Makijaż dla brązowych oczu – sztuka uwodzenia

Zawartość:

Który kolor oczu jest lepsze? Dziwne pytanie, prawda? Najlepszy kolor oczu – to ten, który Ci przyznano charakter. Najważniejsze, aby podnieść jego „zwierciadło duszy” godnej oprawy. Aby to zrobić, trzeba jasno zrozumieć, co pomoże odcienie podkreślają urodę i zwiększyć blask. Naturalnie, że, na przykład, makijaż dla brązowych oczach będzie zupełnie inny od makijażu dla zielonooki lub niebieskooka członków płci pięknej – różne palety różnych metod aplikacji.

load...

Masz ciemnobrązowe oczy? Ten kolor – najbardziej naturalne. Czy wiesz dlaczego? W rezultacie, długoterminowe badania i wykopaliska archeologiczne, stwierdzono, że oryginalne mieszkańcy ziemi były brązowe oczy. Jak wiadomo, to nasza planeta zderzył się z komety i wynikające zmiany orbity. Jednocześnie zmienił klimat – i przyszedł epoki lodowcowej. Aby przetrwać, ludzie zostali zmuszeni do zmiany – mutują. I to jest w procesie tej mutacji, a tam są ludzie z jasnych oczu. To jak to było. Wyciągnąć własne wnioski! Cóż, co trzeba zrobić w celu zwiększenia piękno Twojego – z naturalną i „prawdziwe” – ciemnobrązowe oczy? Jaki makijaż będzie je spełnić? Załóżmy zbadać.

Pierwsze makijaż

Należy zauważyć, że „kareglazkam” miały więcej szczęścia wszystkich. Nadają się do prawie całej palety odcieni, w tym najbardziej efektowne i żywe, a tym samym piękny makijaż dla brązowych oczu jest dużo łatwiejsze. Można pozwolić sobie na stosowanie kontrastowych kolorach – na przykład, fioletowym i białym, czarnym i różowym. Najważniejsze – aby dowiedzieć się, jak łączyć je ze sobą. W przeciwnym razie, makijaż będzie wyglądać wulgarny i bez smaku. Zaczynajmy.

Co uczyniłoby to zrobić, bez względu na to jaka paleta nie jest używany, należy najpierw przygotować swoją twarz, a nawet poza jego kolor. Dokładnie oczyścić skórę, a następnie zastosować fundament z efektem matowym – będzie to wyeliminować niepożądany połysk. Nie zapomnij umieścić go na powiekach. Należy zwrócić szczególną uwagę na okolice oczu. Aby to zrobić, należy użyć korektora. On nawet poza ulgę skóry i maskuje cienie. Dalej – najważniejszy etap. Konieczne jest, aby określić, jakie kolory odpowiada Ci najbardziej. Tutaj musimy wziąć pod uwagę wszystkie – i odcień skóry i kolor włosów i styl ubierania. I oczywiście, celem makijażu – dzień lub wieczorem. Słuchamy artystów makijażu. Twierdzą, że:

  • Blond właściciele brązowe oczy garnitur beżowy, ciemny różowy, zielony i odcienie piasku;
  • Ciemne włosach piękności powinien mieć w torebce srebra, czekolady czarnej, ciemnobrązową i bladoróżowy odcień;
  • Oliwa odcienie piasku są idealne dla kobiet i dziewcząt z ciemnej skóry;
  • Jasnoskórych „kareglazkam” należy zwrócić uwagę na zielonych i niebieskich odcieniach.

Wybrać? Następnie postępować.

load...


Codziennie Makeover

Dokonać właściwego makijaż dla brązowych oczach nie jest trudne. Światło dzień make-up jest użycie naturalnych odcieni relaksujące. Odpowiednie jasnobrązowa, z oliwek, beżowo jasnoróżowe odcienie. Stosuje się do górnej powieki aż do brwi odcień światła koloru bazowego. Na przykład, beżowy. Nałożyć drugą – ciemniej – warstwy z zewnętrznej kącie oka na środku ruchomej części górnej powieki. Ponieważ może on być stosowany, na przykład, jasno brązowy kolor. Dokładnie mieszamy granicę, za pomocą okrągłej szczotki.

