Makijaż dla zielonych oczu: niuansów i odmian

Jak wiele kobiet marzy się z urzekająco piękne szmaragdowe oczy … pochwalić takiego bogactwa naturalne może być bardzo, bardzo mało. Zielone oczy – darem natury, która jest przyznawana za wybrańców. I intensywny zielony kolor oczu jest niezwykle rzadkie. Bardziej powszechne kolory mieszane z przewagą zielonych Uwagi: szaro-zielony, niebieski, zielony, trawa, zielony, żółto-zielony, brązowo-zielone, oliwka, turkus. Aby stać się prawdziwym dekoracji, makijaż dla zielonych oczu musi uwzględniać niuanse koloru.

load...

Zawartość:

Sekrety i zielonooka zasady makijażu

Magiczne

Zielone oczy. Od czasów starożytnych, ludzie zielonooka nadana zdolności hipnotyczne, a jeśli chodziło o kobietę, to wszystkie wątpliwości odpadła w ogóle – i wszyscy czarownicy! I dlaczego tylko czarownice, a nie, powiedzmy, wróżka?

load...

Pewnie, ludzie są o wiele łatwiejsze do odpisania ich słabości w jakąś nieznaną siłą, niż szukać przyczyny w sobie. Magia czy nie, ale dziś ludzie są bardzo trudno się oprzeć parę zielonych oczach, a kiedy zostały one sprawnie i pięknie urządzone, oszałamiający hipnotyczne, efekt jest po prostu zniewalające gwarantowana.

Lubią pracować z zielonymi oczami i makijaż artystów daje wyjątkową okazję do eksperymentowania z najbardziej niezwykłych zestawieniach kolorystycznych. Spróbujmy się eksperymentować, a my, w rzeczywistości wybrać optymalną gamę kolorów przez podejmowane specjalnie para zielonych oczu może być metodą prób i błędów.

Rola cienia makijażu

Głównym elementem jest cieniu akt makijaż zielone oczy. Podkreślają niezwykłą zielonooka piękność pomoże całą paletę kolorów: turkus, brązowy, Chartreuse, szmaragd, brzoskwinia, różowy, fioletowy.

 • Aby ich zielone oczy urzekająco kot, użyć kombinacji czekoladowo-brązowe i ciemnozielonych odcieniach złota lub miedzi z odcieniami.
 • Otwarta, wizualnie zwiększenie zielone oko makijaż może pomóc w kolorze fioletowym, śliwki i odcieni metalicznych.
 • Zyskiem podkreślić Otten jest nuty zielone, pomagają kontrastujących odcieni czerwonawych odcieni: różowy, blady pomarańczowy, brązowo-czerwone.
 • Dyskretnie akcent zielony monochromatyczny pomóc uczynić zielone oczy, wykonane w dyskretnych odcieniach oliwkowych. Jest to doskonała wersja naturalnego codziennego makijażu. Delikatna dekoracja Dzień zielone oczy będą także opal, złota i biały, biały i fioletowy, beżowy, kremowy odcień, a odcień koloru szampana.
 • Na wieczór artystycznej wersji glamour idealny make-up w czarno-białych lśniących odcieniach miedzi i złota.
 • Making oczu soczysty odcień szmaragdowy pomoże ciemnoniebieski i terakota odcień.
 • Z zielonymi oczami wygląda doskonały makijaż kolorów wykonane w kontrastowych kolorach, zarówno w odcieniach zimnych i ciepłych. Doskonałą bazą wypadową do makijażu utworzy wielokolorowy jasny odcień: szaro-brązowe, brzoskwinię. Nacisk należy zrobić ciemniej, kontrastujące odcienie: brązowy, czarny, ciemnoszary, ultramaryna, ciemny fiolet, ciemny fiolet.
 • Jeśli chcesz wyglądać najbardziej naturalne, zielone oczy makijażu zakład w ciepłej kolorystyce, pozostawiając chłodne kolory, zwłaszcza odcienie niebieskiego na eksperymenty.
 • Być ostrożnym i oszczędne korzystanie z cieniami zielonymi, dokładnie pokrywa się z cieniu twoich oczu. Nasze zadanie – zidentyfikować i podkreślają, aby nie tworzyć ciągłe zielone rozmycia. Nie przesadzaj!

Eyeliner zielone oczy

 • Imponujące i korzystne, aby podkreślić piękno zielonych oczach, że najlepszym sposobem, aby pomóc nie jest czarny eyeliner i brązowy czekolada. Wierz mi, zielona czekolada jest coś! A co najważniejsze, wszystko wygląda o wiele bardziej miękkie i bardziej naturalne niż czarny. W skrajnym przypadku można użyć ołówek nie jest czysta czerń i szaro-czarne.
 • Jeśli chcesz cieniu i akcent odcienie zieleni, poczuć swobodę wyboru liniowej lub śliwki purpurowe kwiaty.
 • Optycznie powiększyć oczy pomaga eyeliner kolory złote lub białe.

Dzień makijażu z odmian

Po zakończeniu makijażu z jasnych, delikatnych kolorach, dostaniesz opcję dzienny, decydując się na ciemniejszy i nasycony – wieczorem.

 • Na całej górnej powieki działki genialny lub światło fundamentowej.
 • Góry fundamentów ostrożnie cienką warstwą szaro-brązowe lub odcieniu brzoskwini. Ostrożnie odcień.
 • Zaakcentowanie w użyciu ciemniejszych odcieni: Czekolada, ciemnozielone, miedź. Zastosuj je musi być następująca:
 • Od połowy wieku, linii rzęs do serwisu, który znajduje się bezpośrednio nad krotnie. Prawidłowo odcień, że nie były zauważalne przejścia kolorów. Aby uzyskać bardziej wyraziste oczy, kładziemy cień na dolną powiekę, tuż pod linią rzęs.
 • Przejście od wewnętrznego kącika oka do zewnątrz, stopniowo rozszerzając linię. Ostrożnie odcień.
 • Podkreślić kontur oka ołówka eyeliner lub czekoladę-brązowe lub szare.
 • Przynajmniej jesteśmy czarny lub brązowy tusz do rzęs.

Oto ona: trochę fantazji, magii i kolor swoimi zielonymi oczami po prostu przekształcił!

5.

Katerina Bagatskaya

load...