Makijaż oczu dla brunetek: wybór kosmetyków do tonalności kolor oczu

Palenie brunetek i Brunet uroczy zawsze zafascynowany i urzeczony jej uroku mężczyzn. Magia ich piękno tkwi nie tylko w ciemnych loków czekolady lub gładkimi liniami. Pod wieloma względami, właściciel luksusowego bogactwa mają w swoim arsenale jest kolejna broń podbić serca ludzi – to piękne i wyraziste oczy. To naprawdę schwytany i skinął na nich, należy przestrzegać pewnych zasad opieki, jak wybrać dobry makijaż oczu dla brunetek.

load...

Zawartość:

Jak przydzielić godności ciemnowłosej piękności

Makijaż oczu dla brunetek wspaniały

Obecnie istnieje ogromna różnorodność cieni, kredek i tuszy podvodok mających pomóc piękno, podkreślając ich naturalne piękno i skutecznie poprawić niektóre niedociągnięcia. Ważne jest, aby wybrać kolorów zgodnie z kolorem oczu, skóry, a w niektórych przypadkach, w zależności od koloru ubrania.

load...

Jednak należy zawsze pamiętać, że make-up – szczególnie indywidualny przypadek, pracochłonne i wymaga szczególnego podejścia. Oznacza to, że nie jest konieczne, aby ślepo za trendami mody, z wykorzystaniem wszystkich zalecanych efektowne kolorowych magazynów. Można ich słuchać i make-up, który idealnie nadaje się dla ciebie.

Wdzięku dom krawędzi

Tak więc, zanim podejmie się makijaż z wszelkiego rodzaju butelki, słoiki i pudełka, trzeba przygotować twarz, włącznie z oczami i nakładania kosmetyków. Aby rozpocząć, należy sprawdzić stan swoich brwi, ponieważ sprawia wrażenie bardzo dobrego makijażu wielu czynników, w tym prawidłowe i określonymi szarpanych brwi. Aby ten proces był mniej bolesny, można użyć dowolnego odżywczy krem, który uspokoić podrażnione obszary z kleszczami i trochę tępy ból.

Czyszczenie i obróbka wstępna

Podczas prac nad pięknem brwiami jest kompletny, można przystąpić do oczyszczania twarzy. Za pomocą specjalnego wilgotnych chusteczek, tonik lub mus. Osoba powinna wyglądać zdrowo i nie podrażniona. Jeśli istnieją cienie do oczu lub worki, należy je usunąć. Aby to zrobić, dzisiaj istnieje wiele żeli, miejscu i aplikatorów rolkowych, które skutecznie walczą z efektem zmęczonych oczu. Daj je całkowicie i moczyć pięć do dziesięciu minut przejść do najciekawszej części tej tajemniczej kobiecej rytuału – makijaż oczu.

Makijaż dla brunetek ciemne oczy

Można powiedzieć, że brunetki o brązowych oczach są bardzo szczęście, aby cieszyć się środki żywe i wyraziste. W tym czasie, w blond stać na luksusowe nie, w związku z tym, że wydaje się trudna do nich i w niektórych przypadkach rażąco. Dlatego zachęcamy do eksperymentowania z jasne cienie, kredki i eyeliner. Pastelowe kolory w twoim przypadku lepiej jest nie używać, ponieważ mogą one narazić na nie w bardzo dobrym świetle.

1. 6.

Dla właścicieli szarości, granatowe lub czarne oczy są głębokie idealnym odcieniu srebra, fioletowy, niebieski, czerwony i ciemnych odcieni szarości. Brunetka o ciemnych brązowych oczach może bezpiecznie cieszyć się zielonym, kawę i bogaty czekoladowy brąz-gamma. Różnice mogą być dużo, jest to kwestia gustu i osobistych preferencji. Na przykład, w celu zyskiem alokacji wyraziste spojrzenie wystarczy umieścić lekki odcień od wewnętrznego kącika oka, a ciemniejsze stosowanego na zewnątrz.

9.

Wiele znanych piękna brunetka podkreślić strzałek szczeliny oczy, wypełnione ołówkiem lub specjalnego złącza. Technika ta jest jedną z najbardziej ulubionych wśród gwiazd jak Dita Von Teese, Jennifer Lopez, Rihanna, Alyssa Milano, Angelina Jolie. Czasami strzały są w stanie zidentyfikować bardziej opłacalne oczy niż jakikolwiek, nawet najdroższe odcień. Ostatnim akcentem w tym przypadku byłoby rozszerzenie lub atrament luzem optycznie powiększyć oczy i sprawiają, że wyglądają bardziej wciągająca.

7.

Sekrety smoky makijaż

Popularne dziś zyskuje makijaż smoky eyes, gdy węgiel i srebro i cienie wokół oczu jest stosowany do dolnych i górnych powiek gęsto. Ale co taki makijaż, nie zapomnij o zgodności danej osoby, a jeśli widzisz, że ta opcja nie jest odpowiedni dla ciebie, to lepiej go nie używać. Spróbuj czegoś innego, i pamiętaj, że masz miejsce, aby obrócić. Brunetki szczęście, bo natura dała im możliwość wykonywania z jego wyglądem najbardziej śmiałych eksperymentów.

