Makijaż na co dzień – uczenie się być zawsze piękne

Zawartość:

Bądź piękna nie zabraniam! A my, fani, i koneser piękna, uzbrojony hasłem, gorączkowo rozpoczęcia realizacji. Tak, tak, mamy poczucie proporcji czasami przynosi. W każdym razie, jeśli chodzi o makijaż, a zwłaszcza – na co dzień. Czy nie nauczyć się rysować linię między codziennego i wieczorem makijażu, tak aby błyszczeć (czasami dosłownie) do pracy jako diva pop na scenie.

load...

Ładnie, oczywiście, ale nie do tego stopnia. Ale możesz być piękna i bez tony makijażu, nałożonej na naszej już ładną twarz. A zadaniem codziennym makijażu po prostu polega na tym, że tylko podkreślić naturalne piękno, a więc prawidłowego i pięknym makijażu na co dzień – sztuka, która wymaga specjalnego smaku i specjalne zdolności.

Dowiedz się, jak wiemy, nigdy nie jest za późno. Więc zacząć się uczyć podstawy tej sztuki może mieć już teraz, i to tylko, aby doskonalić swoje umiejętności, poprawić smak i rozwijać poczucie proporcji. Oferujemy Państwu zbiór zasad i wskazówek od profesjonalnych artystów makijażu. Więc ktoś taki jak oni nie wiedzą, jak sprawić, żeby kobieta piękna, tak bardzo, że „ślady” ich pracy jest postrzegany przez innych jako brak ścieżek. Ponieważ specjaliści są w stanie sprawić, żeby kobieta piękniejsza niż ona. I co nas chroni i się tego nauczyć? Nic! Dlatego uczymy się jak być piękną każdego dnia.

An_0

Absolutnie bez makijażu, nie możemy zrobić. I oprócz środków w celu przywrócenia piękna, musimy więcej i specjalnych narzędzi. Czy kiedykolwiek widziałeś jak profesjonalną wizażystka? Różne pędzle, szczotki i inni im podobni i błysnęło w dłoniach. Jeśli zdecydowaliśmy się przenieść bliżej do najwyższej klasy umiejętności, to nie boli, aby uzyskać odpowiednie narzędzia. Aby zrobić piękny makijaż na co dzień, musimy bez problemu:

 1. Pędzle i aplikatory. Najlepiej jest mieć w swoim arsenale pędzli z naturalnego włosia: trwają dłużej, są łatwiejsze w pielęgnacji, a także z ich pomocą, kosmetyki stosowane po prostu idealne. Narzędzia te powinny być reprezentowane przez cztery gatunki: dla proszku, różu, szminki i cienie do powiek.
 2. Gąbki – mały gubochki z delikatnej pianki lub z naturalną gąbką. Musimy je zastosować fundament i to najlepiej jeśli sponzhikom będzie co najmniej dwa kawałki.
 3. Szczypce lub pinceta. Brwi nieskazitelny kształt – jeden z głównych elementów każdego makijażu, w tym dzienniku. A idealne brwi z przyrody, niewiele osób może się pochwalić, więc musimy rozwiązać ten nadzór i poprawić swoje brwi. A do tego musimy pęsety.
 4. Mały grzebień kosmetyk do brwi i rzęs. Brwi my grzebień do włosów doskonale umieścić w jednym kierunku, a grzebień do rzęs, aby usunąć nadmiar rzęsy mascara sklejone razem i dzielić.

I nie zapominaj, że urządzenie jest bezobsługowe. To musi być przede wszystkim czyste. Pożądane jest, aby utrzymać zamkniętym opakowaniu lub cheholchike i po każdym alkoholu aplikacji lub łatwo umyć i wysuszyć. Po pierwsze, brudne niehigieniczne narzędzie pracy, a po drugie, po prostu nieprzyjemne.

load...


