Makijaż dla azjatyckich oczu: jedne z najbardziej udanych wariantach

Zawartość:

Zgadnij, wykonanie zadania jest największym rozczarowaniem u kobiet z Azji rodzaju osoby? Podpowiedź: zdarza się przed lustrem. Tak, zgadliście – najtrudniejszą rzeczą do zrobienia makijażu dla azjatyckich oczu. Za każdym razem, gdy kobieta z tego typu osoby pilnie robi jej makijaż, wykończone, patrzy w górę – i … W polu widzenia nie dostać praktycznie każdy kolor dodatkowy, ponieważ spowodował cienie czają się w typowy azjatyckich złóż wystającą górną powiekę. A jak nie możemy poddać się rozpaczy? Być może to nie przypadek wśród kobiet z Azji oczy tak popularne, odsysanie tłuszczu (kosmetyczny powiek). Dodaj do tego krótkie, rzadkie rzęsy i idealnie proste, a zrozumiesz dlaczego tak wielu azjatyckich kobiet generalnie odmówić makijażu oczu.

load...

Ale mamy bardziej optymistyczną wizję problemu. Jesteśmy pewni, że nie warto myśleć o taki ryzykowny krok, ponieważ operacji. Popraw sytuacja może być znacznie łatwiejsze – po prostu trzeba wiedzieć jak to zrobić make-up, które nie będą widoczne tylko na twarzy, ale również pomaga podkreślić urok i piękno azjatyckie typu oczami. To właśnie w tym możemy pomóc.

Jak zrobić dobry makijaż

Wtedy po prostu wypisać kroki kilka rodzajów makijażu – wybierz, spróbuj być pewni jego piękno!

Prosty makijaż

Ten makijaż jest zalecany zrobić do tych kobiet, które dopiero zaczynają eksperymentować z nakładania kosmetyków i którzy nie chcą go na twarz miał zbyt dużo. Dodać do tego make-up jest dość prosta; nawet jeśli są trochę źle, wyglądasz nadal będzie bardzo dobry. A z czasem i doświadczeniem przyjdzie!

Jak to zrobić:

 1. Ubiegać się o historii fundacji. To – kluczowy moment, czy makijaż nie będzie trwać długo.
 2. Zastosuj brązowy odcień chłodny cień na ruchomej części górnej powieki, malowanie nad i tuż powyżej fałdu – pomoże to uniknąć wizualnie charakterystyczny wystającą górną część wieku.
 3. Zastosuj ten sam cień na dolną powiekę wzdłuż linii rzęs.
 4. Użyj ciemnobrązowy ołówek, rysunek je do linii wzdłuż linii rzęs na górnej powiece.
 5. Używając specjalnego urządzenia curl rzęs.
 6. Zastosuj w kilku warstwach wydłużając i wolumizującym maskary.
 7. Żeby zobaczyć bardziej szczegółowe, dodać jakieś sztuczne rzęsy.

load...

Nowoczesne kosmetyczne Smoky Eyes

Dzisiaj ten makijaż jest bardzo popularny, a wygląda naprawdę świetnie.

Jak to zrobić:

 1. Ubiegać się o historii fundacji.
 2. Podgrzaną odcień brązowy odcień barwy podstawowej. Umieść je na ruchomej części górnej powieki, przesuwając górną granicę wzór prostu powyżej gniecenie. Jeśli Twoje oczy są posadzone zbyt blisko, trochę prolong rysując linię w kierunku skroni.
 3. Zastosuj ten sam odcień jaki należy zastosować do dolnej powieki.
 4. Zastosuj cień inny, ciemniejszy odcień (można nawet wziąć czarny cień) wzdłuż linii rzęs na górnej i dolnej powieki. Dokładnie mieszamy ciemniejszy odcień, aby wtopić się w ciemny kolor jaśniejszy.
 5. Dodaj czarny eyeliner, narysuj sobie prawo korekty na linii rzęs.
 6. Zwijają rzęsy.
 7. Stosuje tusz do rzęs w kilku warstwach.

Wskazówka: Jeśli chcesz, aby twoje oczy wydają się większe, należy użyć techniki makijażu, gdy ciemniejsze odcienie przeniesiony do zapalniczki – Im bliżej brwi, lżejszy odcień powinien być. Technika ta pozwala „otworzyć” oczy i sprawi, że oczy wyglądają bardziej głębokie.


Naturalne Smoky Eyes

Ten makijaż naprawdę dobrze wygląda z przodu mongoloid typu. Ponadto, wybór makijażu mogą być spowodowane indywidualnymi preferencjami, jeśli lubisz, gdy make-up wygląda najbardziej swobodnie.

