Makijaż dla zielonych oczu kwadratowych na każdy dzień

Zawartość:

Lekki, ledwie zauważalny makijaż, z odpowiednio dobranej palety cieni, zdolnych do podkreślenia godności kwadratowych zielonych oczach. Niestety, właściciel skarbu nie zawsze rozumieją, jak ich bogactwo nadał charakter i używać tak wielu kosmetyków, które o dowolnej osobowość może być mowy. Jednak w celu wybrania odpowiedniego rodzaju osobę dla opcji, wystarczy, aby trochę poeksperymentować przed lustrem.

load...

Ścisłe dzień make-up: jesteśmy malowane pracować

  • Fundacja

Pierwszym krokiem jest przygotowanie twarz dziewczynki: oczyścić skórę balsamem lub tonikiem, aby usunąć brud z porów, nałożyć krem ​​odżywczy, a po dwudziestu minutach – tonem. Ostateczna touch – proszek matowy, potrzebne do zamocowania podstawy. Proszę pamiętać, pudry w tym przypadku nie są używane.

  • Strzałki

Tak, należy najpierw przeprowadzić ołówek cienką czarną linię wewnątrz dolnej powieki, aby cięcie oko jest bardziej jasne i żywe. Często dziewczęta zrobić poważny błąd rysując strzałki wykładziny, nie zważając na fakt, że gruba kreska wygląda zbyt wulgarny, wyzywający i agresywne, ale subtelny wygląd zbyt blado.

  • Cień

Na ruchomej powieki za pomocą pędzla zastosowano specjalny matowy ciemnobrązowy cień w wewnętrznym kąciku – jeden na dwa odcienie jaśniejsze. Należy jednak zrobić wszystko starannie, aby taki kontrast nie jest zbyt widoczny. Aby uniknąć zaleca się używanie produktów tej samej marki tego samego błędu. Jeśli jest to konieczne, gładkie przejście z pędzla do cieniowania.

load...
  • Brwi

Jak byś nie chcą podkreślić tę część twarzy, nie rób tego za pomocą ołówka, lepiej zaopatrzyć się w specjalne cienie i sztywnego pędzla. Jeśli brwi są zbyt jasne, a jak to zrobić makijażu często farbować ich specjalną farbą. Procedura ta nie zajmuje dużo czasu, ale w przyszłości pozwoli Ci zaoszczędzić od pięciu do dziesięciu minut w makijażu rano.

  • Atrament

Jeśli ciemnowłosa piękność może sobie pozwolić, aby wybrać dowolny kolor począwszy od wykończenia czarny, brązowy, naturalny blond lepiej jest zdecydować się na jasnych i delikatnych kolorach. Ostry kontrast między jasnymi brwiami i czarnymi rzęsami będzie wyglądać dość dziwnie, więc makijaż powinien być nieco bardziej powściągliwy.

Nie każdy wie, ale jest mały podstęp, które są lekkie włosach przedstawicielem płci pięknej, aby podkreślić niezwykły kolor oczu, sprawiają, że jaśniejsze i bardziej nasycone – oni malować rzęsy zielony atrament. W jasny słoneczny dzień, wygląda szczególnie imponująco.

  • Usta

Reguła, co główny nacisk powinien być po obu warg lub oczu, w tym przypadku nie jest wyjątkiem. W związku z tym zaleca się stosowanie naturalnych odcieni szminki, najbardziej odpowiedni dla Twojego koloru skóry. Jak również na ustach wygląda zwykły bezbarwny lub lekko różowawy blask.

Piwne oczy makijaż subtelności

Cokolwiek jesteś piękna nie były oczy, niskiej jakości makijaż może sprawić, że nudny i ciemne, Dlatego, wybierając z palety kolorów cieni, przestrzegać kilku podstawowych zasad. Po pierwsze, nikomu nie jasne i ciemne niebieskie odcienie, nawet jeśli jesteś blond i niebieskie uważasz, że jest szalony. W tym przypadku, jesteś jak osiemdziesiątych dziewczynki, która w końcu kupił dużo tanich kosmetyków niewystarczające i nie wie, jak go używać prawidłowo.

Po drugie oblicze smoky eyes. Pamiętaj, czarny i szary są po prostu cięższe jaśniejsze, bardziej nasycone kolory, a więc makijaż dla zielonych oczu kwadratowy nie jest odpowiedni. W razie potrzeby, aby podkreślić piękny kształt oczu, możliwe jest, aby używać ołówka, który następnie jest zacieniony specjalnej szczotki.

Po trzecie, nie należy stosować zbyt dużo różowe odcienie jak fioletowy, fioletowy, liliowy, etc. Kolor, niestety, są dalekie od wszystkich płci pięknej. Jeśli nadal wybrał tę paletę, w żadnym wypadku nie należy używać rumieniec lub jasną szminkę, jako dzienny makijaż dla zielonych oczach kwadratów nie powinien przypominać wojna pomalować lalki Barbie.

Innym błędem, który pozwala na dość dużą liczbę dziewcząt – połączenie wielu różnych kolorach. Pamiętaj, że bez względu na rodzaj twarzy, kolor oczu i skóry, można użyć nie więcej niż trzy kolory, muszą być połączone ze sobą.

load...