strzałki, a także środki do rysowania? Jest to tym bardziej interesujące, a przy okazji, fascynujący. Przez „prób i błędów” wybrać swój styl i dowiedzieć się, jak zrobić piękny i modny makijaż ze strzałkami. W tym przypadku, piękno nie wymaga żadnej z ofiar – tylko trochę czasu, wysiłku i kreatywności. Bądź piękna i stają się piękniejsze, bardziej atrakcyjna i kusząca. Make-up strzałka cię będzie to na pewno pomoże.