Jak to zrobić:

 1. Ubiegać się o historii fundacji.
 2. Jako główny kolor, użyj brązowy odcień ciepły odcień, powodując ich nie powyżej środku górnej powieki (trzeba zostawić dużo miejsca na cienie jaśniejszy odcień).
 3. Ten sam odcień umieścić na dolnej powiece.
 4. Ciemnobrązowy cień, stosuje się wzdłuż linii rzęs na górnej i dolnej powieki.
 5. Narysować czarny eyeliner wzdłuż linii rzęs, prawo w linii ich wzrostu. Czy to zarówno górną i dolną powiekę. Dokładnie wtopić linię. Ta technika daje wrażenie, że Twoje rzęsy są znacznie grubsze niż jest w rzeczywistości.
 6. Zwijają rzęsy.
 7. Nałożyć dużą ilość rzęs tusz do rzęs (co najmniej dwóch, ale lepiej – w trzech warstwach).
 8. Narożniki wewnętrzne Century „highlight” małe udary lekkich cieni.

Wskazówka: Należy pamiętać, że wkładka, która wywodzi się z linii rzęs, trzeba starannie cień – tylko w tym przypadku, stworzą iluzję większej grubości rzęs. Jeśli zostawisz wyraźną linię, a następnie pojawiają się grubsze rzęsy nie będzie, ale oczy twoje patrzeć będą znacznie mniejsze.

Lśniące smoky eyes

Ten makijaż jest odpowiedni dla kobiet z Azji rodzaju osoby, których skóra ma dość lekki cień.

Jak to zrobić:

 1. Ubiegać się o historii fundacji.
 2. Zastosuj lekki cień migocze złoty odcień na górnej pokrywie (około trzy czwarte jej powierzchni), dokładnie prokrashivaya i wewnętrzne kąciki górnej powieki, i nadal stosować te cienie są już na dolnej powiece.
 3. Lekki odcień oliwkowy, ubiegać się o pozostałą część niemalowane części górnej powieki – do brwi. Spróbuj wyciągnąć zewnętrzne kąciki wieku bardziej „gęsty”.
 4. Zastosuj czarny eyeliner na górnej powieki i wymieszać dokładnie.
 5. Zwijają rzęsy. Zastosuj Mascara co najmniej dwie warstwy.

Wskazówka: ten makijaż oka wygląda dobrze z malowane na temat korzystania z ciemnym cieniem brwi i usta, szminka barwione, aby dopasować te cienie.

Klasyczne Smoky Eyes

To make-up „praca” na wszystkich, bez wyjątku, mimo że jest bardziej korzystne patrzeć na kobiety o średnim odcieniu cielistym. Ponieważ używa czarny kolor, można zmienić kształt oczu z wkładką. Nawet jeśli masz małe oczy, można ją cień tak, że oczy będą wyglądać większe.

Jak to zrobić:

 1. Ubiegać się o historii fundacji.
 2. Zastosować linię czarny eyeliner wzdłuż linii rzęs i trochę powyżej linii Blend (najlepiej specjalną szczotką).
 3. Stosując tę ​​samą ołówek i mieszają narysować linię wzdłuż dolnych rzęs.
 4. Curl rzęsy i nałożyć tusz na nich.
 5. Nałożyć pasek sztucznych rzęs na górnej powiece.
 6. Lekko podciąć brwi.

Wskazówka: jeśli robisz makijaż smoky eyes, przyciemnione brwi, nie ciemnieją ich zbyt dużo, inaczej będzie wyglądać, jeśli jesteś zły. I to bardzo duży błąd popełniony przez tych kobiet, które łączą ten makijaż oczu z barwionego czerwoną szminką usta. Wygląda to bardzo groźny … A staromodny sposób!

Bronze Goddess wygląd

Makijaż jest odpowiedni dla kobiet o średniej do ciemnej karnacji.

Jak to zrobić:

 1. Ubiegać się o historii fundacji.
 2. Zastosuj brązowy cień na ruchomej części górnej powieki.
 3. Stosuje się cień zimnych tonów jasnobrązowej lub beżowe tuż powyżej rowka górnej powieki.
 4. Ciemnobrązowy lub czarny ołówek narysować linię wzdłuż rzęs, malowanie i śluzu ponad wieku.
 5. Curl rzęsy i nałożyć tusz na nich.
 6. Brązowy odcień ołówek do brwi, lekko rozszerza swoje wskazówki. Pamiętaj, aby złagodzić spowodowane linie ołówkiem, osłaniając je za pomocą pędzla.
 7. Ukończyć obraz, powodując usta świecą ciepłym morelowy odcień.

Codziennie Makeover

W ogóle, to makijaż pasuje do wszystkich, ale szczególnie dobrze mógłby patrzeć na kobiety o jasnej skórze. Ci, którzy mają oczy posadzone zbyt blisko, make-up pomoże stworzyć wygląd zwiększenie odległości między oczami.

Jak to zrobić:

 1. Ubiegać się o historii fundacji.
 2. Przed osiągnięciem wewnętrzne narożniki stosuje cień pomarańczowo-oczu na górnej powiece, mała.
 3. Powyżej, stosuje pomarańczowy odcień, mieszanka przejścia kolorów.
 4. Na górnej powiece zastosować czarny eyeliner.
 5. Curl rzęsy i odcień.

load...