Makijaż dla niebieskich oczach – wybrać idealny obraz

Zawartość:

Niebieskie oczy … Hills

load...

Srebro księżyca

I drży babie lato

Waltz, kiwając pośród ciemności …

Rudyard Kipling.

Oczy – zwierciadłem duszy. Wszyscy znamy wyrażenie. Na oczy, można odczytać myśli danej osoby i zrozumieć jego intencje, jego uczucia, jego nastrój. Kolor oczu – jest naszą indywidualność, jesteśmy przyzwyczajeni do narodzin, brać za pewnik, ale jako dorośli, staramy się nadać mu więcej koloru i jasności „nastroju”. Niebieskie oczy. … Patrząc na nich, można „utopić w fale przejrzystego przetargu morzu lub lecieć do jasnego bezchmurnego nieba i dobrze zaprojektowana i prawidłowo stosowania makijażu jest w stanie zwiększyć doznania w czasie. Co mu jest idealny makijaż dla niebieskich oczu?

load...

Wybierz an_0 pod kolor włosów

Blondynka uderzające

Blond dziewczyna pasuje łatwy, makijaż niefrasobliwe, który wygląda naturalny i delikatny. Wybierając odcień cienia do codziennego drodze zatrzymać się na miękkich fioletowy lub srebra. Tusz do rzęs wybrać szare lub brązowe. Dla stron, użyj ciemniejsze odcienie – fioletowy, turkusowy fioletowy śluzu. Są one doskonale podkreślił głębię oka, dając wyraz ekspresji i przejrzystości. Można również użyć śliwki liniowej lub odcienie brązu i niebieskiego atramentu.

Blondes musi być ostrożny z piasku i zielonych odcieni cieni, bo nie blada twarz i oczy nudne i bez wyrazu.

Rudowłosa bestia

Rudowłosej kobiety są idealne dla wszystkich odcieniach brązu, z jasnym piaskiem do „grube” czekolady. Tutaj musimy przejść od koloru włosów. Wieczorem sam wygląd wymaga brązu odcieni kolorów i bordowym. Komplement błyszczące oczy eyeliner ołówek czekoladę lub wino i ciemnobrązowy tusz do rzęs. Z makijażem staniesz się właścicielem ospały, wzrokiem, który mógłby złamać żaden człowiek.

Fatalny brunetka

Namiętny i pieczenie brunetka o niebieskich oczach, zapewne marzeniem wielu ludzi. Ta niezwykła kombinacja jest szczególnie intrygujące, jeśli zastosowane do powiek odcień głębokiego błękitu, uzupełniając je o czarnym eyeliner. Z tego, twoja opinia będzie jeszcze głębiej. Można też użyć bardziej spokojne odcienie ton: szary i pastelowoniebieski. Mascara, oczywiście, czarny.

Bez względu na kolor włosów nie masz, nie bój się eksperymentować. Wszystkie powyższe wskazówki są powszechne, jako swój własny an_0 może być cokolwiek. Konieczne jest, aby brać pod uwagę nie tylko kolor włosów, ale również koloryt skóry. Każda kobieta może wybrać swój własny, indywidualny sposób, najważniejsze jest, aby nie zatrzymać się i iść do końca. Nigdy nie rezygnuj z tych lub innych kolorów po prostu dlatego, że nie podoba ci wizualnie. Pamiętaj, aby spróbować go dla siebie, co będzie, jeśli to, nijakie na pierwszy rzut oka cień jest właśnie dla Ciebie.

Technika stosowania makijażu dla niebieskich oczach

Spróbujmy „malować” an_0y jednego z niebieskooka urody. Więc …

  • Stawiamy na linii poprzez powieki cieniem lub niebieskim ołówkiem. W górnej powieki „draw” szary zacienione i poziomym;
  • Zastosuj kolorowy atrament, w taki sposób będzie wyglądać dobry brązowy kolor;
  • Aby wzmocnić efekt, tusz do rzęs nanosi się w kilku warstwach.
  • Jeśli chcesz optycznie powiększyć oczy, wybierz odcień niebieskich odcieniach i poprawić kolor oczu może pomóc złoty lub brązowy kolor.

I jeszcze kilka porad:

  • Do jego oczy wydawały się głębiej, można użyć czarny eyeliner, rysunek podwyższoną strzałkę i czarny atrament;
  • Chwytliwe chwytliwe an_0 jest tworzony przy użyciu różowy, liliowy i turkusowych odcieniach cieni;
  • Aby nie patrzeć wulgarnych, konieczne jest, aby uniknąć nadmiernego stosowania kosmetyków. Nie używaj ołówka smaru, spróbuj zastosować wkładkę tak cienkie jak to możliwe;
  • Należy uważnie przejścia cień pomiędzy cieniami i jeden kolor płynnie tak, że stają się niemal niewidoczne z drugiej strony;
  • Dobrze, jeśli podstawowy odcień będzie pasował do koloru skóry.

I pamiętaj, jeśli masz niebieskie oczy, masz szczęście. Jest to jedna z najrzadszych kolorów. Twoje oczy mogą fascynować i urzekają wszystkich, pomimo nieznacznego chłodnym spojrzeniem, mają niezapomniany atrakcję.

load...