Makijaż dla niebieskich oczu niebieski, czyli jak spełniać marzenia

Zawartość:

„Och, oczy Sineglazka was w niebie wziął malować i błękitny cudowne oczy świecą twoje.” – śpiewa w piosence z dobrej starej kreskówki. A jeśli bajki zawartości Sineglazka do danych fizycznych, musimy udać się do różnego rodzaju sztuczek w celu podkreślenia jego niebieskie szare lub niebieskie oczy: bardzo chcą, a nasi wspaniali oczy świeciły niebiański błękit. Ale po prostu chcesz trochę, trzeba chęci do zastosowania w praktyce. A więc zapraszamy do słuchania rad profesjonalnych wizażystów i dowiedzieć się, jak zrobić dobry makijaż dla niebiesko-szare oczy.

load...

Ogólne zasady uczynić

Przede wszystkim należy pamiętać, że podstawą takiego makijażu oczu powinny być oparte na zimnych odcieni cieni (ale niekoniecznie i nie zawsze prawdziwe). Właściwy dobór kolorów doda oczy lub niebieskie lub zielone czary lub od spokojnej szarości. W związku z powyższym, obraz może być romantyczny, śmiertelny lub ściśle biznesowy.

Co odcień opt dla niebiesko-szare oczy? Aby oczy były zielone, konieczne jest użycie jasnozielony, złoto, turkus, brązowy odcień. Nierdzewnej, czarne lub szare odcienie szarości dodać oczy i świecić niebieskim swoich niebieski i srebrny cieni.

Mascara jest dobre albo, ale tutaj śledzić reguła podkreśla kolor oczu z makijażu kolorach. Tak więc, oprócz tradycyjnej czarnej maskary i bezpiecznie eksperymentować z brązowym i szronem, a wraz z zielonym atramentem. Ołówek do brwi i strzały na oczy, pożądane jest, aby dobrać do koloru włosów: o jasnych włosach – Ołówek lżejsze ciemniejszym odpowiednio ciemniejszy odcień.

Rumieniec. Tutaj, oczywiście, najlepiej jest skupić się na cerze, ale również do przestrzegania niepisana reguła kombinacji kolorów rumieńcem i koloru włosów. Blondynka z szaro-niebieskie oczy najlepiej jest użyć rumieniec kolorze ochry, brązowy – rumieniec terakota i brunetka – Ciemny różowy lub czerwony. Szminka. Dla dziennego makijażu, pożądane jest, aby dać pierwszeństwo do low-key kolory – beż, złoto i koralowe. Na wieczór makijaż trzeba użyć tych samych kolorów, ale w bardziej nasyconych wariantu.

load...

I nie zapomnij, że trzeba, aby zacząć oczyszczanie twarzy i nakładki ogólny ton. Ale bez względu na to, w jaki sposób eksperymentował z Rouge, szminki lub proszku, aby podkreślić jedną lub inny odcień niebiesko-szare oczy tylko z pomocą cienia, ołówek i tusz do rzęs. Tutaj na przykład zasady tworzenia pewien obraz posiadaczy niebiesko-szare oczy.


Romantyczny wizerunek

Stworzyć romantyczny wizerunek pomoże smoky makijaż. Aby to wykonać, należy najpierw make-up proszku w odcieniu skóry powiek i powodować proszkowych kolor narzędzia korekcji wzroku. I dopiero wtedy zacznie rzucać cień. Otaczają oczy magia zamglenia szary odcień i pomocy stalowej. Stosuje się je na zasadach ogólnych makijażu dla oczu: jaśniejszy odcień – na górnej powiece u nasady rzęs, ciemniejsze – na gniecenie. W kącikach oczu, można dodać trochę białym lub jasnoszarym Pearl i ten sam odcień stosowany na skórę pod krzywą brwi.

Ciemny szary cień może zabarwić i dolną powiekę, „obrazujące” cień rzęs. I nie zapomnij cieniu granicę między cieniami różnych kolorach. Jeśli masz zamiar narysować strzałkę, a następnie zgłosić się do ciemnoszarym ołówka lub liniowej płynny i nie rób zbyt jasne strzały. Dla wyraziste oczy podczas tworzenia romantyczny obraz jest lepiej skupić się na górnych rzęs. Nakraste swoją granatową lub tusz ciemnoszary w dwóch warstwach i wkleić kilka napowietrznych rzęsek na zewnętrznych kącikach oczu.

Pudry i pomadki, wykorzystanie naturalnych kolorów i podkreślać usta i policzki też – wszystkie oczy skupić. Nie mniej imponujące wygląda makijaż wykonany odcieniach niebieskim i srebrnym. Tylko w takim przypadku należy użyć niebieskiego tuszu.

Obraz fatalnym urody

Utwórz obraz śmiertelnego piękna uczyni w stylu smoky eyes. Po czyszczeniem, co powoduje ogólną sygnału i współpracuje z naprawczych ołówek, draw czarną strzałką na górnej i dolnej powieki. Następnie nałożyć top strzelanka niebieski odcień i zmieszać je pędzelkiem. W rezultacie, będzie skręcić ciemne niebieskie strzałki.

Następnie wszyscy górnej powieki (od linii rzęs do brwi) stosuje niebieski perłowy odcień, a nad nimi – z białym neon. W ten sposób można osiągnąć efekt, w którym biali będą wydawać odległe cienie na oczach, i na bliskim zasięgu – niebieski. Nakraste górne i dolne rzęsy tusz do rzęs, a następnie ostrożnie „poprzez pracę” brwi. Odcień im czarne lub brązowe cienie matowe, dzięki czemu jaśniejszy i większy kontrast niż zwykle. Po prostu nie dać się ponieść: linia brwi powinny być jasne, ale wygląda na to musi naturalnie.


Jeszcze kilka zdjęć

  1. Obraz zielonooki czarownicy – oliwkowy odcień, brązowy tusz, ołówek khaki oczy.
  2. Obraz syrenka – zielony i turkusowy odcień zielony tusz do rzęs, eyeliner turkus perła.
  3. Obraz stali lady – beżowy, biały i czarny matowy szary cień czarny eyeliner, szara do rzęs.
  4. Obraz Królowej Śniegu – Ice-niebieski i biały z masy perłowej cienie, niebieski tusz do rzęs, eyeliner ciemnoniebieskim.

Spróbuj przymierzyć różnych obrazów. I dziękuję Matkę Naturę do koloru oczu. On (kolor), oczywiście nie jedynym, ale jest to bardzo opłacalne. Osiągnąć wyjątkowość pomogą nadrobić niebiesko-szare oczy, z których dzisiaj – Sineglazka Jutro – Mała Syrenka, a następnego dnia – Królowa Śniegu. Po prostu fantastyczny w twoich oczach, prawda?

load...