Makijaż dla brązowych oczu brunetek

Zawartość:

„Ciemne oczy, namiętne, pieczenie oczu, i piękne.” Tak, w rzeczywistości, właściciele brązowych oczach szczęście. Natura obdarzony ich naturalny makijaż: czarne włosy dodatek wyrzeźbiona twarz i podkreślić kolor i czarne rzęsy często eliminują potrzebę pani używać tuszu i ołówka. Jednak kobiety, którzy są zadowoleni ze swojego wyglądu nie istnieje. Dlatego, black-eyed i czarno-browed urody też mają duże nadzieje na makijażu, by stać się bardziej piękne i jaśniejsze.

load...

Nadal wygląda brązowych oczach brunetki podobne tylko w oczy i włosy koloru. Owalna i funkcje, a także kształt oczu i brwi, są one różne. I chcąc poprawić swoją oryginalną urodę, brunetki powinny stosować makijaż według pewnych reguł, które dyktują tylko kolor swoich włosów i oczu. Więc, co powinno być prawo makijaż brązowe oczy brunetki?


Wybór koloru

Przede wszystkim profesjonalnych stylistów polecam zrezygnować z pastelowymi odcieniami pomarańczowych i kremowych kolorach. Najbardziej odpowiednie kolory do makijażu brązowe oczy widzą ciemny brąz, czarny, srebrny, fioletowy i złota. Wybór eyeliner, kierując się odcieniem włosów i koloru skóry. Nie daj się ponieść czysto czarny eyeliner. Do tych celów można użyć ciemnobrązowy i ciemnoszarym i ciemny fioletowy eyeliner. Brunetki brwi najczęściej nie potrzebuje dodatkowego retusz. Maskara powinna służyć nie tyle barwnik jako rozszerzenie i „podpushitelya”.

Casual makijaż brązowe oczy

Alternatywnie dzienne brunetki makijaż, mogą wykorzystać następujący schemat:

 • Podstawowy ton – kolor skóry;
 • Korektor światła – na nieruchomej części dolnej powieki oraz pod krzywą rzęs;
 • Górna powieka – magenta i czarny Podstawa cienie do zewnętrznego kącika oka, które zacienionym bliżej do połowy tego stulecia;
 • Strzałka – czarny płyn eyeliner lub czarny ołówka, który jest stosowany pod cienie do oczu;
 • Tusz do rzęs – czarny, z efektem wydłużenia.

Wieczór makijaż dla brązowych oczu

Spektakularny makijaż wieczorowy dla brązowych oczach brunetki mogą z powodzeniem bić ze względu na kontrastowych kolorach:

load...
 • Naturalne (pod skórą) podkład, i proszek ten sam odcień;
 • Korektor do dolnej powieki – na jaśniejszy odcień;
 • Dla górnej powiece cienie fuksja i Emerald zielony lub cienia przez strzałkę – od zewnętrznego naroża do oczu do środka;
 • Strzałka na tyle szeroki i jasny stosowania kolorowym lub czarnym eyeliner;
 • Dolną powiekę również zacienione zielone odcienie;
 • Jako opcja – odcieniu perłowym lub odrobiną brokatu;
 • Tusz – czarny, z efektem długimi i grubymi rzęs.

Styl i technika

Mówić o specjalnych technik makijażu dla brązowych oczach nie jest tego warta. Ponieważ technika ta jest uniwersalna dla każdego koloru oczu. Podstawowe zasady należy jednak przypomnieć:

 1. Wymagane zgodnie z makijażem jak dzień i fundacji;
 2. Używać cieni co najmniej dwa kolory – światła i ciemności;
 3. Zdolnych granice pomiędzy różnymi cieniowania odcieni lub tonów;
 4. Właściwa kombinacja kolorów;
 5. Idealny kształt brwi;
 6. łatwość i naturalności codziennego makijażu;
 7. Nasycenie i jasność kolorów wyciszony na wieczorny makijaż.

I najważniejsza zasada – makijaż dla brązowych oczu brunetek powinna być przeprowadzona jak starannie i dokładnie. Ponieważ same brązowe oczy są wyraziste i przyciągają uwagę, a zatem wszelkie niedoskonałości będą widoczne w pierwszej kolejności.

Styl. Modny makijaż smoky jak makijaż w orientalnym stylu właściwym dla przyjęć, uroczystości i publikacji. Styl Naturelle nadaje się do codziennego makijażu brązowych oczach. Nawiasem mówiąc, światło smoky eye i orientalny styl jest również odpowiedni dla dziennego makijażu. Generalnie korzyścią brązowe oczy po prostu polega na tym, że każdy styl w lekkiej konstrukcji dopasować je do codziennego makijażu. Dlatego, romantyczny makijaż i makijaż w stylu fantasy lub rocznika jest bezpieczne wejście na pokład.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że brązowe oczy i czarne włosy sprawia, że ​​osoby szczególnie wyrazisty i już wystarczająco jasny. Dlatego musimy czuć środka i staram się nie przesadzić z intensywnością i różnych kolorach. Udane wy ​​eksperymenty i trwałe piękno!

load...