Kosmetyki

Oczywiste jest, że musimy narzędzie do układania makijaż, a oprócz podstawowych narzędzi potrzebnych i nadal kosmetyków. I to nie tylko dekoracyjne w proszku, cień do powiek i szminka (wszystko co jest niezbędne zaklinacz). Nasza lista jest znacznie dłuższa:

 1. Balsam lub tonik do twarzy. Po pierwsze, konieczne jest, aby oczyścić skórę, a po drugie, konieczność poprawienia błędu (bo są po prostu nauczyć). Pożądane jest, że balsam był z tej samej serii co Twój krem ​​do twarzy. Ale jeśli chcesz to doskonały środek innej marki, to jest w porządku. Najważniejsze, że balsam nie podrażnia skóry.
 2. Krem na dzień. Jest to obowiązkowe pod makijaż. Po pierwsze, jest to w pewnym stopniu chroni skórę przed szkodliwym wpływem makijażu, a po drugie, na makijaż kremu leży lepiej.
 3. Odcień. Powinny one być więcej kolorów i wyglądają jak ty od rodzaju skóry i jej kolor. Jest rzeczą oczywistą, że jakość tych zasobów powinno być wysokie.
 4. Proszek. Luźny – do make-up bardziej zrównoważony kompaktowy – dla niego odzyskać w ciągu dnia. Nawiasem mówiąc, proszek jest również wskazane, aby mieć kilka odcieni.
 5. Maskowanie ołówek. Nawet jeśli Twoja skóra jest doskonałe, od małych problemów w postaci wyprysków i plam nikt nie jest odporny.
 6. Kontur eyeliner kosmetyczny i kontur warg.
 7. Mascara (dowolny które najbardziej lubisz).
 8. Cień do powiek co najmniej dwa kolory: jasne i ciemne.
 9. Szminka.

Wybór narzędzi do codziennego makijażu, preferują odcienie stonowane, naturalne i pastelowe. Jasne kolory, perły i cekiny, pozostawić na uroczystej okazji, ponieważ codzienny makijaż powinien być niewidoczny i jednocześnie podkreślić wszystkie zalety swojego wyglądu i maski niedoskonałości.

Przygotowanie do makijażu

Pierwsza zasada, że ​​trzeba zrozumieć – dzień makijaż stosowane przez światło dzienne. Pozostałe oświetlenie będzie prowokować do nadmiernego kontrastu i jasności kolorów. Ponadto istnieje ryzyko, aby umieścić makijażu nierównomiernie, zbyt niejasny lub rozjaśnić pewne obszary twarzy. Więc wybrać dobrze oświetlone miejsce, przygotować i pędzle, usunąć włosy z twarzy i dostać się do tego prawdziwie magiczną mocą.

Aby rozpocząć z czystą skórę z mlekiem kosmetycznej. To nie ma znaczenia – tylko, że trzeba myć ani przez długi czas: pył nie jest widoczne dla oka, to jest nadal. Przyjrzyj się dobrze, czy nie ma nadmiar włosów na brwi i delikatnie je vyschipnite. Następnie przetrzyj twarz tonikiem: bo i tonik do skóry tonu w górę, a następnie zastosować do twarzy trochę kremu dziennie. Cóż, w internecie jest gotowy, jest obecnie możliwe i rysować. Ale najpierw wyan_6ić, wyobraź sobie, że chciał zobaczyć w końcu, a dopiero potem przystąpić do „malowania”.

Tonowanie twarzy

Po pierwsze, specjalny ołówek do maskowania nierówności koloru skóry: plam pigmentowych, małe zadrapania, lekkie zaczerwienienie lub stał się „gwiazdy” statków. Po tym, stosuje się do twarzy ogólny ton. Jeśli masz zamiar ustawić i owalne rysy twarzy, trzeba trzy odcienie skóry: dokładnie dopasowane do koloru skóry, trochę lżejsze i trochę ciemniejsze.

Zacznij od połowy tonu i równomiernie posmarować na całej twarzy. A następnie za pomocą jasnych i ciemnych odcieni dostosować wszystkie rzeczy, które nie podobają. Ciemny fundament pozwoli skrócić do zawężenia i zmniejszyć światło – rozszerzać, windy, czy bardziej wypukła. Oczywiście, to wszystko jest po prostu nazwy kodowe efekt wizualny. Na przykład, jeśli twój nos wydaje się zbyt długo, umieścić na nosie nieco jaśniejszy odcień, a czubek nosa – ciemności i nos będzie wydawał się krótszy. Pod koniec tego etapu trochę proszku twarz i zastosować trochę (bardzo mało!) Rumieniec na policzkach.


Makijaż oczu

Z kształtu brwi, prawdopodobnie już decyzję dawno temu, więc nie mieszkają na zasady stworzyć doskonałą linię. Grzebień brwi i dotykać swoje ołówek makijaż lub specjalnych odcieni. Jeśli grube brwi i „niegrzeczny”, fix żel do włosów.

Weźmy dowolny odcień jasnych odcieni i stosuje je na zawsze na wewnętrznym kąciku oka. Następnie malować oczy bardziej dokładnie.