6. 6.

Ale nie zapominamy o pewnymi wyjątkami: ciemnowłosa dziewczyna kategorycznie nie nadaje brzoskwinia i żółte kolory, dają one zmierzyć się zmęczony wygląd, niezależnie od koloru oczu. To samo odnosi się do korzystania z wielobarwnej tuszy – nie wszystkie kolory będą wyglądać na swoim udanym rzęsek, więc można spróbować wcześniej wszystkie możliwe opcje i zatrzymać ich uwagę na tym, co naprawdę jest stworzony dla Ciebie. W przeważającej części jest to czarny i brązowy tusz do rzęs, eyeliner ołówki, aw niektórych przypadkach, zielonym i fioletowym.

7.

Makijaż dla zielonych i brązowych oczach brunetki

Jeśli masz szczęście wystarczy, aby mieć włosy z kasztanowca lub czekoladowym odcieniu, a jego oczy były ciemnozielone lub herbaty w kolorze, kolor jest zbyt ciemny cień i tusz do rzęs nie są bardzo korzystne dla Ciebie. Znacznie bardziej harmonijnego i bardziej atrakcyjne będą wyglądać bordowy, zielony, brązowy odcień i brązowy tusz. Będą patrzeć głębiej i rzęsy staną się przyjemnym efektem aksamitna. Na wieczór make-up bezpiecznie, można użyć cieni z metalicznym połyskiem, są najbardziej korzystne przeznaczyć swój piękny brew.

9.

Jak tworzą szare i niebieskie oczy

Jakby natura dała ci niezwykłą kombinację czekolady włosach i niebieskich lub szarych oczach, spokojnych, kojących odcieniach makijażu dla Ciebie. Doskonałe odcienie barwy dla tych dziewcząt – Emerald green, perła, beżowy. Niebieskie oczy piękno nie trzymają się za pomocą niebieskich i niebieskich odcieni w makijażu, ponieważ nie podkreślają formę i kształt oczu. Wręcz przeciwnie, jak sobie wygląd rozmyty i imponująca.

2.

Aby skutecznie podkreślają piękny niebieski kolor oczu, wystarczy użyć niebieski eyeliner w połączeniu z odcieniami innych barw. Ale najważniejsze jest, aby nie przesadzić z rozwiązaniami kontrastu, ponieważ czekolada włosy i jasne oczy – już duży kontrast w wyglądzie, niektóre cechą urody, które mogą tylko nieznacznie podkreślić. Ułatwić z brązu eyeliner lub szary. Ale z czarnej jeden musi być ostrożny, bo kiedy niegospodarności używając go można uzyskać bardzo szorstki i niezbyt atrakcyjny efekt.

06.

Uwzględniamy skóry tonu

Dobry makijaż oczu dla brunetek zależy nie tylko od koloru włosów, oczu i ubrania. Ogromną rolę w tworzeniu bezbłędne make-APA odgrywa również koloryt skóry. Korzystanie z różnorodnych produktów kosmetycznych warto pamiętać, że bezwzględnie muszą przestrzegać wszystkich aspektach swojego wyglądu. Dotyczy to również różnych podstawy makijażu. Dla dziewcząt z bladą skórą idealne różowym odcieniu. Nieco tone żółtawe będzie idealnie wyglądać na skórę w ciepłych kolorach.

21. 37.

Jeśli skóra jest oliwa lub żółty odcień, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie – miedź, ciepłe kolory brązu i migdałów. Ale pomarańcza, brzoskwinia koralowców lub podstawa nadaje się do właścicieli o fascynującej skóry miedzi. W każdym razie, wybierając makijaż Fundacja powinna kierować się bardzo prostą zasadą: dla blade dziewczyny wolą cienka i delikatna kolor, brunetka z ciemnej skóry i miedzi, z drugiej strony, może skorzystać z odważnymi kolorami.

54.

Jakość kosmetyków do makijażu

Oczy. Nigdy nie zapominaj o jakości wybranych produktów. Nie jest to bardzo dobry sposób mogą podrażniać delikatną skórę wokół oczu, które będą tworzyć dyskomfortu, zniekształcać makijaż i tworzyć nieprzyjemny efekt wizualny. Zawsze należy sprawdzić datę produkcji, zapytać, jakie substancje wchodzą w skład tuszu do rzęs lub cieni, ten aspekt jest bardzo ważne dla tych, którzy cierpią z powodu nadwrażliwości i alergii na niektóre składniki. Nie skąpić na tusz do rzęs. Tanie narzędzia często szybko kruszyć, plamy wokół oczu, działa drażniąco na skórę, powodując swędzenie lub nieprzyjemny ból.

72. 91.

W przypadku, gdy jakiś cień lub tusze losowo kruszą, możliwe jest, aby usunąć tę wadę, proszek twarzy. Ale lepiej nie dokonywać takich wyborów, a dokładnie monitorować swój makijaż. Twoje oczy – elegancka broń do polowania w sercach ludzi, musimy tylko nauczyć się umiejętnie wykorzystać wszystkie jego zalety. Aby zmniejszyć mężczyzn MAD – umiejętności, które posiadł, znając sekrety udanego i pięknym makijażu.

load...