Makijaż dla zwiększonej oku: nauczyć się być nieodparty

Zawartość:

– Kochanie, dlaczego masz takie wielkie oczy? – To jest, aby lepiej widzieć, moja droga. Coś jak to będzie brzmieć nowoczesną interpretację Czerwonego Kapturka przez męża i żonę. Po tym wszystkim, prawie wszystkie kobiety chcą wiedzieć i kontrolować życie. Zwłaszcza – działania jego drugiej połowie. I to nie jest brak zaufania. Wystarczy, wiele żony są absolutnie przekonani, że wiedzą najlepiej, co musi być ich małżonek. Który lepiej kupić sweter, zaprzyjaźnić się z kimś, jakiej marki samochodu do wyboru.

load...

A kobiety wiedzą, że mężczyźni kochają z ich oczu. Nieważne, że jej mąż widzi ją codziennie przez kilka ostatnich lat. Zawsze trzeba być w formie i spojrzeć na 100. Dlatego kobiety są podniesione przed ich drugiej połowie, aby mieć czas na przygotowanie śniadania (drugie prawo szczęśliwym małżeństwie: „Droga do serca mężczyzny przez żołądek”) i postawić się w porządku.

Naiwni ludzie wierzą, że ich kobiety mają bezsenność przez kilka lat, a gotowanie śniadanie – to wszystko, o czym marzą, aby zrobić rano. Ale nawet jeśli oni sami nie mają racji. A my postaramy się nauczyć subtelnej nauki, takich jak make-up, który zwiększa się w oczy. Ponieważ dość małżonek może zapomnieć spalony tost, ale obraz składa się z żoną bezskutecznie mocno zatrzasnąć pamięć męskiej. Niech nie dać im takiej przyjemności i nauczyć się malować poprawnie!

Wielkie oczy: ogólne zasady makijażu

Nie wszyscy natura obdarzyła duże świecące oczy. Ale umiejętne obchodzenie się z makijażem może poprawić błąd natury. Nie wierzysz mi? „Przed” i „po” nakładanie makijażu spojrzeć na zdjęcia gwiazd. Widzisz różnicę? Więc dlaczego nie przyciąga wzrok mężczyzn uwodzicielskie oczy? Zapamiętaj kilka subtelności, aby zwiększyć oko, a odbicie w lustrze z pewnością cię zadowolić.

Brwi

Tak, to jest brwi. Jak wielkie oczy nie będą wydawać jako takie, jeżeli są one otoczone zaniedbany, krzaczaste roślinność. Można kierować dowolną liczbę strzałek na powieki, brwi, ale jeśli nie spełniają standardów, pożądanego efektu nie osiągnie. W związku z tym podjąć trud, aby nadać im estetyczny kształt, odcienie odcień jeden ton ciemniejszy kolor włosów. Jeśli niesforne włosy nie chcą iść w prawo, należy użyć specjalnego żelu do stylizacji.

load...

Cień do powiek

Pełnią funkcję main w makijażu. Wielu ludzi wierzy, że ciemne kolory są idealne dla większych oczu. To nie jest do końca prawdą. Pożądany efekt zapewnia kontrast cieni. Jest to konieczne zarówno ciemne i jasne odcienie. Najlżejszy ton, zastosowanie w najbardziej brwi. Więc otwórz oczy i podkreślić linię brwi. Kosmetyczki polecam korzystania z tego wyróżnienia z svetootobrazhayuschimi cząstek.

Teraz o ruchomej powiece. Stosuje się także najlżejszy cień (może być używane przez osoby, które stosuje się pod czoło). Dokładnie wymieszać. Po tym nadszedł czas, aby położyć nacisk shadow. Są to ciemne odcienie, które próbują przed zwiększyć oko. Stosuje je się na zewnętrznych kącikach oczu i lekko rozciągają się na granicy między górną powiekę i ruchomych (do cienia na gniecenie). Tylko nie zapomnij obserwować harmonii. Kolor cieni do powiek powinien być połączony z sukni i swojej tsvetotip skóry.