 1. Krok pierwszy. Podsumowując oczy. Miękką eyeliner, cień do powiek na górze, a jeśli to konieczne – w dolnej linii rzęs. Następnie pędzlem lub aplikator lekko zacienione linii.
 2. Krok drugi. Kontury i cienie. Za pomocą pędzla powoduje, że ruchoma część cienia wieku średniego natężenia w kierunku linii zagięcia rzęs wieku. Lekko zacienione konturu. Skóra pod łukiem brwi barwione jasne piękne cienie tenyami.Delaem konturu oczu ciemnych odcieni, powodując ich zewnętrznych kącikach oczu. Teraz na górze eyeliner można dodać trochę ciemne cienie.
 3. Krok trzeci. Rzęsy. Plama dolny rzęsy, potem szczyt. W razie potrzeby możemy udostępnić rzęs za pomocą specjalnego grzebienia. Nałożyć drugą warstwę maskary i ponownie czesania rzęs. Farby atrament dolny rzęsy.

Makijaż dla oczu różnych kształtach

Przede wszystkim, trzeba zdecydować, co dokładnie chcesz osiągnąć: chcesz, aby Twoje oczy były większe? Aby dać wzrok pokutować? Uczynić go bardziej uważnie czy niewinny? Pamiętaj, prawo makijaż nie tylko optycznie powiększają oczy, ale również zmienić swój kształt:

 • Kobiety z małych oczu pasuje blond odcień.
 • Eyed młode panie powinny wybierać głębsze odcienie.
 • CIENIE nałożone wokół oczu pomoże zamaskować oczy wyłupiaste.
 • Zapadnięte oczy przekształcić odcieni światła.

róż

To makijaż wykańczania dotykowy dzienne. Po pierwsze, usta lekko środek, który został użyty do twarzy skoku, a następnie proszek zatoniruyte the nieco je. Jeśli malujesz usta z pomocą konturu ołówkiem, obrysuj kontur (powinien być dokładnie taki sam kolor jak szminka), a następnie przykryć specjalnej szczotki szminki. Blot tej warstwy tkanki szminki i nałożyć jedną warstwę. Jednak z dziennego makijażu idealnego wargi kosmetyku jest piękny połysk. Ale w tym przypadku, jeśli nie koncentrują się na oczy.

Wybór an_6u

Jest oczywiste, że wszystkie powyższe – sekwencję działań i zbiór ogólnych zasad. Ani też różne kobiety o różnym wyglądzie i różnych temperamentów pomalowane jednakowo. Więc dzienny makijaż powinien być w harmonii ze swoim ogólny sposób, wieku i wybranego stylu. Oto kilka możliwych opcji dla an_6ów makijaż na co dzień.

 1. Folklor an_6u. Make-up w aksamitny i ciepłych kolorach. Fundacja naturalny kolor, proszek złoto-beżowy, oliwkowy odcień srebrny i beżowy, ciemnobrązowy eyeliner, ciemnozielone atrament, złoto-miedziany szminka.
 2. Kontrast an_6u. Piękny make-up z kombinacją kolory szary i różowy. Naturalny fundament, biała perła i szary cień, czarny eyeliner, różowa szminka.
 3. Wizerunek firmy. Prosty, ale stylowy codzienny makijaż. Klasyczne połączenie kolorów w naturalnych kolorach, nacisk na doskonałość skóry i wyraziste oczy. Eyeliner z obowiązkowym cieniowania ciemnobrązowego cienia, beżowe bazowej mat szminka naturalnych kolorów.
 4. Romantyczny an_6. Łatwy codzienny makijaż, który podkreśla kobiecość. Korektor jasnobeżowy piaskowe różowawy odcień, beżowy, fioletowe i szary cień czarny eyeliner, szminka nasycone.

Nie zapominaj, że prawo makijaż na każdy dzień powinien być łatwy: no jasne kolory, tylko pastelowe kolory. W związku z tym, należy pozostawić an_6 orientalnego piękna i seksowna uwodzicielki innych przypadkach. Na co dzień piękny makijaż musi być „niewidoczne”. Więc starają się najbardziej „naturalny” cień i eyeliner, i pamiętać o złotej zasadzie makijażu: skupić się wyłącznie na oczy lub usta tylko. Wybierz zdjęcie, opanowanie techniki i wprowadzić zasady i być piękne każdego dnia.

load...