Zastosuj lekki, shimmery cień pod brwi iw wewnętrznym kąciku oka. Pozwoli to wyglądać na łatwe i otwarte. Weź eyeliner i delikatnie na linii rzęs narysuj cienką linię. Spróbuj strony nie drżą, w przeciwnym razie będziesz musiał przerobić wszystko. Cóż, „finale” – tusz do rzęs. Aby rzęsy były gęste, grube i nie sklejają się ze sobą, trzeba najpierw zastosować proszek na nich. Następnie – jedna warstwa tuszu. Dzień makijaż dla brązowych oczach gotowych.

Wieczorem make-up

Cóż, dzień makijaż opanowane. A jak lepiej do zwiększenia piękno swych ciemnobrązowych oczach w nocy? W rzeczywistości, zrobić modne wieczorem lub świąteczny Make-up – nie jest dużo trudniejsze. Ale, oczywiście, istnieją pewne niuanse. Najważniejsze – tutaj można dać upust swojej wyobraźni. Więc nie bój się eksperymentować. Na przykład, należy podjąć takie kontrastujące odcienie jak blady różowy i czarny.

Po pierwsze, lekko dotykać się brwi ciemno-brązowym lub czarny ołówek lub cienia i wydłużyć ich trochę. Spróbuj nie odbiegają od naturalnych granicach wzrostu. Weź jasny perłowy odcień i zastosować je na górnej powiece. Stres narożnik zewnętrzny oko czarny. Zastosuj różowe oczy od wewnętrznego kącika do połowy stulecia. Delikatnie mieszać granicę. Stres górną i dolną powiekę, za pomocą wkładki, mające linie wzrostu dla rzęs. Stosuje tusz do rzęs w dwóch warstwach. Cóż, to wszystko – wieczór make-up jest zakończona. Można pójść na wizytę do klubu lub restauracji – będzie nie do odparcia.


Orientalny makijaż

Ta modna forma makijaż jest idealny dla dużych oczach, przychylnie podkreślając ich piękno i wyrazistość. Arabski makijaż jest inny jasność i nasycenie kolorów. Na przykład, odpowiednie takie warianty – zielonym i żółtym, czerwonym, ciemnobrązowe, ciemnoniebieski, jasnoniebieski. Jednakże, można użyć jednego koloru. Technika aplikacji jest bardzo prosta. Align kremy cery. Stosuje się proszek. Pożądane jest, aby był to jeden lub dwa odcienie ciemniejszy niż naturalny cery. Jasne i wyraźne brwi rysować, wydłużając je z obu stron.

Najważniejszym i trudny moment – oczy. Makijaż mody arabska polega na zastosowaniu kilku warstw cieni. W celu lepszego dniach skóry powiek należy najpierw zastosować fundament. Ponadto, na górnej powiece jest stosowana baza – odcień blond. Następnie szeroką szczotkę i stosować grubą warstwę tonów cienia wybranych przez dolny i całą górną powiekę. Border mieszanka starannie. Wszystkie przejścia kolorów powinna być gładka i miękka.

Kolejny krok – gruby czarny kredka. Ani Oriental makijaż nie może się obejść bez tego obowiązkowego atrybutu. W celu strzałki mogą być stosowane w postaci ciekłej wkładką i ołówek. Jeśli nie dostać się do spędzenia proste linie od pierwszej chwili – nie martw się. Praca ta jest bardzo delikatna i wymaga pewnej umiejętności. Ćwicz i wszystko musi się powieść. Teraz – rzęsy. Nakraste dolna i górna – w dwóch lub trzech warstw. Użyj rumieniec opaleniznę. I wreszcie, jego usta. Arabski makijaż nie wymaga korzystania z jasnym szminka. Odbiór beżowy, jasnoróżowe lub karmel. Jest to całkowicie dopuszczalne, aby wziąć zamiast szminki połysku. Wszystko. Oriental Beauty jest gotowy zostać wydany.

Jak widać, zrobić makijaż moda nie jest tak trudne. I nie ma znaczenia, jaki jest twój kolor oczu – co najważniejsze opłaca się ją podkreślić. Wszystko, czego potrzebujesz – zestaw kosmetyków, trochę wolnego vremni i cierpliwości. Chociaż, być może, szczęście właściciele brązowe oczy trochę więcej niż inni … bo oni mogą używać więcej kolorów, nie bojąc się spojrzeć wulgarne. A więc miejsca dla kreatywności w nich więcej. Po tym wszystkim, Make-up – to sztuka!

load...