Liniowej i liniowej

Tutaj konieczne jest, aby rozpocząć z obalania wiele mitów, że kobiety uważają. Czarny eyeliner nie zwiększa oko. Podobnie, grubą linią na górnej powiece, zastosowano zarys ołówkiem. Strzałka średnią grubość musi być starannie i cienia. Jeśli mocno postanowił wykorzystać wykładziny (lub po prostu nie znaleźć żądany kolor konturu ołówka), a następnie narysować linię od połowy XX wieku do zewnętrznego kącika. Postaraj się, aby maksymalny cienką strzałkę.

Rzęsy

Tutaj jest – jednym z głównych tajemnic wielkich wyraziste oczy. Po prostu nie spiesz się, aby nałożyć na tuszy funt, który zwiększa głośność każdej powiece. Pierwsze użycie lokówki rzęs. Niektórzy pomalowane rzęsy curl, ale jest fundamentalnie błędne, bo jak ryzykować zerwania włosy. Po nabyciu zginanie karkołomne rzęsy mogą być stosowane do tuszu. Zapomnij o ile stosuje się farby do niego. Teraz musimy naturalne rzęsy są dobrze rozdzielone i farbowane. I dolne rzęsy, też nie powinny być ignorowane.

Nie ma potrzeby korzystania kolorowy tusz do rzęs (o ile oczywiście nie jesteś pop gwiazdy, a obraz powinien być tak jasne). Trzymać się czarny lub brązowy.


Subtelności makijażu w zależności od kształtu oka

Zgadzam się, że wąskie oczy sprawiają optycznie większe jest o wiele bardziej skomplikowane niż standardowe. Istnieją subtelności za blisko osadzone oczy i okrągłe. W skrócie – ile formy występują w przyrodzie, tak wiele wariacji na temat „make-up, który zwiększa oko” wynalazł kosmetyczki. I wszyscy koncentrują się na najbardziej powszechnych form.

Zwiększyć wąskie oczy

Oto poprawny kształt ołówkiem kontur oka, aby pomóc. Narysować linię na powiece górnej i dolnej, nieco cofnięty od brzegu rzęskowego. Mieszanka obwodu. Nałożyć na górze cieniu, by wreszcie dokonać przejścia. Tylko nie przesadzaj, lub za grubą warstwą cieni do powiek nie jest prawie niewidoczne.

Głęboko osadzone oczy

W tym przypadku, make-up, który zwiększa oko musi także doprowadzić je wizualnie. Można to zrobić za pomocą jasnych odcieni cieni. Jedyna ciemna plama powinny być rzęsy. Eyeliner i ołówek szkic powinien być jasny. W odniesieniu do stosowania makijażu sztukę, można stosować klasyczne schematu opisanego powyżej.

Okrągłe oczy: malować poprawnie

Subtelności makijażu zwiększyć polega na tym, że kontur ołówek powinny być stosowane od połowy górnej powieki, przynosząc zewnętrzny róg lekko poza naturalnych fałdach. Potem delikatnie mieszać granicę z pomocą cienie i delikatnie nakładać na wydłużanie rzęs mascara, zwracając szczególną uwagę na rzęski w zewnętrznych kącikach oczu. Więc robisz wizualny kształt oka dłużej.

Blisko osadzone oczy

Ta forma oka również nie jest niczym niezwykłym. Spróbujmy wizualnie wcisnąć je od siebie. Pomóż nam w tym konturu ołówkiem i cienia. Zastosuj lekki cień w wewnętrznym kąciku oka, a ciemniejsze – w zewnętrznej. Mieszanka granicę. Teraz strzałka. Niwelowanie potrzebują, od połowy wieku taboru. Draw strzałką trochę bardziej naturalne fałdy, jak to ma miejsce w przypadku okrągłych oczach. Stosuje tusz do rzęs. Makijaż, zwiększając gotowy oko.

Niezależnie od kształtu oczu i jak dobrze nie być pomalowane, to wszystko będzie bezużyteczny, jeśli będziesz złym rozmówcą. Dlatego zalecamy, aby zapoznać się z instrukcją, nie tylko kosmetyczki, ale także fikcja. Wierz mi, inteligentna dziewczyna po prostu brak makijażu. Piękne brak mózgu – jest mało prawdopodobne. Poprawić, rozwijać i dla tych wokół oczu będzie najbardziej wyraziste, wierz mi.

load...